Jak na věc


dimplex lokální rekuperace

Lokální rekuperační jednotky Dimplex

    Horizontální jednotky série ZL...H a ZL...H-C jsou vhodné pro obytné jednotky do 180 m2. Jedná se o velmi kompaktní a nízkoprofilové provedení i s případnými integrovanými rozdělovači vzduchu (provedení C) a s možností instalace i do podhledů. Účinnost rekuperace je v obou případech až 90 %.
    Hlavní výhodou těchto jednotek je, že nevyžadují žádnou technickou místnost, instalují se na stěnu nebo do podhledů. Mají velmi tichý provoz s možností ovládání čidlem kvality vzduchu nebo dálkovým ovladačem. Varianta s topným tělesem pro předehřev venkovního nasávaného vzduchu. Centrální jednotky obsahují křížový protiproudý výměník tepla, efektivní a tiché EC ventilátory s řízeným konstantním průtokem, ovládání s autodiagnostickým systémem a protipožární bezpečnostní funkcí. Nechybí integrovaný teplotně řízený letní bypass pro automatické využití chladného nočního venkovního vzduchu. Jednotky umožňují automaticky regulovat množství vzduchu, při současném měření vlhkosti vzduchu, CO2 a směsných plynů.
    Jde o ucelenou řadu rekuperačních jednotek s vysokými užitnými parametry. Patří sem lokální rekuperační rovnotlaké jednotky označované DL a centrální větrací rekuperační jednotky ZL. Účinnost rekuperace je až 90, montáž je snadná a rychlá.


Proč je stále nezbytnější průběžné větrání?

    K uvedeným zařízením je bohaté příslušenství k dosažení maximálně efektivního provozu při vysokém pobytovém komfortu. Tímto sortimentem se obohacuje současný trh v oblasti stoupající poptávky po řízeném větrání, které souvisí se současnými trendy minimalizace energetické náročnosti staveb, především v kategorii objektů pro bydlení.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00