Jak na věc


dovolená v chorvatsku s dětmi autobusem

Zajímavosti cestou do Chorvatska

    Vyberte si dovolenou právě u nás. Nabízíme přehledný výběr dovolené za nejlepší ceny. Levná dovolená a levné zájezdy. Bulharsko, Egypt, Chorvatsko, Itálie, Řecko, Španělsko, Turecko a další.
    Chorvatsko je tradičně jedna z nejoblíbenějších zahraničních destinací českých turistů. Díky relativně dobré dostupnosti automobilem je vhodná pro trávení dovolené s dětmi. Plánujete-li vyrazit do Chorvatska s dětmi, nabízíme Vám praktické tipy na cestu i pobyt.
    Chorvatsko si právem vydobylo přívlastek „nejoblíbenější turistická destinace“. Každý rok se sem sjíždí stovky tisíc turistů z celého světa. Jaderské pobřeží má co nabídnout jak dospělým, tak jejich ratolestem. Kam zamířit, cestujete-li s dětmi? To vám prozradíme na následujících řádcích.


Odebírat aktuální nabídku zájezdů

    Nabídka nejlevnější zájezdy - dovolená v Chorvatsku vás zavede na oblíbený Jadran. Pokud chcete ušetřit, zvolte si nabídku dovolená Chorvatsko autem nebo dovolená Chorvatsko s autobusovou dopravou. Velice oblíbená levná dovolená v Chorvatsku vás čeká s nabídkou zájezdy na poslední chvíli - last minute dovolená Chorvatsko, super last minute dovolená Chotvatsko nebo first minute dovolená Chorvatsko, se kterými můžete využít slevy, které mnohdy dosahují i desítek procent z původní ceny zájezdu. Prožijte báječnou dovolenou na jadranském pobřeží s nabídkou dovolená Chorvatsko levně!
    Zájezdy a dovolená Chorvatsko 2019 / 2020 all inclusive. Nabídka letní dovolená u moře Chorvatsko vás zve do země zaslíbené českým turistům. Láká svými písčitými i oblázkovými plážemi, historickými památkami, rozmanitou přírodou i výbornou kuchyní. Mezi nejoblíbenější zájezdy do Chorvatska patří: dovolená Chorvatsko autem, dovolená Chorvatsko autobusem, dovolená Chorvatsko letecky, dovolená Chorvatsko last minute, dovolená Chorvatsko super last minute, levná dovolená Chorvatsko, Chorvatsko 2019 / 2020 levné apartmány, dovolená u moře Chorvatsko, dovolená Chorvatsko s dětmi, nejlevnější dovolená Chorvatsko 2019 / 2020, pobytové zájezdy u moře Chorvatsko, zájezdy k moři autobusem Chorvatsko, letní dovolená v Chorvatsku, dovolená se psem Chorvatsko a mnoho dalších. Velice oblíbená je také dovolená od CK Valaška a CK Vítkovice Tours.


Chorvatsko ubytování - hotely, apartmány, kempy

    Ubytování v Chorvatsku nabízejí hotely, hotelové komplexy, bungalovy a levné apartmány se širokou škálou služeb. Strava je podávána dle vašeho výběru od snídaně, polopenze, plná penze a pro náročnější turisty je vhodná nabídka dovolená Chorvatsko all inclusive. Pro méně náročné turisty jsou k dispozici kempy, které vám nabídnou levné chatky, karavany nebo stany, které bývají vybaveny v základu ledničkou a elektrickým sporákem.
    Nabídka letní dovolená u moře v Chorvatsku autobusem nebo autem - vlastní dopravou, to je nejlevnější dovolená na Jadranu. Chorvatsko je nádherná země, se spoustou lákadel, které můžete obdivovat již v průběhu vašeho putování. Autobusová i vlastní doprava se stala ještě populárnější po zbudování dálnice v Chorvatsku. Jediné zpoždění, které vás může potkat jsou kolony před mýtnými branami. To vše vyváží jedna skutečnost, že nabídka dovolená Chorvatsko autobusem nebo autem je vaše nejlevnější dovolená u moře!


Last minute dovolená Chorvatsko levně

    Zájezdy do Chorvatska. Vyražte s nabídkou dovolená Chorvatsko letecky z Prahy, z Brna nebo z Ostravy. Čekají vás nádherná letoviska, kde můžete strávit dovolenou u moře. Navštivte některou z destinací jako – historický Split, Makarska riviéra, Istrie, Baška, Dalmácie, Omiš, Zaton, Zelena laguna, Plitvická jezera či ostrovy Krk, Hvar, Brač nebo Korčula a uvidíte, že budete nadmíru spokojeni! Dovolená v Chorvatsku je ideální pro všechny generace - pro rodiny s dětmi, mladé páry i pro důchodce - seniory 55+. Ať už se rozhodnete pro jakoukoli nabídku, přejeme vám, aby byla vaše letní dovolená u moře v Chorvatsku úžasným zážitkem!

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00