Jak na věc


ejakulace zvýšení hodnoty psa

Nejčastější příčiny předčasné ejakulace

    Nicméně hlavním důvodem předčasného ejakulovaní je stres nebo jinými slovy úzkost z pohlavního styku. Při tomto problému velmi často pomáhá popovídání si s partnerkou a uvolnění stresu. Obvykle poté stres opadne a ejakulace se oddalují.
    Existuje několik účinných způsobů jak zabránit předčasné ejakulaci. Nejrozšířenějšími způsoby jsou metoda Start & Stop a pilulky na oddálení ejakulace.
    Existují různé důvody, které způsobují předčasnou ejakulaci. Jedním z nich je například nedostatek sexuálních zkušeností. Druhým častým důvodem je takzvaný nedostatek smyslové ostražitosti. Muži, kteří v posteli vydrží dlouho většinou vede rozpoznat bod “nezbytného ejakulovaných” to je bod kdy už ejakulace nevíte zastavit.
    Existují kondomy, které mohou pomoci oddálit ejakulaci pomocí speciálního gelu, který obsahují. Jde o benzokain, který pomáhá mužům oddálit vyvrcholení. Tyto kondomy obsahují uvnitř gel, který obsahuje 5% benzokainu. Jsou od kvalitní značky Durex a jsou vyrobeny z přírodního latexu.


Další způsoby jak oddálit ejakulaci

    Tyto přípravky jsou sice novinkou avšak dosahují přímo neuvěřitelné výsledky. Je prokázáno, že jsou účinné až v 90 procent případů. Navíc mnoho z nich obsahuje účinné látky, které podporují chuť na sex, zlepšují slabou erekci a dokonce pozitivní vliv na problémy s prostatou.
    V posledních letech se prokázalo, že na předčasnou ejakulaci mohou být účinné antidepresiva. Pár hodin před plánovaným pohlavním stykem si dáte antidepresivum a ejakulace by se měla dostavit později. Jde totiž o jeden z vedlejších účinků těchto léků.
    Při tomto způsobu musí partnerka stimulovat váš penis až do bodu dokud nenastane nezbytné ejakulovaní. Tehdy musí přestat. Znovu může začít až když zjistíte, že jste znovu probrali kontrolu. Toto by se mělo opakovat třikrát a na 4-tý krát vám partnerka má dovolit ejakulovat. Toto cvičení se doporučuje praktikovat alespoň třikrát týdně. Následně po určitém čase je možné tyto cviky obohatit o lubrikační gel a nakonec jejich vyzkoušet při samotné souloži.


Pilulky na předčasnou ejakulaci

    Je prokázáno, že pravidelné cvičení v kombinaci se správnými výživovými doplňky na předčasnou ejakulaci jsou opravdu účinné ve většině případů. Někteří muži na začátku cvičení vydržely 30 sekund a po několikaměsíčním cvičení a užívání doplňků se jejich výdrž zvýšila až na 20 minut! Takže ano, problém s předčasnou ejakulací lze odstranit pomocí cvičení a výživových doplňků.
    Předčasná ejakulace je jeden z nejčastějších intimních problémů, který postihuje muže. Jde o opravdu velmi nepříjemnou situaci, kterou by nejraději nezažil žádný muž. Opak je však pravdou, tento problém postihuje více než 150 milionů mužů na celém světě.
    Předčasný výron semene je častým zejména u mladých mužů, kteří teprve začínají být sexuálně aktivní. Velmi často se stává, že mladý člověk při prvních pohlavních stycích “selže”, dostane se do stresu a následně se nedostaví erekce nebo ho potrápí právě příliš rychlá ejakulace. Pokud se tyto problémy opakují často, mohou z toho vzniknout problémy s erekcí. Je proto dobré věnovat předčasné ejakulaci pozornost již od prvních náznaků.
    Existují různé anestetické gely, které mají za úkol oddálit ejakulaci. Mají však pár nevýhod. Mohou otupit sexuální smysly vašeho partnera a velmi často se vyskytne alergická reakce na tyto gely. Proto doporučujeme zvážit jejich používání.


Přidat názor Zrušit odpověď na komentář

    Jde o stav, kdy muž dosáhne vyvrcholení velmi rychle. Tím pádem partnerka nedosáhne orgasmu. Nicméně je to velmi subjektivní a záleží na oboustranném uspokojení partnerů. Za předčasnou ejakulaci se obecně považuje ejakulace, která se dostaví do 30 – 60 sekund od zahájení pohlavního styku. Americká psychiatrická asociace definuje předčasnou ejakulaci jako:

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00