Jak na věc


cinsky nabytek dřevo

Partnerská shodapodle čínského horoskopu„pán a sluha“

    Často ho také užírá nejistota a bez ustání pochybuje o vlastních pocitech i pocitech ostatních.  Jeho obětavost a loajálnost mohou někteří někdy zneužívat. Psi nejsou vůbec materialisticky založení, nezajímají je peníze, ani majetek. Jsou pokorní a velkorysí. Do každé práce jdou s vervou a energií. V zaměstnání je zodpovědný a pracovitý.
    Když se někomu podaří Opici „ulovit“, hned přeběhne k někomu dalšímu. Velmi rychle vzplane, ale stejně rychle ochladne. Ačkoliv je vášnivě založena, zchladne velice brzy, má přece kritický rozum.
    Tygři jsou velmi odvážní a vitální, ale také nezkrotní. Nedokáží poslouchat a pohrdá společenskými konvencemi. Zrozenci Tygra o sebe rádi pečují a udržují dokonalý zevnějšek. Pro lidi v okolí jsou neodolatelní a jsou si toho vědomi, proto mají někdy tendence své neodolatelnosti využívat. Odolat tak šarmu a lstivosti tygra není vůbec snadné.
    Čínský horoskop se mění po 12 letech. Každému roku tedy náleží jen jedno znamení. V roce 2018 to byl rok psa, rok 2019 patří znamení prasete. Podívejte se na jednotlivé charakteristiky čínského znamení a zjistěte, zda k vám charakteristika sedí. Podívejte se také, jak Číňané nový rok slaví a jaké kulinární zvyky dodržují. 


Zubní pasta SENZITIVE Aloe Fresh

    V lásce mohou mít problémy, nicméně pokud narazí na svůj vyvolený protějšek, jsou otevření, sdílní a čestní. V milostných vztazích jsou věrní až za hrob.
    Kohouta vystihuje odvaha, dobrosrdečnosti, věrnost, cit pro spravedlnost a pečlivost. Kohouti bývají aktivní, plní elánu a radosti. Jsou aktivní a plní energie, a když si něco umanou, jdou si tvrdě za svým cílem. Rádi o sebe pečují a hezky se oblékají.
    Zajíc je většinou laskavý, citlivý, opatrný, rozumný a zdrženlivý. Lidé mu často důvěřují, dokáže být totiž empatický a vnímavý. Lidé v jeho okolí toho ale mohou zneužívat, ale často i samotný Zajíc dokáže být manipulátor a s ostatními si pohrávat, pokud chce dosáhnout svého. Miluje svoji rodinu, domov a svůj soukromý život, dodávají mu totiž pocit bezpečí.
    Své nejistoty se snaží skrývat arogancí, proto může na okolí působit povýšeně a snobsky. Ovšem umí být také pozorná, citlivá a starostlivá. Je rodinný typ, rodina a přátelé jsou pro ni na prvním místě a udělá pro ně téměř cokoliv.


Silvestr bez jednohubek jako by nebyl. Víme, jak připravit to nejlepší občerstvení!

    Je rozhodný a sebevědomý, Hadi jsou proto dobrými rádci a mezi nimi je řada světově proslulých psychologů. Had je tu často pro své kamarády, pokud potřebují pomoct, ví, že se na něj mohou obrátit.
    Přípravek Triphala je kombinací tří ájurvédských bylin na účinnou detoxikaci organismu přírodní cestou. Blahodárné účinky směsi bylin Amalaki, Vibhitaki a Haritaki jsou známy už více než 5000 let. Tato kombinace působí velmi pozitivně na celý trávicí systém, nervovou soustavu a psychický stav. Aktivujte svůj imunitní systém směsí bylin Triphala a vyhněte se mnohým nemocem, které souvisí s oslabenou imunitou organismu. Zbavíte se také únavy, vyčerpání a stresu.
    Zajíc je prototypem tolerance a kamarádství. Lidé narození ve znamení Zajíce nevyhledávají spory a neusilují o moc. Spíše je pro ně důležitý klid a pohodlí. Neženou se za úspěchem ani v zaměstnání, hlavně chtějí mít pohodu. Zajíci oplývají dobře vyvinutými smysly, a tak není mezi nimi najdeme mistry ochutnávače kvalitních vín, voňavek či šéfkuchaře restaurací.


Rok narození: 1924, 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008

    Na druhou stranu Krysy rády pomlouvají a drby vyloženě vyhledávají. Lidé ve znamení Krysy jsou také velcí labužníci a holdují alkoholu, proto často trpí zažívacími problémy.
    Vepře charakterizuje dobromyslnost, důvěrnost a ochota pomáhat. Je velmi milující a dobrý kamarád, na kterého se mohou ostatní spolehnout. Jeho dobroty někdy mohou lidé zneužívat, dá se lehce oklamat. Působí klidně, nicméně uvnitř najedeme velkou sílu a obrovskou vůli.
    Vepři jsou velmi tolerantní, optimističtí a většinou nemají problém vyjít i se sebevíc komplikovaným člověkem. Jsou upřímní a pokud můžou, vyhýbají se lžím.
    Zrozenci Draka jsou velmi hrdí, stateční, ale také spravedliví a velkorysí. Není jim cizí čestnosti a fér jednání. Často se Draci chovají vznešeně a nadutě, ješitnost je také jedním z jejich negativních rysů. Nicméně u Draků můžete očekávat otevřenost a důvěřivost, někdy toho ale ostatní zneužívají, Draci si nechají často vše namluvit.


Základy bydlení podle Feng Shui

    Někdy ale bývá prohnaná a ráda se ostatním posmívá a ráda si ze všeho dělá legraci, což může okolí štvát. Díky svému šarmu si ale dokáže všechny dostat na svoji stranu a budí dojem laskavosti a vlídnosti. Opice je také velmi originální a má skvělou fantazii. Pokud se zamiluje, tak vášnivě a dokáže být romantická, nicméně v lásce moc štěstí nemá.
    Kohouti jsou sebestřední a, milují předvádění, někdy mluví i hodiny a vedou dlouhé diskuze. Kohouti vždy říkají, co si myslí, někdy tak mohou někoho zranit, aniž by doopravdy chtěli. Pocity a názory druhých jsou jim někdy ale lhostejné.
    Jsou také velmi čestní a co nenávidí jsou křivárny všeho druhu. I když je Buvol klidný, dokáže být i cholerik. Není to sice tak časté, ale pokud ho někdo podráždí, dokáže být velmi agresivní a nebezpečný. I když Buvoli milují svoji rodinu a dokáží být milujícími partnery, potrpí si na samotu a jako uzavření jedinci ji často vyhledávají.
    Pokud je tu však někdo, komu se chce vyhnout, dokáže se hravě vymluvit, a to kvůli své lstivosti. Had je lovec. Když miluje, pak oddaně, horkokrevně a žárlivě. Nicméně sami lidé zrození v Hadu často podvádějí.


Chcete se zeptat na cokoliv k tématu? Obraťte se na naše poradce.

    Buvol nemá rád vše moderní a ve svém způsobu života je spíše konzervativní. Má rád svůj klid a pohodlí, nerad opouští staré vyjeté scénáře a dobře vyšlapané cesty kde nemusí zbytečně improvizovat. Proto by Buvol neměl mít stresové zaměstnání, ani zaměstnání, kde se například cestuje, nebo se stále něco mění.
    Opice, to je veselí, srdečnost a empatie. Zrozenci Opice mají šarm a dokáží se dostat z každé nepříjemné situace a všem se zalíbit. Opice bere život jako hru, vše bere s nadhledem a optimisticky a s humorem. Je také velmi praktická a inteligentní. Nechybí ji ani intelekt, ráda čte a je kultivovaná.
    Je prudký a dá se lehce strhnout k jakýkoliv špatnostem. Drakovi ale nechybí inteligence, bystrost, velkorysost a houževnatost. Je velmi pyšný. Dovede být v každém povolání úspěšný. Jestliže se věnuje velké věci, dosáhne zpravidla cíle.
    Nicméně Vepři nemají moc vyvinutou sociální inteligenci, proto nejsou dobří v navazování nových známostí a mohou mít problémy s komunikací. Někdy mohou být Vepři až příliš váhaví, pomalí a nepraktičtí v osobním životě.


Čínská znamení a jejich charakteristika

    Lidé narození ve znamení Psa, jsou stejně jako toto zvíře věrní, pozorní, loajální, poctiví a čestní. Pes je skvělý přítel, jeho kamarádi se na něj mohou vždy spolehnout. Nemá ráda faleš a je vždy přímý. Na ostatní může působit chladně, ale je to jen fasáda, kterou se chrání. Někdy může být také tvrdohlavý a přílišně kritický.
    Spánek patří mezi základní lidské potřeby. Aby byl co nejkvalitnější, měli byste respektovat určité zásady. Čínský horoskop vám poradí, jak k problematice správného spaní přistupuje stará čínská filosofie feng-šuej. Více »autor článku: čínský horoskop, JOB
    Lidé ve znamení Draka se snaží být za každou cenu dokonalí a touha po dokonalosti je nutí dávat si na sebe i na ostatní ve svém okolí velké požadavky. Drak bývá dráždivý a tvrdohlavý a často říká věci, o nichž mnoho nepřemýšlí a poté jich lituje.
    Stávají se také úspěšnými řediteli nebo důstojníky, mohou být skvělými obchodníky či cestovatelovy ale i mluvčími. Pro Tygry je velmi důležitý úspěch a rádi vyhledávají riziková povolání, které berou jako výzvu. Tygr nemá přímý zájem o peníze, ale i zde může docílit úspěch.
    Přesně 19. února začíná astrologický čínský nový rok. Tentokrát se bude odehrávat ve znamení Kozy a to přesněji dřevěné Kozy. Co nás čeká a nemine podle čínského horoskopu? Více »autor článku: JOB


Jaké je Vaše znamení a element podle čínského horoskopu?

    V životě může dosáhnout úspěchu v obchodě, politice a uměleckých povoláních. Krysy jsou oddanými pracovníky velkých firem, jako šéfové jsou Krysy přísné, ale spravedlivé.
    Tygři umí být i pěkně popudliví. Nicméně jsou ale schopni i velké lásky a bývají i velmi citlivými partnery. Tygři se také neradi podřizují autoritám, sami jsou rádi autoritami. Tak se z Tygrů stávají vůdci a revolucionáři.
    I když je znamení Hada znamením temnoty, v zemích Asie je Had ceněn pro svou moudrost a ostrovtip. Zrozenci Hada jsou přemýšliví, bystří a rádi filosofují. Umí si poradit s každou nenadálou situací a improvizace na místě je přímo jejich přirozeností. Umí se vyhnout složitým situacím a hledají řešení tam, kde jsou jiní bezradní.
    Někdy bývají Kohouti také příliš zvědaví, výbušní, netrpělivý a mají přehnané nároky, jak na sebe, tak na okolí. Jsou ale velice pilní a ví, že bez práce nejsou koláče. Kohouti jsou rádi pověřováni důležitými úkoly, chtějí být pro ostatní nepostradatelnými a dokazovat všem svoji šikovnost.  Jejich předností je ovšem důslednost, organizovanost a pečlivost.


Čínský horoskop - charakteristika znamení

    Čínský horoskop a čínský nový rok patří k nejvýznamnějším oslavám, které se v Číně slaví. Číňané uznávají tzv. čínský horoskop, který se skládá ze 12 různých znamení, jako je například opice, prase, pes, krysa, kohout nebo kůň. Dnes vám všechna tato znamení představíme a nabídneme také přehled čínských znamení, podle kterého zjistíte, ve kterém znamení jste se narodili.  
    Koza bývá často roztěkaná, nemá pojem o čase a nestíhá. To někdy může její okolí rozčilovat. Pokud ovšem chce, umí se ostatním i zalíbit. Je ráda, když se o ní mluví a sama ráda radí.
    Plánujete vybavení nového bytu nebo domu a rádi byste se při tom řídili podle prastarého umění Feng Shui, ale nevíte, jak na to? Horoskop.cz vám s tím poradí. V následujícím článku si shrneme několik základních zásad pro bydlení podle Feng Shui, které vám významným způsobem pomohou harmonizovat váš domov. Více »autor článku: čínský horoskop, JOB
    Chcete být zdraví po celé jaro? Čínská medicína má zaručené rady, co udělat, abyste své zdraví nejenom posílili, ale i udrželi pro další období roku. Čínský horoskop se s vámi o ně podělí. Získejte co nejvíc energie! Více »autor článku: čínský horoskop, JOB


Rok dřevěného koně 2014 v čínském horoskopu

    Říjnový kamenem je opál, klenot vzbuzující sympatie a soucit, podporující tok čistých myšlenek a důvěry. Legenda praví, že římský císař Konstantin nosil opál v koruně právě proto, že věřil, že jeho světlo v temnotě ochrání císařskou moc. Ještě starší pověsti dokonce tvrdí, že osoba, která nosí opál, se může stát neviditelnou. Více »autor článku: čínský horoskop, JOB
    Podle čínského horoskopu je rok 2013 rokem Hada. Začíná 10. února 2013 a končí 30. ledna 2014. Had je šestým znamením čínského horoskopu a lze jej popsat jako záhadné, intuitivní, introspektivní a rafinované zvíře. Více »autor článku: čínský horoskop, JOB
    Kůň znamená energii. Nelekne se žádné překážky a je mnohostranný. Zrozenec znamení Koně je rozený řečník, dokáže mluvit o čemkoliv zajímavě a poutavě a dokáže si tím získat mnoho obdivovatelů. Dokáže také ovlivňovat davy, proto mají zrozenci Koně úspěch v politice.
    Lidé narození ve znamení Krysy mají šarm, jsou rádi středem pozornosti a milují společnost přátel. Krysy se většinou strachují, aby náhodou něco nezmeškaly, proto je najdeme na každém akci nebo večírku. Ve společnosti dokáží být okouzlující a oplývají výřečností. Ta, ve spojení s přirozenou inteligencí, kterou jsou Krysy obdarované, je dostane z každé špatné situace. Kromě toho mají Krysy velký smysl pro humor a fantazii.


Rok narození: 1931, 1943, 1955, 1967, 1979, 1991, 2003, 2015

    Ví, co chtějí lidé slyšet, na lidi působí sebevědomě a jistě, i když se tak nemusí uvnitř cítit. Je horkokrevný, vášnivý, ctižádostivý a egoistický. Lehce ztrácí trpělivost.  
    Lidé narození ve znamení Koně bývají také úspěšní v každém zaměstnání, ve kterém pracují s lidmi. Dokáží být velmi pracovití a pilní, taky umí zacházet s penězi. Pro lásku se Kůň nebojí obětovat vše.
    V lásce je stabilní, něžný, citlivý, má rád romantiku a dokáže být věrným partnerem. Stejně tak jako ve společenském životě, tak i v lásce nevyhledává dobrodružství nebo vášeň.
    Zrozence Buvola jen tak něco nevytočí. Je velmi klidný a trpělivý, také pilný a schopný a miluje práci. Jeho výhodou je, že v lidech budí důvěru, a proto se mu daří. Nicméně za to může i jeho inteligence a originální, neotřelé myšlenky.


Přečtěte si také další charakteristiky znamení horoskopů 

    Osmého února začne podle čínského kalendáře rok rudé ohnivé Opice. Co od něj můžeme očekávat? Rozhodně mnoho příležitostí ve všech směrech, nové nápady a hlavně posun vpřed a to i v takových záležitostech, o kterých byste si netroufli přemýšlet anebo měli pocit, že šance na úspěch u nich není možná. Při vší improvizaci a elánu si však musíte dát pozor na riskování. Jakkoliv je rok Opice příležitostí k dosažení úspěchu, je nutné plánovat a přemýšlet, než se do něčeho pustíte. Příliš hazardní jednání naopak může přinést totální krach. Stejně tak si hlídejte, co slibujete, protože nesplněné sliby anebo nehezká slova na adresu druhých se vám vrátí přesně podle karmických zákonů – a v tomto roce s neobvyklou rychlostí. Více »autor článku: mm, čínský horoskop
    Zrozenci Kozy jsou elegantní, nevypočitatelní, rádi pečují o svůj zevnějšek a většinou bývají kreativní a umělecky založení. Má vkus a šarm, který umí využít pro svůj úspěch. Nicméně Koza je také nestálá a pesimistická. Pokud se ji v životě přihodí něco zlého, hází vinu na ostatní.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00