Jak na věc


ck kellner písek telefony

Cestovní kanceláře, dovolená a zájezdy na serveru Zájezdy.cz

    Naše cestovní kancelář RIALTO je pojištěna pro případ insolvence v souladu s ustanovením zákona 159/99 Sb. a všechny zájezdy v tomto katalogu zahrnují zákonné pojištění.
    První zájezdy naší CK byly klasické autobusové pobytové zájezdy k moři a to do ŘECKA a do jižní Itálie - Kalábrie a postupně začaly v naší nabídce přibývat i zájezdy poznávací.
    Specializujeme se na poznávací zájezdy, ale pro odpočinek a relaxaci nabízíme i pobyty v Řecku u Egejského moře v oblíbeném letovisku Nei PoriV naší nabídce naleznete také pobyty v Krkonoších v Janských Lázních v nově rekonstruovaném pensionu JAS pod Černou horou, kde jsou ideální podmínkky jak v létě, tak i v zimním obdobíPřijměte naše pozvání a navštivte nás v naší cestovní kanceláři - všichni naši pracovníci velmi dobře znají všechna nabízená pobytová místa i ubytovací zařízení a jsou Vám plně k dispozici.
    I KOMPLETNÍ CENY ZÁJEZDŮ Ceny zájezdů uvedené v našem katalogu jsou konečné, nezahrnují pouze fakultativní příplatky jako je pojištění do zahraničí, stravování a jiné volitelní příplatky. U leteckých zájezdů pak ceny zahrnují veškeré letištní taxy a poplatky.


Dovolená od nás - dovolená za rozumnou cenu

    Za 29 let naší činnosti jsme postupně rozšířili svou činnost a stali se významným touroperátorem organizujícím poznávací zájezdy po celé Evropě, na základě rostoucího zájmu jsme zařadili také nabídku krátkodobých poznávacích zájezdů po České republice včetně stále oblíbenějších zájezdů s lehkou pěší turistikou. Velmi oblíbenými se staly pobytově-poznávací zájezdy, jejich velkou předností je ubytování v jednom místě a to, že výlety za nejzajímavějšími památkami jsou již zahrnuty v ceně zájezdu umožňuje ideální spojení odpočinku u moře a poznání navštívené země či oblasti.
    I DÁRKOVÉ POUKAZY Chcete-li potěšit někoho blízkého, můžete mu věnovat dárkový poukaz na zájezd. Na Vaše přání Vám vystavíme dárkový poukaz v libovolné hodnotě, která bude následně odečtena z ceny zájezdu.Můžete také zakoupit konkrétní zájezd vč. dalších volitelných služeb, sestavit si zájezd a zakoupit celý zájezd jako dárek. Na dárkovém poukazu pak bude vyznačen zakoupený zájezd s termínem konání a službami zahrnutými do ceny zájezdu. Poukaz připravíme se jménem obdarovaného i s vyznačením toho, kdo zájezd věnuje.
    Více informací o CK Rialto najdete na stránce Naše služby >> a dalších stránkách v horním menu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00