Jak na věc


ces.spořitelna george vstup na účet přihlášení

Souostroví Bahamy vytvořil bůh k relaxaci

    Přinášíme pravidelnou porci poučného i zábavného čtení z domova a ze světa, inspiraci do vašeho bydlení, rady, jak pečovat o své zdraví, tipy na výhodné nákupy a spoustu praktických tipů.
    George Go je nová aplikace České spořitelny pro internetbanking do Vašeho telefonu. Stáhnou ji mohou uživatelé jak Andoridu tak iOS (Apple) Zatím nemá aplikace moc dobré hodnocení a spořitelna v komentářích slibuje brzkou změnu a opravu chyb.Chválím zejmena komunikaci v komentářích na stránkách aplikací i když jsou to většinou komentáře typu: přidáme v další aktualizaci a stále aplikaci vyvíjíme vydržte. Nevím proč někdo vypouští do světa aplikaci, která nemá všechny funkce, které člověk našel ve staré aplikaci. Proč tedy přecházet na novou aplikaci když to neumí? Nemohli ve spočitelně s vydáním aplikace ještě chvíli počkat? Hodnocení aplikace George Go na google play je 3,5 hvězd a hodnotilo ji skoro 3500 lidí a itunes je to hodnocení 4,1, ale zatím jen od 700 lidí.
    Při používání elektronického bankovnictví je vyšší míra odpovědnosti za případné selhání při přenosu dat daného uživatele. Ten je zodpovědný za dostatečné zabezpečení počítače, ochranu vstupních dat apod.


Výhody, proč se přihlásit do George bankovnictví

    Kromě možnosti sledovat přehled svých příjmů a výdajů po jednotlivých kategoriích, si zároveň můžete nastavit i připomínky plánovaných plateb. Sami si tak určíte, kdy vás má aplikace upozornit na úhradu plánované platby a zda ji má zařadit mezi vaše výdaje.
    Co si myslím, že je špatně je to, že česká spořitelna pořádně nepropaguje internetovou adresu george.cz. Servis24.cz už každý zná a po zadání této adresy se nedostanete nikam jinam než na přihlašovací obrazovku pro vstup na Váš bankovní účet, ale co se stane, když napíšete george.cz (adresu kterou nikdo nezná?) Neobjeví se přihlašovací stránka, ale informační stránka o novém bankovnictví. Problém je v tom, že nejdůležitější button (akční button, který ale vůbec není akční) na výběr bankovnictví nejde na webu vidět a ztrácí se. Navíc není pořádně akční. Mělo by tam být napsáno například Vstup do internetového bankovnictví nebo přihlášení. A mělo by být zelené nebo červené. Modrá prostě není vidět. Druhý akční prvek je už lepší, je červený a je v něm napsáno Přihlásit se do George, tohle je super, ale! Je na růžovém podkladu.. Níže přikládám opět pidi změnu designu, která ale usnadní orientaci o 100%.


Nevýhody spojené s používáním internet banky

    Na stránce https://bezpecnost.csas.cz/ se můžete podívat na novou krásnou přihlašovací stránku internetového bankovnictví. Bohužel Česká spořitelna zapomněla na svoje dosavadní stránky servis24.cz a jeho design nechala bez povšimnutí. Je to škoda, protože internebanking servis 24 dodnes používá většina klientů banky a bude je používat minimálně do konce tohoto roku. Úprava do podobného přijemného vzhledu by dobrému koderovi nezabrala ani den a pěknější vizuál by se určitě vyplatil. Níže se můžete podívat na naši vizualizaci toho jak by vypadalo přihlášení na osobní účet servis24.cz v designu George. Změna by to byla obrovská.
    Pohodlná, bezpečná a rychlá správa Vašich financí 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. To je aplikace George Česká spořitelna, která je dostupná pro všechna zařízení běžící na platformě iOS nebo Android.
    S aplikací George získáte dokonalý přehled o všech produktech, které využíváte, přímo v mobilu. Ve svém zařízení si tak můžete jednoduše, rychle a přehledně kontrolovat účty a úvěry, pohyby na účtu, nastavit trvalé příkazy, inkasa či odesílat platby. Také máte přehled o všech vašich platebních kartách. Ty si můžete přes aplikaci aktivovat, blokovat, nastavit a měnit na nich PIN, denní limit, zda povolit nebo zakázat platby kartou na internetu.


Česká spořitelna: přihlášení na účet George csas.cz vs servis24.cz

    Servis24.cz je internetové bankovnictví České spořitelny. Do konce tohoto roku jej ještě můžete používat, pak ale ČS převede všechny klienty pod nové internetové bankovnictví George. Doporučujeme už se na přechod pomalu začít připravovat. Vzhled je totiž o dost jiný než aktuální bankovnictví. Je samozřejmě pěknější a má lepší UX (uživatelská přívětivost) ale pokud už jste na něco zvyklí, tak je změna vždycky k horšímu, ale garantujeme vám že si na nové bankovnictví zvyknete rychle. Nevím jak to bude vymyšleno po ukončení servisu24, ale řekl bych že po ukončení provozu servis24.cz bude uživatel jednoduše přesměrován na nový web george (george.csas.cz).
    Co to ten George tedy je? Je to nové chytré internetové bankovnictví České spořitelny. Co to znamená? Bankovnictví servis24 už bylo zastaralé, zkuste si schválně vyhledat nějakou svoji starší platbu. George je krok kupředu. Jak designově, tak funkčně. A hlavně nemusíte se bát, že příjdete o nějaké své uložené kontakty, nebo platební historii. Všechny data se automaticky převedou do George. Velký plus dávám Spořitelně za to, že přihlašovací údaje jsou stejné jako do servis 24. Novinkou bude aplikace George Go, kterou si již můžete stáhnout do svého mobilního telefonu a díky které můžete mít svůj účet pod kontrolou odkudkoliv a kdekoliv. Chválím také za to, že George Go dokáže uchovat například váš otisk prstu (pokud váš telefon tuto funkci má) takže nemusíte nudně zadávat Vašeho dlouhá bezpečností hesla, takže vstup na Váš účet bude zase o něco snadnější. Ještě je důležité dodat, že zatím na Georgovi fungují jen osobní účty, podnikatelské účty se budou převádět až někdy ke konci roku.


Jak se přihlásit do internetbanking Fiobanky

    Nechápu proč na novém webu není jasně označeno u akčního buttonu o co se jedná. Nevím proč místo slova internetové nenapsat přihlášení. Že by to člověku nedošlo, že se přihlašuje do internetového bankovnictví? A koho napadne dát do růžového pozadí červený button? George asi není pro starší lidi. Jasně, ta šedá se tam taky moc nehodí, ale účel splní stoprocentně lépe než ta růžová.
    Pro internetové bankovnictví George platí stejné přístupy, jako jste měli u SERVIS24. Můžete tedy pro přihlášení použít své stávající klientské číslo i heslo. V případě, že využíváte Bankovní IDentitu, máte možnost si místo stávajícího klientského čísla zadat libovolné uživatelské jméno. Jen upozorňujeme, že toto jméno musí být unikátní.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00