Jak na věc


eaton protipozarní rozvaděče

Nové rozvaděče s požární odolností

    Dodáváme rozvaděče nízkého a malého napětí. Vlastní výroba je převážně orientována na kusovou výrobu s cílem vyhovět individuálním požadavkům zákazníka. Rozvaděče vyrábíme v provedení plast, nerez, ocelový plech s povrchovou úpravou se stupněm krytí od IP20 do IP66, případně v provedení s protipožární ochranou. Do rozvaděčů osazujeme prvky od renomovaných výrobců (Schrack, OEZ, Eaton).Rozvaděče vyrábíme v souladu s platnými normami ČSN EN. Veškeré naše výrobky procházejí před odesláním zákazníkovi výstupní kontrolou a jsou vybaveny veškerou potřebnou dokumentací.
    Písmeno E značí celistvost prvku s dělicí funkcí. Písmeno W značí - rozvaděčová dvířka jsou zkoušena na radiaci, zde platí, že po stanovený časový limit nesmí radiace ve vzdálenosti 1 m před rozvaděčem překročit hodnotu 15 kW/m2. Písmeno I značí - rozváděčová dvířka jsou zkoušena jako izolační, v tomto případě platí, že po stanovený časový limit průměrný vzrůst teploty na neexponované straně dveřního křídla je omezen na 140 °C nad počáteční průměrnou teplotu. Písmena DP1 udávají druh konstrukce, v tomto případě to znamená - konstrukční části nezvyšují v požadované době požární odolnosti intenzitu požáru. Poslední písmeno S, ačkoliv je na posledním místě, jeho význam není zanedbatelný, ba naopak.Písmeno S udává to, že rozvaděč je kouřotěsný.


Magazín o moderních trendech v bydlení

    Z výše uvedeného vyplývá, že práce s tímto systémem je velice pohodlná a snadná, jelikož do výklenku ve zdi upevníme nejprve samotný dveřní rám a až po vytvrdnutí montážní pěny s požární odolností nasadíme samotné dveře. Při manipulaci s dveřním křídlem v provedení EI je potřeba brát ohled na zvýšenou hmotnost. Vnitřní vybavení rozváděče (tj. přístroje, svorky, elektroměrové vany atd.) vkládáme stejně jako v ostatních podomítkových systémech Eaton Profi Plus na montážním rámu BPZ-MSW, který je možné do rozváděče kdykoliv vložit, nebo vyjmout, díky velkému úhlu otevření dveří (115°). Rozvaděče Profi Plus v provedení EI 30 DP1-S se vyznačují snadnou montáží pomocí montážní pěny s požární odolností. Dále je dovolené z rozváděče vyjmout dveřní křídlo, tato funkčnost je důležitá, jelikož lze provést zazdění a vypěnění samotného podomítkového rámu, který má minoritní podíl na hmotnosti samostatného rozváděče. Rozvaděče jde kdykoliv vybavit přístroji, provést revizi, případně provést rozšířen
    Rozvaděče Eaton v provedení EW jsou klasické třístupňové konstrukce, kde první část rozvaděče je tvořena „Ochranným krytem pro zazdění“ (BPZ-WB3S). Druhou částí je „Rám s dveřmi“ (BP-U-3S-xxx/xx-EW) a třetí částí jsou „Bočnice montážního rámu“ (BPZ-MSW).
     Ke každé zakázce má zadavatel možnost využít bezplatnou poradenskou činnost ze strany vedoucího divize. Hotové rozvodnice jsou opatřeny veškerou potřebnou dokumentací, výchozí revizí a zkouškovým protokolem.
    Realizujeme elektroinstalace silnoproudu v obchodních, administrativních a průmyslových objektech, dále pak v bytové výstavbě včetně rodinných domů. Individuální požadavky našich zákazníků plníme přesně dle dohody. V rámci každé elektroinstalace vám vypracujeme bezplatnou nabídku a návrh nejvhodnějšího řešení elektroinstalace.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00