Jak na věc


d-line krycí lišta na kabely půlkruhová

Chiptuning nového vozu Avia D-Line D100 4.5D 117kW 160HP

    Systém VERSADUR splní Vaše očekávání jak v případě, že Váš požadavek je retailový display, malý informační stánek, tak i pokud požadujete komplexní výstavní multi-produktovou exhibici pro mezinárodní veletrh. Systém VERSADUR se rychle stává novým konstrukčním standardem ve výstavním průmyslu.
    Naší prioritou je Vám poskytnout kvalitní a vysoce funkční prvky podpory prodeje, které jsou v souladu s Vaší firemní image a strategií značky tak, aby co nejefektivněji působily na Vaše zákazníky a zvýšili Váš prodej.
    D LINE Displays je nezávislá společnost se sídlem v Ostravě, která se zabývá designem a výrobou široké škály inovativních a vysoce funkčních P.O.P. stojanů, předváděcích kiosků, výstavních stánků, interiérů, prototypů a jiných zakázkových produktů. Díky našim dlouhodobým zkušenostem a četné tuzemské i zahraniční klientele, jsme schopni Vám dodat produkt na základě Vašich specifických požadavků, nebo pro Vás připravíme návrh profesionálního řešení, které v obou případech předčí Vaše očekávání.
    V tomto případě se jednalo o úpravu nového vozu Avia D-Line D100 4.5D 117kW 160HP. Hlavním požadavkém zákazníka bylo snížení spotřeby. Díky navýšení kroutícího momentu jsme dosáhli snížení spotřeby a také vynikajícího jízdního komfortu.


Chipujeme nákladní vozidla AVIA D60 - D120

    Vzhledem k nejvyšší výkonové verzi Avia D-Line jsme tak provedli zcela bezpečnou úpravu řídící jednotky. Výkonová rezerva tohoto motoru byla tak zachována.
    U vozidla Avia řady D-Line D100 4.5D 160HP byl proveden chiptuning řídící jednotky motoru. Po námi provedené úpravě vzrostl výkon vozidla na 136kW - 185 koní. Kroutící moment byl navýšen z původních 600Nm na výborných 750Nm.
    D LINE Displays realizuje také zakázkové produkty v široké škále aplikací včetně atypických obalů, prototypů, reklamních bannerů, světelných butonů, aj.
    Quantum Tuning Czech Republic je autorizovaným dodavatelem software úprav nejvyšší možné kvality. Celosvětová působnost firmy nám umožňuje dosáhnout na vyspělé a nejnovější technologie a my jsme tak schopni dodávat zákazníků služby prvotřídní kvality. Proto si můžeme dovolit nabídnout 30 denní zkušební dobu, kdy zákazník může bezplatně naše služby vyzkoušet.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00