Jak na věc


designový odpadkový koš

Kancelářská židle PLUTO 611, nízký opěrák

    Odpadkové koše jsou nezaměnitelnými praktickými doplňky pro váš domov. V naší kategorii Odpadkové koše naleznete zejména moderní koše na papír, které najdou své místo hlavně v moderně zařízené pracovně nebo ve studentském či dětském pokoji. Zajímavý tvar a moderní motivy či povrchová úprava učiní z tak zdánlivě obyčejného předmětu, jakým odpadkový koš bezesporu je, designový doplněk a dokonce i dekoraci vašeho interiéru. Kdo by řekl, že odpadkový koš může být ozdobou? Dobrá zpráva je, že řada našich odpadkových košů na papír perfektně ladí s obrazy Fifty50, což vám umožňuje téměr dokonalé sladění prvků vašeho pokoje.
    Designový nábytek je volbou pro všechny, kteří mají rádi originální věci. Pokud mezi ně patříte i Vy, pak je tato kategorie připravená přímo pro Vás. Vybrali jsme zajímavé věci, které jsou zároveň praktické a pohodlné, takže se nemusíte bát, že kvůi designu ztratíte to, co máte rádi na obyčejných věcech.
    Praktický odpadkový koš Flipbin Curver v kombinaci žluté a šedé barvy - New York city motiv. Dva stupně otevření víka. Pro drobnější odpad lze použít první stupeň tzv. malé otevření na 78°, pro větší odpad velké otevření na 100°. Tento systém pomůže udržet víko čisté.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00