Jak na věc


e-shop bohemians

Právě zakládáme Váš eshop, vyčkejte prosím...(Tato akce může trvat i několik vteřin)

    Podle našeho interního výzkumu mezi novými uživateli systému Webareal, který byl proveden v roce 2016, došlo při přechodu z jiného řešení během 3 měsíců k nárůstu objednávek o 23%. A to už za to stojí.
    Pomáháme Vám nejen do začátků, ale kdykoliv to potřebujete. Tvorba a editace e-shopu je jednoduchá, nepotřebujete mít žádné odborné znalosti. Náš tým technické podpory je připraven vám pomoci, vysvětlit a poradit po telefonu nebo emailu.
    Dnes je již více než 22% objednávek zrealizováno a dokončeno na mobilu. To že se váš e-shop i administrace bude automaticky přizpůsobovat použitému zařízení nechte na nás. O tyto technické záležitosti se starat nemusíte - na to jsme tu my.
    Neustále investujeme do zabezpečení, optimalizace a modernizace našich serverů. Výsledkem je váš neustále otevřený e-shop. Dostupnost vašeho e-shopu je pro nás na prvním místě.
    Barevná výpravná kniha Africká abeceda autora Václava Chaloupka a fotografky Taťány Typltové byla vybrána do prestižního katalogu Nejlepší knihy dětem 2018/2019. Katalog sestavuje Mezinárodní sdružení pro dětskou knihu a Svaz českých nakladatelů a knihkupců.


Šablony & Administrace ...plně responzivní!

    Vytvořte si zdarma, snadno a rychle vlastní internetový obchod s jednoduchou obsluhou. Již více než 6500 uživatelů založilo své podnikání na Webarealu - vy to zvládnete také. Neváhejte a již více neodkládejte změnu svého života.
    S Webarealem získáte kompletní a výkonné řešení pro start a rozvoj vašeho podnikání na internetu. Systém obsahuje vše potřebné. Veškeré nové funkce přidáváme do systému zdarma, to znamená, že platíte stále stejně za stále víc funkcí.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00