Jak na věc


energeticka tyčinky

Průběh energetické soutěže aneb jak se mohu zapojit

    Cena, kterou platíte za elektřinu a plyn, odpovídá oficiálnímu ceníku dodavatele, s nímž máte uzavřenou smlouvu. Oficiální ceny ale neplatí každý. Některé domácnosti mají díky nejrůznějším akčním nabídkám i lepší cenu. Ta je ovšem zpravidla vykoupena buď delší dobou, po níž smlouva platí (přičemž cena za několik let může být reálně mnohem nižší), nebo jde naopak o krátkodobou slevu, na níž dodavatel zákazníka nalákal. Součástí akční ceny také může být zpoplatnění či zdražení jiných typů služeb, které při oficiálních ceníkových cenách neplatíte (například poplatek za zavolání na zákaznickou linku). S energetickou soutěží se ničeho takového obávat nemusíte. Prostě jen platíte méně za standardní službu.
    Vzhledem k tomu, že víme, jak se pohybuje a vyvíjí situace na trhu s energiemi, jsme schopni spočítat konkrétní úsporu pro účastníky energetické soutěže. V průměru se úspora za energie pohybuje kolem 15 – 20 %, ale dokážeme se dostat i na úsporu až 30 %. Záměrně mluvíme o průměrné úspoře, protože reálná úspora závisí na několika dalších faktorech (objem spotřeby, nákup či změna konkrétního spotřebiče, změny v počasí apod.). Přesto jsme schopni úsporu alespoň rámcově odhadnout. Pro sdělení konkrétnější úspory nám, prosím, pošlete své poslední roční vyúčtování, na základě kterého jsme schopni danou úsporu spočítat.
    Ozvěte se nám ještě dnes a šetřete svůj čas a peníze. Ozvěte se nám pomocí kontaktního formuláře níže. Můžete nám také napsat mail na adresu info@ek.cz nebo zavolat na číslo +420 552 319 955. Rádi s vámi vše probereme a doporučíme nejvhodnější postup.


Průkaz energetické náročnosti PENB

    Celý proces začíná u vás. To vy musíte vyjádřit zájem o účast v energetické soutěži. Celý proces je velmi jednoduchý. Zavolejte nám na číslo +420 552 319 955, pošlete mail na adresu info@ek.cz. nebo vyplňte online přihlášku. Jakmile tak učiníte, následující den vám zavolá kontrolní oddělení, které si s vámi potvrdí objednávku a domluví termín pro návštěvu našeho kurýra. Kurýr s vámi podepíše závaznou přihlášku do energetické soutěže a odveze si od vás faktury a smlouvy od stávajícího dodavatele. Během následujících dvou až tří měsíců pro vás budeme vybírat dodavatele. Poté vám opět zavoláme, představíme vítězného dodavatele, prostřednictvím kurýra doručíme smlouvy k podpisu a dle typu smlouvy začnete využívat nejvýhodnější podmínky na trhu buď ihned, nebo po skončení platnosti smlouvy se stávajícím dodavatelem.
    Energetická díla morálně zastarávají rychleji, navíc s počtem nových energetických inovací klesá i cena nejmodernějších systémů na cenovou úroveň, při níž se vyplatí výměna staršího zařízení před ekonomickou výměnou.
    Do soutěže vybíráme pouze prověřené dodavatele, kteří splňují podmínky pro vstup do soutěže. Přestože konečná cena je pro nás velmi důležitá, kritérií pro výběr je více. Bereme například v potaz i podmínky a smluvní dokumenty. Tím, že ověříme jejich spolehlivost a kvalitu, dokážeme zaručit vysokou úroveň energetické soutěže.
    Poskytování energetických služeb je žádanou, potřebnou a úzce odbornou skupinou prací, které v dnešní době ocení jak domácnosti, podnikatelé nebo veřejný sektor. Cílem energetických služeb je hledání správného a profesně optimalizovaného řešení. Výsledkem je realizace zvoleného a vyprojektovaného efektivního řešení na klíč a poskytováním záruční i pozáruční péče.


Energetický audit jako volba správné varianty

    Energetická náročnost budovy se stanovuje výpočtem celkové roční dodané energie v GJ potřebné na vytápění, větrání, chlazení, klimatizaci, přípravu teplé vody a osvětlení.
    Cena, kterou pro vás vysoutěžíme, je platná po dobu dvou nebo tří let, v závislosti na vítězném dodavateli, a je fixní. To znamená, že během trvání smlouvy nedojde k jejímu navyšování, jako tomu bývá v případě různých akčních nabídek. Jakmile smlouva s vítězným dodavatelem skončí, zařadíme vás opět do energetické soutěže, abychom vám znovu zajistili ty nejvýhodnější podmínky na trhu.
    Územní energetická koncepce analyzuje možné způsoby zásobování daného území palivy a energií, potenciál energetických úspor, využití obnovitelných zdrojů energie a navrhuje cíle, nástroje a opatření pro efektivní energetické hospodářství území výhledem zpravidla na 20 let.
    Průkaz energetické náročnosti budovy obsahuje informace o energetické náročnosti budovy podle metody stanovené vyhláškou 148/2007 Sb. (bude novelizována od 1.4.2013).


Pomáháme při výkaznictví pro obnovitelné zdroje

    Vychází při tom ze Státní energetické koncepce, územního plánu území a z potřeb hospodářského a společenského rozvoje s důrazem na ochranu životního prostředí a šetrné nakládání s přírodními zdroji.
    Typickým zákazníkem energetického auditu jsou z řad podnikatelské veřejnosti nebo veřejnoprávních subjektů. Jedině energetický audit totiž zaručuje nestrannost pohledu.
    Tepelná čerpadla dotace až 80.000 Kč Plynové kondenzační kotle dotace až 15.000 Kč Solární termické kolektory dotace až 50.000 Kč ​Fotovoltaické solární systémy dotace až 150.000 Kč
    Dostat výhodnější cenu bez omezujících podmínek je pro jednotlivce téměř nemožné. Protože spolupracujeme s prověřenými dodavateli, dokážeme s nimi vyjednat výrazně lepší koncové ceny bez jakýchkoliv omezení. Lepší koncové ceny pro vás! V energetické soutěži totiž nebojujete vy o dodavatele, ale několik dodavatelů o vás. Vítězem se stává ten dodavatel, který nabídne nejen nejnižší cenu, ale zároveň také nejvýhodnější podmínky pro zákazníka. Zákazník tedy získá nejlepší podmínky na trhu. Další obrovskou výhodou energetické soutěže je, že se zákazník nemusí o nic starat. Vše zařizujeme za vás, vy pouze podepíšete smlouvu.


Montáže a servis energetických zařízení

    Bude převážně zataženo nízkou oblačností nebo mlhavo, na horách a ojediněle i v nižších polohách až skoro jasno. Denní teploty -1 až 3°C. Noční teploty 0 až -4°C.
    Zajišťujeme funkci externího energetického managera pro města, obce a firmy. Pro bližší informace nás kontaktujte na info@energetickaagentura.eu nebo 731502060.
    FOTOVOLTAICKÉ SYSTÉMY TEPELNÁ ČERPADLA MIKROKOGENERACE TERMICKÉ SOLÁRNÍ SYSTÉMY KOTLE NA VYTÁPĚNÍ UMĚLÉ VNITŘNÍ OSVÉTLENÍ VEŘEJNÉ OSVĚTLENÍ ENERGETICKÉ AUDITY ÚSPORY ENERGIÍ PRUKAZY ENERGETICKÉ NÁROČNOSTI BUDOVY ENERGETICKÉ PROJEKTOVÁNÍ OPTIMALIZAČNÍ STUDIE ÚZEMNÍ ENERGETICKÉ KONCEPCE ŠTÍTKY OBÁLKY BUDOVY ENERGETICKÝ MANAGEMENT ZÁRUČNÍ I POZÁRUČNÍ SERVIS VELKOOBCHOD ENERGO ENERGETICKÁ KONFERENCE FOTOVOLTAICKÉ FÓRUM ENERGETICKÝ SLOVNÍK ENERGETICKÁ STUDIE PENB FOTOVOLTAICKÉ ELEKTRÁRNY
    Ekonomické návratnosti energetických systémů začínají s návratností od 3 let, při využití hybridních systémů lze dosáhnout podstatného snížení celkové návratnosti i u velkých systémů na výrobu tepla.


Územní energetické studie k rozvoji měst a regionů

    Účast v soutěži je vhodná pro každého, kdo chce ušetřit peníze a spotřebovává elektřinu nebo plyn a je vlastníkem odběrného místa (elektroměr nebo plynoměr). Jedná se o zákazníky, kteří:

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00