Jak na věc


dětská houpací lehátka elektrická bazar

Elektrická houpačka/lehátko s hudbou - Kontaktní formulář

    Prodám dětskou houpačku Fisher Price, po jednom dítěti, používaná avšak zachovalá.Potah lze sundat a vyprát v pračce. Druhá sedačka je elektronická na několik režimů houpání. Obě sedačky za 800. Modrá sedačka Fisher Price za 300, růžová Babymoov za 500.
    Prodám dětskou houpačku Fisher Price, po jednom dítěti, používaná avšak zachovalá.Potah lze sundat a vyprát v pračce. Druhá sedačka je elektronická na několik režimů houpání. Obě sedačky za 800.
    Prodám zachovalou hrací deku, vypraná, čistá bez vad. Hrazdičku, palmu i žirafu můžete střídat dle nálady dětí, žirafa štěrká, děťátko leží na bříšku a hraje si s hracím panelem ( zrcátko, kulička s korálky, ptáček)
    Prodám dětskou hračku od Fisher Price.Pro děti 6-36 měsíců. Nové, nehrané, v originální krabici, jen rozbalené. Všechny dílky obsaženy.Velmi krásná hračka. Původní cena 320
    Hrací dečka hraná zrcátko poškrábané ale stále při otočení kuličkou hraje hrazdička také ohraná ale funkci plní ..vše prodám za 700 ..samostatně pak dečka 400.. hrazdička 200.. chrastítka 200 komplet

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00