Jak na věc


cim slepit skoricove cukrovi

Čím lidé žijí? Česká filharmonie toho času Bohuslavem Martinů

    Nejpřirozenější formou krmiva je to, čím se živí divoké šelmy v přírodě. Pro lepší stravitelnost je možné maso povařit, ale nevaříme jako v závodní jídelně. Maso pro šelmy by mělo být pouze ošetřeno teplotou do 70 stupňů, což představuje vaření celého kusu masa vhozením do horké vody (maso se na povrchu zatáhne a cenné šťávy zůstanou uvnitř). Zelenina je pro šelmy obecně lépe stravitelná povařená. Syrová je naopak dobrá pro stimulaci zažívacího traktu k jeho činnosti. Stimuluje peristaltiku žaludku a střev.
    Po podepsání Smlouvy o obchodní spolupráci a zaplacení registračního poplatku 500 Kč se zákazník stává řádným členem Klubu Energy. Kromě členské karty společnosti Energy Group, a.s. obdrží každý nový člen startovací balíček, vč. jednoho koncentrátu podle vlastního výběru a ročního předplatného magazínu Vitae.
    Na dalších stránkách najdete recepty, pojednání o Barfu, který není jen krmení syrovým masem. Najdete zde i nevhodná krmiva pro šelmy, která mohou působit i toxicky.
    Původní televizní zpracování jednoaktové opery Bohuslava Martinů na libreto autora podle povídky L. N. Tolstého. Účinkují: C. Kassai, R. Novák st., M. Kopecký, M. Poulová, Z. Valchařová a další. Hraje Česká filharmonie, dirigent J. Bělohlávek. Spoluúčinkuje sbor Martinů Voices, sbormistr L. Vasilek. Scénář a koncepce filmu J. Nekvasil a J. Kopecký. Kamera M. Gábor. Režie J. Nekvasil (V anglickém znění s titulky)


Kontrolní údaje nutnék vydání hesla do IS

    Opera-pastorel Bohuslava Martinů o jednom dějství Čím lidé žijí vznikla v roce 1952 v New Yorku. Byla napsaná jako televizní opera a svou premiéru měla v roce 1953 při vysílání NBC. Libreto napsal Bohuslav Martinů podle povídky Lva Nikolajeviče Tolstého Kde je láska, tam je i Bůh. Toto dílo není často uváděno. Z tohoto ohledu je realizace zvukové nahrávky a následného filmového zpracování opery výrazným kulturním počinem s celosvětovým přesahem. Dílo je už v samotném autorském zpracování vysoce stylizované, na způsob středověkého Miráklu, a vyžaduje stylizaci i pro originální filmové zpracování.
    Registrace v Klubu Energy je platná 12 měsíců od data podepsání Smlouvy o obchodní spolupráci. Následujících šest měsíců je ještě možné si registraci prodloužit. K výhodám klubového členství patří mimo 30% slevy na nákup zboží také možnost navštěvovat poradny lékařů a terapeutů, odborné přednášky a účastnit se dalších klubových aktivit.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00