Jak na věc


dvořak občanské právo hmotné

Josef Dvořák v osobité úpravě muzikálu V+W

    Josef Dvořák, Karel Gult, Markéta Hrubešová / Stanislava Topinková-Fořtová, Rostislav Trtík / Jan Burda, Jiří Veit, Blanka Tůmová / Vlasta Kahovcová / Zuzana Burdová, Lambrini Chaciosová / Nela Friebová
    působí na poli výroby reklamních, dokumentárních a prezentačních pořadů od roku 1994. Do nabídky našich služeb patří: reklamní spoty, dokumentární a prezentační pořady (i ve více jazykových mutacích), záznamy svateb, koncertů, promocí, maturitních plesů, výstav, módních přehlídek a mnoho dalšího. Do výsledných videosnímků můžeme zahrnout i Vámi dodaný videomateriál.
    Výslednou práci můžeme dodat na všech běžných médiích DVD+/-R, Blu-ray Disc nebo jako datový soubor pro multimediální přístroje v rozlišení až 4K a pod. Všechna média jsou opatřeny plastovým obalem a originálním tematickým potiskem. Firma Dvořák VIDEO si zakládá na maximální kvalitě zpracování a spokojenosti zákazníků. Proto je velká péče věnována konzultacím, požadavkům a představám zákazníka, které se do výsledné podoby snažíme zahrnout. Díky tomu všemu se naše výsledné práce vyznačují nejen kvalitou, ale i ojedinělým způsobem zpracování, které nepostrádají vtip a nápady, které běžně jinde nenajdete.


Do nabídky našich služeb patří:

    V komediálním příběhu, zasazeném do pomyslného jihoamerického státu Missitucky, hraje vlastně hlavní roli hrnec plný zlata. Jihočech Josef Novák jej před odchodem z domova ukradne třeboňskému vodníkovi Čochtanovi v naivní víře, že díky němu v Americe snadno zbohatne a své jediné dceři Káče tak zajistí bezstarostný život. A protože zmíněný hrnec má navíc kouzelnou moc splnit tři přání, není tu nouze o překvapivé dramatické zápletky.
    V současné době se opíráme výhradně o moderní digitální techniku společnosti Sony. Naše firma může nabídnout našim zákazníkům Nabízíme profesionalitu, zodpovědný přístup, spolehlivost a maximální nasazení. Používáme jen profesionální techniku Sony s dvojitým záznamem ve FullHD a 4K, dron DJI Phantom 4 Advanced s rozlišením 4K 50p, DJI Osmo stabilizovaná kamera s rozlišením až 4K s výsledným záznamem na Blu-ray Disc, případně datový soubor pro multimediální přístroje v rozlišení až 4K a pod. Dále nabízíme pronájem kamerového jeřábu s ramenem 3,6 m, který dosahuje výšky 4,5 m.
    Během celého procesu zpracování, při kterém můžeme nabídnout přesný počítačový střih a efekty, stereo ozvučení i titulky, je zachována původní kvalita obrazu. Výsledná zakázka netrpí nešvary analogových kopií a zákazník tak může obdržet libovolný počet kopií, které jsou v podstatě originály.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00