Jak na věc


dveře solodoor plzeň slovany

Stavíte nebo renovujete rodinný dům, byt či jiné prostory, a řešíte jak spolehlivě, funkčně a vzhledně vylepšit interiér podlahovou krytinou, dveřmi s kvalitním kováním?

    Podlahy, dveře i kování si můžete vybrat z pestré nabídky vzorníků v našem sídle, kde Vám před montáží rádi poradíme a pomůžeme s výběrem. Stačí když nás kontaktujete na telefonních číslech 775 888 164 a 608 304 460 nebo napíšete zprávu. Rádi se Vám budeme plně věnovat.
    Na všech zakázkách (přes 300 ročně) pracuje tým řemeslníků, kteří mají zkušenosti se všemi typy podlah od PVC, přes vinylové podlahy, linoleum, laminátové podlahy, po vícevrstvé dřevěné podlahy, masivní dřevěné podlahy i korkové podlahy nebo koberce.


Již více než 14 let provádíme nejen v Plzni, ale i v celých západních Čechách:

    Dveře jsou významným funkčním a designovým prvkem každého interiéru a je třeba jim věnovat patřičnou pozornost. Jejich funkci je třeba spatřovat nejen jako prosté oddělení místností, ale také jako faktor pro vlastní bezpečnost, účinnější vytápění, jsou významné v prevenci šíření požáru, dále působí jako hluková bariéra a v neposlední řadě společně se systéme zamykání určují přístup různým osobám do prostor v interiéru. Tradičním přírodním materiálem povrchu dveří je dýha, která je však náročnější na ošetřování. Pokud máte malé děti nebo domácí mazlíčky, je vhodnější zvolit některý z odolných umělých materiálů, kterých je v nabídce hned několik s vynikajícími užitnými vlastnostmi. Vybírat lze z nepřeberné škály materiálů, barev, povrchů a výplní.
    Podlahové krytiny tvoří širokou oblast možností řešení povrchů vašeho interiéru. Už v historii najdeme snahu člověka vytvořit podlahu obydlí z materiálu, který by se dobře udržoval, byl příjemný a ve srovnání s jinými dostupnými materiály (kámen, keramika) nebyl „studený“. Tyto požadavky splňuje prakticky beze zbytku dřevo. Jedinou jeho nevýhodou je poměrně měkký povrch, který při větším zatížení podlahy brzy vykazuje drobná poškození. Vývoj v tomto směru zaznamenal v posledních desetiletích prudký rozvoj. Na trhu dnes najdeme celou řadu materiálů z masivního dřeva, laminátu a vinylu. Všechny tyto materiály jsou technicky dokonalé, mají snadnou údržbu, vysokou životnost a zajímavý design. Některé jsou vhodné do mokrých prostor, jiné do vysoce zatížených interiérů, ale tento ryze technický prvek ponechte našim odborným prodejcům, vy se věnujte především otázce designu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00