Jak na věc


euromilióny vyhráli jste zkontrolovat tiket

Loterie od Sazky jsou konečně online!

    Euromiliony je číselná loterie provozovaná společností Sazka. Hrát můžete až o desítky až stovky miliónu korun. Sází se na 7 čísel ze 35 a 1 doplňkové číslo z 5. Výhry jsou rozděleny do 10 výherních pořadí, přičemž, čím více čísel trefíte, tím větší bude vaše výhra. Slosování probíhá 2x týdně každé úterý a sobotu od 19:00.
    Výsledky můžete zkontrolovat z mnoha míst. Nejjednoduším způsobem je sledovat živé vysílání, které probíhá v den slosování na ČT1. Další možností je prohlédnou si výsledky na našem webu, přičemž si je u nás můžete ihned zkontrolovat přes kontrolu tiketu. Další možností, kde naleznete výsledky je mobilní aplikace od Sazky, navštívít terminál Sazky nebo se podívat na záíznam slosování na Youtubu Sazky.
    Pro losování loterie Sportka jsou zapotřebí tři otestované a příslušnými orgány certifikované osudí. První osudí slouží k losování prvních sedmi čísel ze 35 s hodnotami 1 až 35. Druhé osudí obsahuje pouze pět míčků s hodnotami 1 až 5 a losuje se pouze jedno nadstavbové číslo, které vám může pomoci k výhře vysněného Jackpotu. Třetí osudí doplňkové hry Eurošance, je rozděleno na 6 dílů, přičemž v každé části je sada deseti míčků od 0 do 9. Vylosovaná čísla ze všech dílů tvoří výslednou výherní kombinaci. Průběh losování můžete sledovat na stránce s aktuálními záznam nebo na YouTube kanálu.


Tabulky kombinací systémových sázek

    Léto je v plném proudu, tak se pojďme společně podívat jakým šťastlivcům Sazka vygenerovala v sedmém měsíci Červenec peníze na vysněnou dovolenou! Sportka – Eurojackpot – Šťastných 10 – Euromiliony –…
    V již zmíněných slosovacích dnech (úterý a sobota) je možné vsadit poslední tikety do 19:00. Ovšem v případě, že kupujete tikety na pokladně, sázky se uzavírají už v 18:30.
    Brzy si budeme moct vsadit Sportku online (na internetu)! Přichází jedna z největších změn v Českém loterijním a hazardním byznysu. Začátkem ledna 2016 byl výrazně omezen provoz heren na Českém území,…
    Systémovou sázkou můžete svou šanci na výhru zvýšit až 500 krát a jelikož vsázíte různé kombinace stejných čísel, získáte výhru ve více cenových kategoriích. Na druhou stranu systémová sázka má ohromný vliv na celkovou cenu tiketu.
    Vsadit si můžete na sedm čísel, která se vybírají v klasickém sloupci od 1 do 35 a jedno doplňkové číslo v rozmezí od 1 do 5. Dále si můžete zvolit zda budete hrát nadstavbovou hru Eurošance. Druhé nadstavbové hry Druhá Šance se zúčastňujete automaticky, ale o tom se dozvíte níže.


Výhry v loteriích Sazka – Červenec 2016

    Loterie Euromiliony spadá pod společnost SAZKA a.s., která se u světové loterijní asociace řadí na nejvyšší příčky nejvěrohodnějších společností na celém světě. Dále získala certifikáty, které má pouze jedna třetina světových loterijních společností a v české republice je jediná, která certifikáty vlastní.
    Výsledky se losují v sídle Sazky a slosování je volně dostupné pro veřejnost. Celé slosování uvádí moderátor/ka. Nejprve se vylosuje sedm hlavních čísel z prvního osudí, následně jedno doplňkové číslo z druhého osudí a nakonec je tažena doplňková hra Eurošance.
    Do výher putuje 50% peněz ze všech vsazených sázenek. V číselné hře Euromiliony se můžete jackpot vyšplhat až na 150 milionů Kč. Velikost výhry se odvíjí od počtu shodných čísel. Platí zde jednoduhché pravdilo: “Čím víde čísel trefíte, tím větší bude vaše případná výhra”. Další ceny jou dostupné v doplňkových hrách, v Eurošanci hrajete až o 500 tisíc korun a v Druhé šanci až o 180 tisíc korun. Přehled výher podle jednotlivých pořadí nalzenet v tabulce níže:


Výhry v loteriích Sazka – Červen 2016

    Doplňková hra od společnosti Sazka, kdy můžete uzavírat sázku na koncové šestičíslí sériového čísla sázenky hry Euromiliony. Je pouze na vás zda se hry Šance milion zúčastníte. Částka za výhru v této nadstavbové hře je dána tabulkou výher Eurošance níže společně s pravděpodobností na výhru:
    I v dnešních dnech se loterie těší velké oblibě, jen ve Velké Británii je během jednoho týdne zakoupených 32 milionů lotto tiketů! Podle statistiky UK Euromillions jsou právě toto šťastní čísla, která jsou slosovány v nejvyšší frekvenci jako výherní: 3, 5, 50, 12,… Možná je to i díky různým programům, které umožní člověku vypočítat pravděpodobnost jeho výhry. Ještě nikdy to nebylo jednodušší! Dosud nejvyšší světový jackpot byl neuvěřitelných 656 milionů dolarů v Americké loterii MEGAMillions. Za tuto sumu byste si mohli koupit 225 aut značky Bugatti Veyron (nejdražší auto na světě), 5 soukromých tryskových letadel Boeing 767 nebo 82 let v prezidentském apartmánu v jednom z nejluxusnějších amerických hotelů The Four Seasons.
    Pokud ovšem nechcete čekat než Sazka zprovozní sázení online, můžete si zahrát jinou loterii online pomocí jedné z námi vyzkoušených a ohodnocených internetových loterijních společností.


Sazka napomáhá českému sportu a rozvoji mládeže!

    Počasí v květnu nám naznačilo, že léto by mohlo opravdu teplé. Dokonce i počet milionových výher v loteriích Sazka nebyl nejmenší, pojďme se podívat jaké výhry padaly v posledním měsíci…
    U systémových sázek to chodí tak, že můžete tipovat více čísel než je zvykem. Nicméně má to vliv na celkovou cenu sázenky, jelikož každým číslem navíc se násobí počet možných kombinací. Tím pádem sázíte v jednu chvíli několik desítek až tisíců tiketů najednou. Proto také cena za sázenku bude v řádech stokorun, tisícikorun až sto tisícikorun.
    Sazejloterie.com je nezávislý zprostředkovatel pro PlayUKinternet. PlayUKinternet a s ním spojené obchodní značky působí jako nezávislá služba nakupující losy a není ani spojený či přidružený k Uk national Lottery, MUSL nebo Camelot a ani s žádnou firmou, která provozuje jejich produkty a služby. Platby kreditními kartami jsou zpracovávány přes Secure View Services Limited, 3rd Floor Methonis Tower, 73 Archbishop Makarios Avenue, Box 28770, Kypr, dceřiná společnost Play UK Internet N.V.
    Při využití 100% BONUSU a ostatních benefitů, EuroMillions (Euromiliony) tiket jen za € 1,80 EUR !!! Běžná cena v rakouských trafikách je € 2 EUR.Více info zde...


Obsah: Hledáte konkrétní informaci o loterii?

    Metodou sázení na pokladnách se čísla náhodně generují, není zde tedy možnost sázet vlastní čísla. Od pokladní obdržíte vytištěné potvrzení o sázce s vašimi čísly. Toto potvrzení si samozřejmě uschovejte pro případnou výhru.
    Sázet můžete i v jakémkoliv obchodu Penny Market nebo COOP. Pouze stačí položit hrací kartu na pokladní pás. Herní karty se dělí na různé druhy, podle počtu vsazených sloupců a účasti nadstavbové hry. Určitě se nemusíte bát, že herní kartu v obchodě nenajdete, nachází se totiž na viditelném místě u každé pokladny.
    Uvedeme jeden příklad: Řekněme, že jste vyplnili osm čísel a jedno nadstavbové v jednom sloupci sázenky. Systémová sázka automaticky vsadí osm různých kombinací zadaných čísel. Představme si, že se na vás usmálo štěstí a vyhráváte druhou cenu. Ovšem při této systémové sázce to není vše, vyhráváte rovněž 7 krát čtvrtou cenu. To znamená, že se systémovou sázkou vyhráváte několikanásobně v jenom slosování.
    Každý den v nočních hodinách od 00:00 do 01:15 jsou terminály Sazky uzavřené v tento čas není tedy možné sázet. Online sázení je však dostupné 24/7, krom nepravidelných a zřídka vyskytujících se údržb serverů Sazky.


Všechny aktuální články o Euromilionech

    Každý z vás ví, že na Sazka termimnálu si můžete vsadit na kterokoliv loterii, ale dnes bych vás rád informoval o všech doplňkových službách, která, které společnost Sazka poskytuje na…
    Pokud trefíte kód Druhé Šance, který je uvedený na potvrzence sázky za každý vsazený sloupec získáte 20 tisíc Kč, celkem tedy mlžete získat až 180 tisíc Kč a netrefit jediné číslo z hlavní hry.
    Druhá šance je zdarma, stačí vsadit alespoň jeden sloupec. Pokud trefíte kód Druhé Šance, který je uvedený na potvrzence sázky, za každý vsazený sloupec získáte 20 tisíc Kč, celkem tedy můžete získat až 180 tisíc Kč a nemusíte trefit jediné číslo z hlavní hry. Hraje se pouze v období, kdy je naplněn fond Druhé šance.
    Pokud hlavní částka jackpotu přesáhne hranici 150 milionů Kč. Do fondu Druhé šance se převede rozdíl od 120 milionů Kč. Pokud je tedy v hlavním Jackpotu 158 milionů Kč, částka 38 milionů Kč se přesouvá do fondu Druhé Šance.
    Čekal jsem až budu mít všechny potřebné podklady pro teto článek a dnes bych se rád zmínil o Sazce a její podpoře českého sportu. Mnoho lidí ví, že Sazka nějakým…


Výsledky losování Euromiliony Sobota

    Na stránkách Apple store nebo Google play (podle typu vašeho zařízení) si můžete stáhnout mobilní aplikaci od Sazky. S apkou můžete sázet téměř kdekoliv, stačí vám chytrý telefon a připojení k internetu. Více informací o aplikaci a návod jak s apkou zacházet naleznete v našem článku.
    Příběhy lidí, kteří vyhráli magické částky, jsou různé, ale jedno mají společné. Navěky jim to změnilo život, rozšířilo obzory, umožnilo splnit si dávné sny a touhy.Nedávno se jisté anglické průměrně vydělávající rodině podařilo vyhrát druhý největší jackpot v historii země, 148 milionů liber (v EuroMillions - Euromiliony). Koupili si velký dům a luxusní auto o jakém už dlouho snili, začali podnikat, s dětmi navštívili Kanadu a Disneyland a nyní přispívají na dětskou charitu. Momentálně jim patří 516ta pozice v žebříčku nejbohatších lidí Velké Británie.
    Od včerejšího dne máte jedinečnou možnost vsadit si společně s vaší oblíbenou loterií na České zápasy z letošního Eura 2016. Pokud trefíte správného vítěze, můžete získat zpět na svůj herní účet…


Ukázka slosování výsledků (video)

    Kdo by dnes nechtěl jen tak přijít k velkému balíku peněz téměř bez námahy? Nízký vklad a možnost vysoké výhry? Stačí dobrá kombinace čísel, trochu odvahy a štěstí! Už i v Starověkem Egyptě lidé toužili nabýt majetek díky přízni osudu, tam se totiž našly první archeologické důkazy o existenci loterie a sázkových her. Věděli jste, že i Čína díky sázkovým hrám a jejich pozitivnímu vlivu na ekonomiku mohla postavit legendární Čínskou zeď? V roce 1530 ve Florencii byla zaznamenána první velká finanční výhra v loterii a o pár let později za vlády Alžběty I. byly podány statisíce tiketů na výhry jako porcelán, peníze a vzácné látky. V posledních dvou stoletích se lotto rozšířilo do celé Evropy, dokonce v Nizozemsku od roku 1726 funguje nejstarší loterie na světě - The Netherlands Lottery.Dnes už snad neexistuje člověk, který by alespoň jednou nezkusil loto a jeho kouzlo, kdy se během očekávání na výsledek, který možná změní jeho život, napětím chvěje žaludek…
    Chvíle kterou jsme s napětím očekávali se stala skutečností. Od dnešní půlnoci, tedy od 20.3.2017 můžete začít hrát loterie od Sazky přes internet! Momentálně nabízí Sazka čtyři loterie online Sportku, Eurojackpot, Euromiliony…
    Loterie Euromiliony prozatím nejdou hrát na internetu, ovšem začátkem roku 2017 se toto tvrzen změní. pro více informací si přečtěte nový článek: Vsaďte si Sportku online! Sazka se chystá vstoupit na internet!

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00