Jak na věc


cestovní kancelář vítkovice tours praha

Frýdek-místek, Na Příkopě 3727 (OC Frýda)

    CK Vítkovice Tours již po třetí v řadě obhájila prvenství ve Velké ceně cestovního ruchu a stala se nejlepší cestovní kanceláří i pro sezónu 2016/2017.
    CK Vítkovice Tours doplňuje svoji nabídku o relaxační a wellness pobyty v ČR, na Slovensku, Maďarsku a Slovinsku, nebo o dovolenou v zimním období - nabízí lyžařské pobyty v tradičních destinacích, jako jsou rakouské a italské Alpy, ale také v méně tradičním Slovinsku. Velice oblíbené jsou dovolené v NEPTUN KLUBU, což jsou rodinné kluby VÍTKOVICE TOURS s garancí skvělé zábavy pro malé a velké děti i dospělé. Česky mluvící animátoři mají během dne připravený bohatý program plný her a pohybových aktivit. Oblíbeným je také KLUB SENIORŮ NA JADRANU, ze kterého si klienti odvezou plno skvělých zážitků v rámci připraveného programu.


Nejlepší cestovní kanceláří je podle veřejnosti Vítkovice Tours

    Cestovní kancelář VÍTKOVICE TOURS, Česká jednička na Jadranu, je největším touroperátorem pro oblast Jadranu v ČR. Od roku 1991 nabízí CK nejširší nabídku zájezdů do Chorvatska, Černé hory, Albánie, Slovinska a Itálie. Pro novou sezónu 2015 nabízí více než 520 ubytovacích zařízení v uvedených zemích a další destinace v Turecku, Bulharsku, Mallorce, Madeiře a na Krétě. Společnost VÍTKOVICE TOURS je opakovaně držitelem ratingového ocenění Czech Stability Award a patří mezi CZECH TOP 100 firem v ČR.
    Hlavní cenu za Nejlepší cestovní kancelář v ČR převzal z rukou pana Viliama Siveka, předsedy Asociace cestovních kanceláří, a pana Romana Škrabánka, prezidenta Asociace českých cestovních kanceláří a agentur, výkonný ředitel společnosti VÍTKOVICE TOURS pan Martin Lehocký a ředitelka pro prodej Blanka Hrubá. "Chtěli bychom poděkovat všem našim klientům, kteří pro nás v soutěži hlasovali a ocenili tak naši celoroční tvrdou práci. Vítězství v této soutěži je pro nás poctou a zároveň závazkem do budoucna," řekl Martin Lehocký, výkonný ředitel CK Vítkovice Tours.
    Tradiční součástí veletrhu cestovního trhu GO & REGIONTOUR, který proběhl 15. ledna v Brně, bylo i vyhodnocení výsledků soutěže "Velká cena cestovního ruchu“, kterou vyhlašují vydavatelství C.O.T. media a Veletrhy Brno. Tato soutěž je jedinou oficiální platformou pro hodnocení subjektů v oblasti cestovního ruchu v ČR a jejich projektů.


PR servis České tiskové kanceláře

    Aby CKVT uspokojila požadavky všech svých klientů, rozhodla se své více než dvacetileté zkušenosti přesunout i do dalších oblíbených dovolenkových destinací jako Kréta, Kalábrie, Madeira, Mallorca, Bulharsko, nebo Turecko. Pro větší přehlednost vytvořila samostatný katalog "Letecké zájezdy 2015", který obsahuje všechny letecké destinace, včetně Jadranu.
    Jako česká jednička na Jadranu má cestovní kancelář Vítkovice Tours nadstandardní vztahy s jadranskými hoteliéry. Díky tomu dokáže svým klientům nabídnout výjimečně výhodné podmínky a nejširší výběr více než pěti stovek ubytovacích zařízení ve všech cenových kategoriích. Pro maximální pohodlí klientů je k dispozici česky hovořící delegát, na většině pobytových míst, technický průvodce, který doprovází klienty po celou cestu autobusem, nebo non-stop zákaznická linka pro řešení případných problémů.


Hradec Králové, Čelakovského 503/14

    První místo v prestižní kategorii „Nejlepší cestovní kancelář“, do které jsou automaticky zařazeny všechny cestovní kanceláře působící na území České republiky, získala cestovní kancelář VÍTKOVICE TOURS. O vítězi v této kategorii hlasovala široká veřejnost prostřednictvím webových stránek vyhlašovatelů soutěže. Slavnostního aktu oceňování výherců v celkem šesti kategoriích účastnila ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová, předseda Asociace krajů ČR a hejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek, první náměstkyně ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová, generální ředitelka agentury CzechTourism Monika Palatková a předseda Sdružení lázeňských míst ČR a karlovarský primátor Petr Kulhánek.
    Česká jednička na Jadranu, působí v oblasti cestovního ruchu již od roku 1991. Primárně je specialistou na turisticky populární oblast Jadranu - Chorvatsko, Černá Hora, Albánie, Slovinsko. Své více jak dvacetileté zkušenosti přenesla také do dalších destinací, takže v jejím portfoliu najdete rovněž země jako Itálie a Bulharsko.
    CK Vítkovice Tours - Česká jednička na Jadranu, působí v oblasti cestovního ruchu již od roku 1991. Primárně je specialistou na turisticky populární oblast Jadranu - Chorvatsko, Černá Hora, Itálie, Albánie, Slovinsko. Své více jak dvacetileté zkušenosti přenesla také do dalších destinací, takže v jejím portfoliu najdete rovněž země jako Itálie nebo Bulharsko. Služeb CK Vítkovice Tours využije každoročně více než 40.000 zákazníků.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00