Jak na věc


ceník trapézových plechů

Trapézový plech TP10 se používá pro obklady fasád průmyslových a obytných budov, stavebních stěn a příček.

    Plechy s povrchovou úpravou patří nejpopulárnější střešní krytiny. V dnešní době se požívají plechy s oboustranně pozinkovaným povrchem zabezpečeny minimálně třemi vrstvami: ze spodu antikorozním povrchem, dále základní barvou a organickým povrchem. Poslední vrstva udává barvu a efekt a také je bezprostředně vystavena vnějším vlivům
    Široký průřez profilů a přesné provedení umožňuje jejich použití na střechách, fasádách, bránách, plotech a nosných konstrukcích v soukromém i průmyslovém stavebnictví.
    Trapézová plechová krytina je výjimečná svou jednoduchostí a výraznou formou. Umožňuje realizaci efektivních konstrukci, které často lomí tradiční rozdělení na střechu a fasádu. Široká škála tloušťky plechu od 0,5 do 1,25 mm, možnost řezání na míru a různé barevné provedení, dávají neomezené možnosti jejího využití. Důležitou předností trapézové plechové krytiny je její neohebnost a odolnost daná výškou profilu. Pro malé a střední objekty doporučujeme trapézové plechové krytiny v profilu: T8, T14 plus, T18, T18 plus, T35, T35 plus, T50, T55, T55 plus, T60. Plechy T90 a T135 se používají pro velké polyfunkční objekty nebo výrobní haly.


Trapézový plech Regamet T-18 / 0,45 - lesk

    Švédské střešní a stěnové ocelové trapézové plechy jsou díky svým vynikajícím vlastnostem žádaným konstrukčním materiálem jak pro střešní pláště budov, tak i pro obvodové stěny či fasádní prvky. Použití trapézových plechů je široké jak při výstavbě nových objektů průmyslového charakteru, skladovacích hal, sportovních a obchodních center, tak i při rekonstrukcích nebo zateplování stávajících starších budov.
    Trapézový plech vyrábíme na moderní počítačem řízené kontinuální válcovací lince. Univerzální profil trapézového plechu FERAL 35 umožňuje jeho použití jako střešní krytina, opláštění budov i jako ztracené bednění.
    Pladur® Wrinkle - mat, hrubozrnný povrch v běžně dostupných barevných odstínech s dvouvrstvou povrchovou úpravou o minimální síle 35 mikronů. Pladur® Relief iceCrystal - plechy s patentovaně chráněnou 3 vrstvou povrchovou úpravou, která imituje krystaly ledu, síla povrchové úpravy je min. 36 mikronů. Zm EcoProtect - je moderní a vylepšený metalický povrch, který zaručuje antikorozní ochranu díky použité nové sloučeniny hořčíku a zinku místo doposud používané zinkové vrstvy. Tento povrch zaručuje lepší ochranu a delší životnost.


Trapézový plech TP44 se používá jako střešní krytina při stavbě průmyslových a veřejných budov, obchodních komplexů, logistických center, průmyslových areálů. Výška profilu odpovídá označení a je 44 mm.

     Pro výrobu je používán ocelový pozinkovaný plech jakosti DX 51 D + Z 275 MAC dle ČSN EN 10 327 . Lakovaný plech je nastříkán polyesterovou barvou tloušťky 25 µm na lícové (pohledové) straně a ochranným lakem tloušťky 10 µm na rubové straně. Široký výběr barev dle stupnice RAL
    Povrch Superior HB - Povrch SUPERIOR HB je ideální alternativou pro hladké, polyesterové povrchy. Díky přídavku akrylu je povrch jemně zrnitý a světlo se od něj odráží nepravidelně. Další výhodou použití akrylu je tvrdší vrstva laku, díky čemu je odolnější vůči poškrábání.
    Trapézové plechy jsou vhodné pro střechy se sklonem od 5-ti stupňů. Mechanickou pevnost a pružnost trapézových plechů zajišťuje kvalitní švédský ocelový plech a progresivní geometrie jednotlivých profilů. Antikorozní odolnost těchto materiálů je zajištěna povrchovou úpravou. Ocelový plech je oboustranně žárově zinkován, následují pasivační vrstvy, základová barva, spodní epoxydový lak a barevná ochranná vrstva. Barevná stálost trapézových plechů je zaručena barevnou ochrannou vrstvou. Vhodný typ ochranné vrstvy se volí podle působení okolního prostředí na krytinu, na umístění stavby, atd.


TRAPÉZová krytina T-20 PLUS

    Aluzinek je plechpokrytý oboustrannou vrstvou hliníku a zinku v procesu horké galvanizace, co je podobný proces jak žárového zinkování. Aluzinek splňuje nejpřísnější kritérie odolnosti plechu na atmosférickou korozi a korozi ve vlhkém prostředí.
    Dodávka trapézových plechů je realizována vždy v zakázkových délkách dle konkrétní potřeby. Výška profilu a síla plechu se volí v závislosti na velikosti objektu, rozteči podpor, sklonu střechy a pod. Pro optimální volbu síly a typu trapézového plechu jsou k dispozici statické tabulky pro jednotlivé profily. Trapézové plechy lze dodat i v antikondenzační úpravě Arcond.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00