Jak na věc


ceny lamino desky kronospan

Lamino Kronospan Almond 564 PE 18x2070x2800

    Veškerý sortiment HPL doplňujeme smluvní nebo dealerskou distribucí laminátů Abet (Itálie), FunderMAX (Rakousko) a Homapal (Německo).
    Vyrobíme pro Vás dvoulůžkové postele podle Vašich představ a rozměrů, jednolůžkové postele s výškou vhodnou pro seniory, rozkládací lůžka s rozkládáním v jedné rovině nebo odděleně jako samostatné postele. Luxusní postele z pravé kůže s motorově polohovatelnými rošty a masážní jednotkou. Matrace přizpůsobíme rozměrům Vaší postele, výška matrace může být až 25 cm. Na luxusní zdravotní matrace poskytujeme záruku 5-7 let. Vestavěné skříně navrhneme s ohledem na maximální využití úložného prostoru. Ložnice, komody, noční stolky a postele přizpůsobíme i velmi malým místnostem. Veškerý nábytek podléhá pravidelným kontrolám kvality a splňuje nejnovější normy. Dětský nábytek je vyroben ze smrkového nebo borovicového masivu. Ratanový nábytek nakupujeme přímo u výrobce a tím můžeme zaručit nejnižší ceny i u atypického provedení.


Vysokotlaké lamináty HPL

    Společnost BISON CONSULT byla založena v roce 1991 jako obchodní firma s velkoplošnými materiály (tehdy prodej OSB desek značky Weyerhaeuser z Kanady) a firma pro vedení účetnictví. Tyto činnosti byly postupně opuštěny.
    Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00