Jak na věc


cateringové služby praha

Co je catering a čím se zabýváme my?

    Cateringová společnost Bohemia Party Servis poskytuje cateringové služby již od roku 1993. Mezi naše klienty patří mnohé veliké společnosti a jsme také dodavatelem pro Úřad vlády ČR a Pražský hrad. Za dlouhou dobu působení v ČR jsme získali množství zkušeností, které využíváme k dosažení maximální spokojenosti našich hostů.
    Vraťme se ke cateringu. Po polévce, většinou s játrovými knedlíčky a domácími nudlemi, přichází hlavní jídlo a tady už záleží na novomanželech, co si zvolí, zda klasickou svíčkovou, či něco lehčího v podobě kuřecích závitků, přírodních řízků apod.
    Catering je událost. Zážitek, souběh gastronomie a zábavy. Právě podle těchto hesel společnost Bohemia Party Servis ke svým zákazníkům přistupuje. Klademe veliký důraz na úroveň pokrmů samotných i všech dalších služeb. Vlastní personál školíme tak, aby byl vždy elegantní, zdvořilý, milý a vstřícný. Catering zajišťujeme v sídlech firem, soukromých domech a bytech, na zámcích, v nejrůznějších historických objektech, v zemědělských usedlostech, v továrnách, na letištích, na březích řek, na vodě, v soukromých vilách i horských chatách. Zajistíme party kdekoli si budete přát. Postaráme se o kompletní gastronomické služby - zajistíme vyškolený personál, inventář a mobiliář, perfektní dekorace a samozřejmě závěrečný úklid.


Cateringový servis pro reprezentaci

    Restaurant, bar, kavárna. Tradiční česká a středomořská kuchyně. Top menu. Široký výběr nápojů, koktejlů a značkových vín. Kompletní servis italské kávy Segafredo.
    Catering je služba, která má reprezentovat objednavatele. Je velmi důležité, aby si byl zákazník jistý výběrem cateringové společnosti na svou událost. Vždy uvítáme, když si zákazník najde chvíli a navštíví nás k malé degustaci. U skvělého jídla a ochutnávky vín z naší vinotéky si každý klient může udělat dokonalou představu o našich službách.
    © ARTER - Cateringový servis, s.r.o. 2013, Všechna práva vyhrazenaZa Černým Mostem 1526/17, 198 00 Praha - Kyje, Česká republika Tel.:(+420) 603 428 229, catering(a)arter.cz
     Maximum Services, společnost s patnáctiletou tradicí zaměřující se na catering a pohostinství, nabízí svým klientům v rámci českého i mezinárodního trhu komplexní servis,...
    Pod pojmem svatba si obvykle každý představí den prožitý ve velkém stylu pohoštění, plných stolů s nejrůznějšími lahůdkami a pitím, oslavy až do ranních hodin a bujarého veselí. Zejména nastávající manželé, konkrétně nevěsty, dlouho přemýšlejí, jak svůj veliký den prožít, v co nejdokonalejším duchu.


LISCA – podprsenka bez kompromisů!...

    Raut neboli recepce - občerstvení je realizováno ve formě bufetu. Je vhodný pro akce s délkou 3 a více hodin, denní i večerní. Hosté si u bufetových stolů berou jídlo a pití sami nebo jim jídlo podává personál. Konzumace pokrmů probíhá obvykle ve stoje u tzv. koktejlových stolů. Tato varianta je vhodná pro firemní a vánoční večírky, konference, oslavy, propagační akce.
    Koktejl - nejjednodušší a nejlevnější způsob organizování akce s občerstvením. Je vhodný pro akce konané v odpoledních hodinách a kratší než tři hodiny. Občerstvení tvoří drobné chuťovky, malé zákusky, koktejlové tousty a alkoholické či nealkoholické nápoje. Nepoužívají se talíře ani příbory, pokrmy jsou podávány personálem přímo z podnosů, berou se do rukou. Tato varianta je vhodná pro vernisáže, tiskové konference, setkání obchodních partnerů po jednání.
    Občerstvení na svatbu nejlépe zajistí cateringová služba. Primárně zahrnuje zajištění jídla a pití na akcích typu jako jsou například: konference, obchodní jednání, školení, rauty, bankety, gala večery a nebo již zmíněné svatby. Tyto služby je možné realizovat na libovolném místě a v libovolném čase. Cateringová firma zajišťuje vše od inventáře, přes personál až po závěrečný úklid. Některé firmy umí zajistit i zábavu, doprovodný program souběžně s občerstvením.


Jak si vybrat společenské šaty?...

    Banket - pokrmy jsou obsluhou servírované hostům sedícím u stolů. Typický je dán zasedací pořádek. Je to slavnostní typ společenské události, koná se téměř vždy večer. Menu bývá o třech a více chodech. Tato varianta je vhodná pro mezistátní návštěvy.
    Hledáte dodavatele cateringových služeb? Máte vlastní představu o průběhu či ceně akce? Kontaktujte nás prostřednictvím poptávkového formuláře, na telefonním čísle 602 614 666 nebo e-mailem na info@bps-catering.cz a my vám se vším pomůžeme.
    Svatební hostina - je nedílnou součástí. Po sňatku, focení a nekonečných přesunech a stresech se konečně všichni svatebčané usadí ke svatebnímu stolu. Přednese se slavnostní přípitek a podává se předkrm. Většina svateb začíná předkrmem, ale čím dál častěji začíná hostina polévkou. Ta je takovým hlavním startem svatební hostiny.
    V současné době zajišťujeme pro naše klienty výrobu a distribuci hotových jídel, minutkových jídel, zachlazené a hluboko zmrazené stravy. Souběžně provozujeme prodejny potravin (kantýn).
    ARTER působí v oblasti gastronomických služeb od roku 1993. Postupem času jsme rozšířili aktivity od školního a závodního stravování přes mobilní catering až po zajištění mezinárodních akcí.


Komplexní cateringové služby pro Prahu a celou ČR

    Vše je na dohodě cateringové společnosti, nebo restaurace a novomanželů. Je třeba se přesně předem dohodnout, co si donesete Vy a co zprostředkují oni. Ujistěte se o pevném počtu osob. Je potřeba uvést kolik se bude servírovat dospělých a kolik dětských, neboť dětem se dávají menší porce. Oznamte počet láhví alkoholu a skleniček pro hosty, popřípadě se domluvte na vlastním zajištění. A samozřejmě nezapomeňte na ovoce. Dobrým vyznamenáním Vám pak budou ohlasy a vzpomínky svatebčanů, jak dobře se jedlo a jak pilo ještě dlouho po svatbě, či otázkami, zda by jste si to nechtěli znovu zopakovat?

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00