Jak na věc


dieta podle mačingové jídelníček

Proč Češkám vyhovuje ketonová dieta?

    Ketonová dieta KefoFit funguje následovně: jíte 5 produktů denně – jedenkrát za 3h a krásně hubnete. Můžete jíst libovolná jídla ketonové diety KetoFit.KetoFit je dokonalý produkt ketonové diety s jedinečným účinkem na hubnutí.Ketonová dieta KetoFit svým složením chrání krásný vzhled a kvalitu pokožky, vlasů i nehtů. V ketonové dietě KetoFit přijímáte všechny potřebné vitamíny a živiny v klíčovém poměru pro správnou funkci ženského těla při hubnutí. KetoFit ketonová dieta znamená jistotu, že hubnete na plný výkon a přitom udržuje vaši imunitu, která by mohla být neodbornou dietou narušena.


Zdravá strava a redukční jídelníček

    Po řadě průzkumů odborníci z KetoFitu zjistili, že českým ženám nejvíce vyhovuje tzv. ketonová dieta. Ketonová dieta, která se dostává poslední dobou do popředí. Máte-li s ní zkušenosti, ketonová dieta po domácku není vůbec tak těžká jako jiné diety. Nemáte-li s ketonovou dietou zkušenosti, měli byste s ní zacházet velmi opatrně. Po čase nebudete chtít maso ani vidět. Mohou se vám po chvíli objevit různé potíže. V takovém případě je ketonová dieta lepší od odborníků, kteří vědí co dělají. Na týden, dva, či tři si můžete objednat hotové balíčky jídel ketonové diety. Nemusíte pak počítat kalorie, nakupovat suroviny ani složitě vařit. Pojďme se na ketonovou dietu podívat blíže.Ketonová dieta, je známa jako nástupce prvních proteinových diet, Atkinsonova dieta, Dukanova dieta... ze kterých ketonová dieta vychází. Tato dieta je založena na konzumaci bílkovin a na omezení konzumace sacharidů (příloh - velmi vágně řečeno).Při ketonové dietě ženy hubnou rychle a snadno. Ketonová dieta skutečně
    Při výběru vhodné diety je třeba opatrnosti a je vhodné se nejprve poradit s lékařem. Důležité je, aby byl příjem a výdej energie vyvážený. Při zredukovaném energetickém příjmu hrozí nedostatečný příjem některých živin, především vitamínů a minerálních látek, ale také sacharidů nebo bílkovin. Většinou pouze u velmi přísných redukční diet, které držíme dlouhodobě (tzv. VLCD – very low calory diet). O těchto dietách a jejich použití byste se vždy měli radit s lékařem a sami je nezkoušet. Špatně sestavená dieta může mít za následek zdravotní problémy, ale také psychické problémy vyplývající z pocitu hladu.


Ketonová dieta a jak na ni, vám ukáže Míša

    Pozor také na tzv. jo-jo efekt. Pokud je při redukční dietě příliš omezen příjem energie, metabolismus člověka je schopný se adaptovat a přepne na tzv. úsporný režim. Příliš omezený přísun energie nelze praktikovat dlouhodobě, maximálně týden nebo 14 dní. Po této době začneme jíst více a projeví se to tím, že zredukovaná kila se během krátké doby vrátí zpět. Většinou přibude i pár kilo navíc.
    Návrat k normálnímu jídelníčku po ketonové dietě musí být postupný – přidávat je potřeba maximálně 10 gramů sacharidů týdně, aby nepřišel nevítaný jo-jo efekt. Pokud se nechcete trápit s vytvářením správného jídelníčku využijte KetoFit - nejznámější ketonová dieta, kterou vytvořili čeští odborníci a přizpůsobili ji potřebám českých žen. 
    Jestli stále váháte zda definitivně zhubnout a pustit se do ketonové diety, přečtěte si nejprve recenze ketonové diety a vyzkoušejte testovací balíček KetoFit. Ochutnáte tak speciální jídla KetoFit diety za velice dobrou cenu.Nebo se do hubnutí můžete pustit naplno a rovnou si objednat CENOVĚ VÝHODNÝ BALÍČEK ketonové diety na 4 týdny.E-shop Ketonová dieta.
    Stačí jíst pravidelně 5x denně jídla KetoFit - polévky, omelety, kaše, koktejly, dezertya váha půjde rychle dolů.Ketonová dieta (jídlo) KetoFit může být dle receptáře kombinována se zeleninou a různě upravována. 


Jak vypadá jídelníček ketonové diety před a po ketonové dietě?

    Dejte si pozor na „zaručené“ diety, vždy se o držení diety poraďte s lékařem. Lepší je mírná dieta se zvýšeným pohybem. Pokud budete držet přísnou dietu s minimem pohybu, dochází k hubnutí v pořadí voda – svaly – tuk. V případě mírné diety se zvýšenou pohybovou aktivitou bývá pořadí voda – tuk, svalová hmota nebývá většinou redukována. Dobrou cestou, jak dlouhodobě snížit a udržet váhu je změna životního stylu, zavedení zdravé stravy a dostatečná pohybová aktivita. Zkrátka dodržování Rovnice zdravého života: lépe jíst + více se hýbat = zdravěji žít.
    Ketonová dieta se vyznačuje tím, že se tělo dostává z nedostatku sacharidů do ketózy (organismus hradí energetické potřeby z tukové tkáně) a vy hubnete rychleji. Při ketonové dietě si sestavujete jídelníček pouze z bílkovin a mála tuků, případně za vás vše může připravit firma nabízející produkt ketonové diety. Sacharidů je v ketonové dietě povolené jen velmi malé množství. V ketonové dietě se za den nesmí přijmout více než 40 g sacharidů, aby byl organismus stále ve vysoké ketóze. Jestli potřebujete ketonovou dietu si snadno zjistíte pomocí BMI kalkulátačky zde.Během ketonové diety byste měla jíst 5 malých, ale sytých porcí jídla za den. Po vstupu do ketózy trvá ještě 2-3 dny než je ketonová dieta plně funkční. Při ketonové dietě je důležité hodně pít, a to tekutiny bez cukru a sirupů. Ketonová dieta je bezpečná, ale tak jako vše se musí držet s rozumem. Pro zajímavost ketonová dieta se používá ke zmírnění onemocnění: epilepsie, různé druhy rakoviny a různá autoimunitní onemocnění.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00