Jak na věc


doplnění testosteronu

Obnova a doplnění testosteronu u mužů

    Pokud není Vaše strava optimální, sáhněte po doplňku stravy PRIMULUS pro doplnění nezbytných minerálů a vitamínů, které nakopnou produkci Vašeho testosteronu.
    Web Primarka.cz není prodejcem žádných zde uvedených produktů. Na stránce najdete nezávislé názory, zkušenosti a recenze různých amatérských autorů. Účelem webu je podrobně informovat čtenáře o produktech, na základě oficiálních zdrojů, vlastních zkušeností a zkušeností ostatních (volně dostupných na internetu).
    Složení produktu je unikátní a nemá u nás konkurenci. V současné době poznalo sílu přírodního složení produktu Primulus více než 1866 spokojených zákazníků.
    Přírodní doplněk na zvýšení testosteronu je oblíbeným výživový doplňkem stovek mužů. Multivitamin pro moderního muže PRIMULUS má z našeho pohledu má 3 hlavní výhody:


Upravte svůj jídelníček a začněte sportovat

    Uvedené informace o rostlinách a jejich obecném požití nejsou a nesmí být považovány za výživová a zdravotní tvrzení podle nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 o výživových a zdravotních tvrzeních o potravinách. Všechny uvedené informace mají pouze informativní charakter a veškeré informace jsou čerpány z volně dostupných zdrojů jako Wikipedie, internet a příbalové letáky volně prodejných léků.
    A pokud spíte méně, je zde logicky málo času na produkci testosteronu. V jedné studii nedostatek spánku po dobu jednoho týdne (5 hodin za noc) dokázal snížit hladinu testosteronu u zdravých mužů o 15%.
    V mládí máme testosteronu na rozdávání, ale od 30 roku se začíná jeho hladina pomalu snižovat až o 1 % až 2 % ročně. V roce 2007 jedna studie zjistila, že nízká hladina testosteronu zvyšuje riziko úmrtí z důvodu srdeční poruchy, rakoviny a i dalších jiných příčin.
     Prostata je velká přibližně jako ořech a nachází se kolem močové trubice, která je umístěna pod močovým měchýřem. Když se zvětší, nastávají nepříjemné problémy s močením. Víte, jak...


Dodejte tělu ty správné vitamíny a minerály

    Na 67. ASRM (Annual Meeting of the American Society for Reproductive Medicine) Dr. Lauren W. Roth z University of Colorado v Denveru prezentovala poznatek, že po aplikaci testosteronového gelu se zvýšily hladiny testosteronu po 6 měsících nebo 1 roce u nízkodávkové i vysokodávkové léčby ve srovnání s výchozími hladinami (P < 0,01). Nevedlo to ale ke zlepšení skore SHIM (Sexual Health Inventory for Men).U 56 pacientů s placebem bylo výchozí skore SHIM 15,9, za 6 měsíců 16,3 a za 1 rok 16,9 (P = 0,70 od výchozího stavu). U 56 mužů s testosteronem 25 mg to bylo 16,1 výchozí, za 6 měsíců 16,2 a za 1 rok 16,1 (P = 0,84). U 55 mužů s testosteronem 50 mg to bylo 15,9 výchozí, za 6 měsíců 16,1 a za 1 rok 17,9 (P = 0,54). Výchozí hladiny testosteronu u placeba byly 294,3 ng/dl a na konci studie průměrně 283,9 ng/dl (P = 0,28). U testosteronu 25 mg to bylo 292,1 ng/dl a po roce 456,8 ng/dl (P < 0,01). U testosteronu 50 mg to bylo 303,5 ng/dl a po roce signifikantních 595,3 ng/dl (P < 0,
    Primulus je určen pro aktivní muže dneška, kteří jdou s dobou a dbají o své zdraví. Všechny obsažené složky mají dle několika výzkumů pozitivní a hlavně prokazatelný vliv (nejen) na hladinu testosteronu u mužů. Podporuje vitalitu, energii a také imunitu každého muže. Primulus je vyráběn v České republice, splňuje ohlašovací povinnost na Ministerstvu zemědělství a je také laboratorně testován.
     Komplexní výživový doplněk Fertin může dopomoci párům, aby podpořil plodnost u mužů. Vhodný je pro každého muže, příznivé výsledky se mohou dostavit již po třech měsících užívání. V...
    Nejlepší druh pohybové aktivity pro zvýšení testosteronu je zvedání těžkých vah v posilovně, rychlé běhy na krátkou vzdálenost a dlouhá chůze (min. 10 000 kroků za den).


Dopřejte si dlouhý a kvalitní spánek

    Právě z toho důvodů byl vyvinut u nás v české republice jedinečný produkt PRIMULUS obsahující kombinaci vitamínů (D3, C, B6), minerálů (zinek, hořčík, selen) a extraktů z bylin (kotvičník zemní, pískavice řecké seno), který má díky unikátní kombinaci uvedených látek prokazatelný vliv na zvýšení Vašeho testosteronu.
     Zvětšení penisu může být splněním tajného snu chlapa. Cviky Jelqing by mohly být prvním krokem jeho splnění. Jak je třeba správně cvičit? Dozvíte se v našem článku!
    Co se týče stravy, pro optimální podporu testosteronu je potřeba se zaměřit na zdravé tuky - avokádo, vejce, olivový a kokosový olej, dále pak sacharidy ze škrobovité a kořenové zeleniny – brambory, batáty, řepa, mrkev atd. a kvalitní zdroj přírodních bílkovin, nejlépe z masa.
    Další studie na 531 mužích potvrdila, že delší doba spánku je spjata s vyšší hladinou testosteronu. Dle výsledků dokáže hodina spánku navíc zvýšit hladinu testosteronu o 15 %. Snažte se tedy spát minimálně 7-8 hodin denně.
    A co všechno testosteron v mužském těle ovlivňuje? Kromě zvýšení schopnosti budovat svalovou hmotu se jedná o lepší pálení podkožního tuku, silnější erekce, libido, sexuální výkonnost, vyšší motivace a zlepšení nálady. 

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00