Jak na věc


chodurová vítězná diskuze

Masarykova ZŠ Návsí šk.r. 2007/2008

    Další zastávkou byla Galerie v podhradí pod hradem Bouzov. Tady měly děti možnost seznámit se se zbraněmi doby husitské. Dověděly se o nich plno zajímavých informací, vyzkoušely si střelbu lukem, kuší, rozdmýchávání doutnáků a téměř ohluchly při výstřelu z husitské palné zbraně-bombardy.
    Dne 31.1.2008,jsme navštívili za odměnu bowling v Jablunkově.Měli jsme zamluvené všechny čtyři dráhy, takže to páradně výšlo.Celkem nás tam bylo 39.Doufám,že píšu za všechny,když řeknu,že to bylo „bájo“.
    Abych nezapomněla. Dostali jsme taky poukaz na jídlo = obložená houska a pití. Prostě super. Na konci programu vystoupila jazzová, rock’n’rollová a rocková kapela, která to pořádně rozjela.
    Výsledky: 1. místo: 9.A - O.Kohut, R.Kubalík, R.Labaj, 2. místo: 8.B – L.Heczko, R.Sikora, L.Toráč, 3. místo: 6.A – M.Doboš, O.Laboj, A.Miklovič, 4. místo: 6.A – V.Hamroziová, A.Sikorová, K.Zientková
    ... Fotbalový tým se proháněl za míčem po hřišti, ostatní z 36 dětí soutěžily v různých sportovních a zábavných disciplínách. Žíznivci se průběžně občerstvovali v hospůdce Vojan, kde p. Krzoková zajistila dětem spoustu dobrůtek. Hlad jsme zahnali opékanými párky s chlebem. Odpoledne se nám vydařilo, počasí nám přálo a děti odcházely z hřiště plné dojmů. Šotkovská


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00