Jak na věc


doporučené utahovací momenty šroubů

Tabulka – doporučené psaní ceník – váha a cena

    Výhodou doporučeného psaní oproti obyčejnému psaní je, že můžete sledovat pohyb zásilky na internetových stránkách České pošty a ověřit si doručení. Při ztráte zásilky ji můžete reklamovat na pobočce České pošty.
    V 95% je doporučený dopis dodán do druhého pracovního dne doba dodání je tak 1 pracovní den. (podáte ve středu, doručen je ve čtvrtek), maximální prodloužení, které jsem zažil je o 1 pracovní den (podán ve středu, doručen v pátek), ale je to velmi vyjimečné(doporučených dopisů posílám desítky měsíčně).
    V dnešním příspěvku se podíváme na všechny infromace, které potřebujete k tomu, aby jste dokázali bez problémů poslat doporučené psaní a třeba i nakonec ušetřili. Více v našem článku Doporučené psaní – cena, rozměry, váha, psaní adresy. Doporučený dopis a doporučené psaní je jedno a to samé.
    Děti z táborové sezóny 2019 jsou již přihlášené a tak můžeme s klidem nabídnout volná místa na našich táborech široké veřejnosti a získat pár nováčků. Hledáte letní dětský tábor 2020? Seznamte se s naší nabídkou.


Psaní adresy na doporučený dopis

    Doporučené psaní je standartně pojištěno na 580 korun, proto není potřeba na podací lístek vyplňovat žádnou částku. Doporučené psaní můžete posílat s dobírkou, tedy pokud vyplníte k podacímu lístku poštovní poukázku A, přijdou Vám peníze za dobírku na Váš bankovní účet.
    IV. turnus letního dětského tábora 2020 se pěkně plní. Kapacita Bandárie nyní nabízí už jen 17 volných míst a to především pro nejmenší a pak naopak pro nejstarší. Neváhejte a přihlašte se!
    Na doporučené psaní píšeme adresu jak odesílatele (to jste Vy, balíček odesíláte), tak adresáta (toho, komu posíláte. Adresát se vyplňuje větším písmem doprava dolu, odesilatel doleva nahoru, někdo odesilatele lehce křížkem škrtá, aby se rozpoznal adresát. Já to ale nedělám a to jsem posílal za poslední roky stovky doporučených psaní, nikdy s tím nebyl problém. Více v článku jak napsat adresu na balík nebo dopis.
    Například: na dopise bude jméno manželky + adresa firmy na kterou dopis posílám a na podacím lístku budu já a adresa firmy. Nebo pokud používám zákaznickou kartu od České pošty, tak na dopise bude manželka ale karta bude moje. Je toto problém?

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00