Jak na věc


crocs cislovani

Mikrovlnný senzor (pohybové čidlo) ST701K

    Stačí pouze otřít houbičkou. Na hrubší nečistoty lze použít mýdlo nebo prostředek na nádobí (nesmí se používat chemikálie, například Savo a jiné prostředky stejného typu).
    – Kvalitní odvětrávání a antibakteriální povrch stélky zabraňuje zápachu nohou– Nízká hmotnost boty zaručuje komfortní chůzi s pocitem lehkých nohou– Akupresurní vzorek uvnitř boty napomáhá správnému prokrvení chodidel– Nenáročné na údržbu– Nezanechávají šmouhy, tudíž nedochází ke znečištění podlahy– Disponují protiskluzovou podrážkou– Tvarovaná stélka boty vyhovuje všem typům chodidla
    – Patentovaný materiál Croslite pro maximální lehkost a pohodlí– Masážní lůžko boty a podpora klenby – Snadné nazouvání/vyzouvání– Snadné čištění, rychlé vysušení– Zadní pásek pro fixaci nohy
    Crocs Crocband Kids jsou rozhodně jednou z nejoblíbenějších bot Crocs na trhu. Syntetická podšívka a stélka jsou jasnými praktickými výhodami obuvi. Dětské stálice jsou k dostání v široké škále barev.


Žárovka LED E14 6W G45 bílá přírodní RETLUX RLL 269

    Boty Crocs si pořizujte ve stejné velikosti, na kterou jste zvyklí v evropském číslování. Při vybírání mějte také na paměti, že klasické modely Crocs jsou navržené tak, aby měla noha v botě vůli. Pokud máte poloviční velikost, doporučujeme objednat další celé číslo. Tabulku velikostí naleznete mezi doplňujícími fotkami.
    CROCS CROCBAND KIDS – Peony Pink/Stucco J1 (32-33) Crocs Crocband Kids jsou rozhodně jednou z nejoblíbenějších bot Crocs na trhu. Syntetická podšívka a stélka jsou jasnými praktickými výhodami obuvi. Dětské stálice jsou k dostání v široké škále barev.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00