Jak na věc


dieta a jídelníček při cukrovce

Štítky Dieta při cukrovce jídelníček

    Diabetická dieta vyžaduje kontrolu jídla a správný výběr potravin. Měli bychom si udělat přehled potravin, které se do stravy hodí a které ne. Navíc je velmi vhodné toto zkonzultovat se svým lékařem. Ten nám totiž může určit horní hranici cukrů za den, kterou bychom neměli překročit. A podle toho se i následně samotná dieta a jídelníček tvoří.
    Cukr je rychlým zdrojem energie. Po konzumaci sladkého stoupá rychle hladina cukru v krvi, zvyšuje se glykemie a rostou nároky na inzulin. Je sice zdrojem rychlé energie, ale jeho výživová kvalita je nízká. Pokud trpíte lehčí cukrovkou, občasná konzumace něčeho sladkého by neměla být zpravidla problematické – v takovém případě ale po nedělním moučníku myslete na pohyb, který vám pomůže energii využít a zpracovat.
    První návštěva obvykle trvá 30 - 45 minut. Náš výživový specialista s Vámi probere Váš zdravotní stav a zanalyzuje příčiny stravovacích, případně zdravotních poruch.


Jaké jsou výhody a přednosti NATURHOUSE?

    Na metodě NATURHOUSE mi vyhovovalo pestré složení s travy, žádné hladovění, nové recepty a doporučení a podpůrný přístup výživové poradkyně. Jako další bonus spatřuji v tom, že jsem se naučila připravovat nová jídla, která chutnají i mému manželovi. Do dalšího hubnutí mě vždy motivovalo, že jsem každý týden viděla na vlastní o či, jak hubnu. Na pravidelných týdenních kontrolách se snižovala nejen moje váha, ale také centimetry okolo pasu, boků a stehen. Výživová poradkyně Věrka mě vždy pochválila. A to je pak pocit k nezaplacení.Marie zhubla 57 kg
    Dieta od NATURHOUSE skutečně funguje. Držíte nejrůznější diety a snažíte se zhubnout ale výsledky se ne a ne dostavit? A pokud se dostaví, tak jen krátkodobě a Vaše váha je jako na noupačce? Nejvyšší čas svěřit se do péče odborníků. Tajemství úspěchu diet NATURHOUSE tkví v dobře definované profesionální metodě, která NATURHOUSE v oblasti výživového poradenství činí jedinečnými. Přidaná hodnota služeb společnosti NATURHOUSE je obsažena v osobním dietetickém poradenství zdarma. Úžasných výsledků dosahujeme jen a jen díky osobnímu přístupu ke všem jednotlivým klientům. Každému klientovi je vypracován unikátní jídelníček na míru a je mu navržena dieta profesionálním výživovým specialistou vyškoleným společností NATURHOUSE. Jen díky tomuto unikátnímu postupu je možné dosáhnout tak úžasných výsledků za tak krátkou dobu, jako dosahují právě naši klienti.


Jaké zkušenosti s námi mají naši klienti?

    Strava při cukrovce by měla být pestrá. Zapomeňte na potraviny s cukrem, jako je med, džemy, cukrovinky a sladkosti, dále na bílé pečivo, omezte i rýži, brambory, ovesné vločky a krupici. Pozor na skrytý cukr v mléčných výrobcích a ovoci! A samozřejmě i ve sladkých nápojích. Vhodná je naopak zelenina, libové maso, nízkotučné, polotučné a odstředěné mléčné výrobky, ryby, sýry a podobně. Opravdu ale pozor na skryté cukry, ty mohou být i ve slaných potravinách. Ke slazení se doporučuje přírodní stévie!
    Jsme špičkou v oblasti profesionálního výživového poradenství. Zaměstnáváme pouze kvalitní a proškolené výživové specialisty. Jako jedni z mála nabízíme konzultaci zdarma. Až po konzultaci se rozhodnete, zda našich služeb budete využívat i nadále.
    Dieta při cukrovce by měla být u každého pacienta individuální a měl by ji doporučit lékař. Je vhodné, pokud si každý den zapisujete, co jste jedli a pak svůj jídelníček s lékařem konzultujete. Poslouží vám k tomu třeba obyčejný kalendář.
    Civilizační choroby jsou stále větším rizikem pro současnou generaci, která se nesnaží o zdravý životní styl. Samozřejmě, že sem patří i cukrovka. Díky těmto nejrůznějším nemocím pak existují zdravotní diety. Cukrovka je specifická v tom, že vyžaduje speciální dietu a úpravu stravy tak, abychom měli neustále stejnou hladinu cukru a tělo se tak nedostávalo do výkyvů.


Proč si vybrat našeho výživového poradce?

    Dieta od NATURHOUSE je jiná dieta. Pokud hledáte výživového poradce ve Vašem městě, jste na správném místě, je tu totiž pro Vás společnost NATURHOUSE a její nutriční specialisté.
    Stačí jen vyplnit jméno a telefon, sami Vám zavoláme a navrhneme volný termín ke konzultaci zdarma na naší pobočce ve Vašem městě - po celé ČR máme desítky poboček, stačí si vybrat město.
    Následně s Vámi výživový specialista provede bioimpedanční analýzu. Jedná se o vážení na speciální váze, která pomůže určit přesné procentní rozložení svalů, tuku a vody.
    Se svou hmotností jsem teď spokojená a cítím se velice dobře. Také jsem se naučila, jak zdravě a chutně vařit, něco o potravinách a hlavně dodržovat pitný režim.
    Nastavili mi vhodný jídelníček i přes celou řadu léků, které beru a jejich vedlejších účinků. Za půl roku jsem se dostal s hmotností na 85,5 kilo! Cítím se dobře, lépe se mi chodí a můj kardiolog jásá.


Dieta při cukrovce a nevhodné potraviny

    Cukrovka dieta a dia recepty mohou být i skvělé jako redukční dieta pro všechny, kdo bojují se závislostí na cukru. Jedním z nejdůležitějších faktorů je ale i správný čas a rozvržení konzumace jídla. Doporučené množství energie, cukrů a celkově jídla je vhodné rozdělit rovnoměrně do celého dne a pravidelně jídlo konzumovat.
    Součástí léčby cukrovky je dieta. Nepodceňujte proto rady a doporučení vašeho lékaře ohledně jídelníčku. Jak by měla dieta při cukrovce vypadat? Jaké jsou její klíčové zásady? Jakým potravinám se vyhnout a kterým dát naopak přednost?


Nejdůležitější zásady diety při cukrovce

    Výživovou poradnu NATURHOUSE jsem objevila při nákupech. Nejprve jsem si myslela, že je to jen prodejna s potravinovými doplňky, ale potom mě zaujal slogan: Naučíme vás správně jíst! Mám sedavé zaměstnání, dědičné dispozice k „poněkud větší prostorové orientaci“, proto jsem dlouho neváhala. Domluvila jsem si první konzultaci a začala hubnout. Byla jsem mile překvapena, kolik jídla se může denně jíst. Paní poradkyně Blanka Krausová mi vše vysvětlila, včetně úpravy pitného režimu. Striktně jsem dodržovala pokyny a nedovolila si žádné vybočení. Když se po týdnu na váze objevilo o 5 kilogramů méně, nevěřila jsem vlastním očím. Byla to silná motivace k tomu vydržet a pokračovat dál. Další nastala, jakmile si okolí začalo všímat změn v mém oblékání.Hana zhubla 39,9 kg
    Na otázku, co jíst při cukrovce, je vcelku snadná odpověď. Vyvarovat se jídlům, které obsahují velký nadbytek cukrů v jakékoliv podobě. Ať jsou to klasická jídla s bílým rafinovaným cukrem, ale také jídla s vysokým obsahem škrobu a tuku.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00