Jak na věc


dopravní inspektorát ostrava výměna řidičského prů

Dopravní značka A1b Zatáčka vlevo

    V internetových aukcích lze pořídit kdeco, třeba i auta. Představa, že se v nich dají sehnat jen ojetiny, které mají to nejlepší dávno za sebou, je ale mylná. Narazit můžete třeba i na pořádnou perličku v podobě kvalitního SUV. A navíc za dobrou cenu!
    Od 16.1.2020 20:25 do 21:35 na silnici 354 u obce Nové Město na Moravě okres Žďár nad Sázavou nehoda havarované vozidlo Havárie OA, bez zranění osob.. Místo dopravní nehody průjezdné.Událostí je ovlivněn jeden směr provozu
    Povinné ručení není tím jediným pojištěním, které můžete využít v silničním provozu. Zvolte produkt, s nímž se budete chránit nejenom v okamžiku, kdy způsobíte nehodu někomu cizímu. Dejte přednost také ochraně vlastního majetku. Využijte havarijní pojištění.
    Při cestování automobilem nám hrozí celá řada rizik. K nehodě může dojít i ve chvíli, kdy si počínáme naprosto zodpovědně, přesně dodržujeme dopravní předpisy a dbáme na zásady bezpečnosti. Stačí chvilková nepozornost jiného řidiče, nečekaná překážka na silnici v nepřehledné zatáčce či padlý strom. A velké riziko představuje i volně pobíhající divoká zvěř.


Dopravní značka A18 Padající kamení

    Od 16.1.2020 20:25 do 22:30 na silnici 4 u obce Vimperk okres Prachatice nehoda havarované vozidlo havárie OA, bez zranění osob, průjezdné.Událostí je ovlivněn jeden směr provozu

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00