Jak na věc


c k fiser dovolena kanary

Oblíbené České cestovní kanceláře

    Výhody a slevy plynoucí z nabídky katalogu cestovní kanceláře Fischer jsou rozsáhlé. Mezi ty hlavní patří určitě dovolená s využitím promo pokojů, tyto pokoje jsou pro vás zajištěny s další slevou a to celých 15% oproti ceníku hotelu. Nabídka promo pokojů je ale omezená a je tak nutné si tyto pokoje pro svou dovolenou rezervovat včas. Dovolenou s výhodnější cenou, můžete pořídit také s využitím slevy za včasný nákup, slevy v rámci akce "První moment" jsou garantované. Další z řady výhod cestování s CK Fischer, která potěší zejména rodiče s dětmi, je přednostní odbavení na letišti. Rodina s dětmi do 12 let může zdarma využít služby expresní odbavovací přepážky a nemusí tak čekat víc než je nutné, tato nabídka přednostního odbavení platí také pro cestující s tělesným postižením. Další výhody a slevy najdete v novém katalogu cestovní kanceláře Fischer s názvem "Zimní dovolená u moře", který si můžete, stáhnou níže ve formátu PDF, nebo si jej můžete nechat zaslat na svou adresu.
    V katalogu letní dovolená 2012 najdete zájezdy na Kanárské ostrovy, Gran Canaria, Tenerife, La Palma, Lanzarote nebo Fuerteventura. Další země, kterou můžete s katalogem letní dovolená 2012 navštívit je Španělsko a všechny jeho ostrovy, jako jsou Mallorca, Menorca nebo Ibiza. Navštívit můžete také Madeiru či Maltu anebo si vyberete zájezdy do Itálie, kde na vás čeká oblast Kalábrie nebo Sardinie. Nabídka leteckých zájezdům, které v katalogu najdete je opravdu bohatá a cestovní kancelář Fischer si pro vás v tomto katalogu připravila opět velkou řadu výhod, slev a doprovodného programu.


Dovolená na Kanárech, ve Španělsku anebo v Itálii?

    Katalog CK Fischer obsahuje zájezdy na Kanárské ostrovy a to konkrétně na ostrovy Gran Canaria, Tenerife, La Palma a Fuerteventura. Dále v katalogu Zimní dovolená u moře najdeme zájezdy do Egypta, konkrétně do oblasti Hurghada, Sharm El Sheikh a Taba. Nabídka dovolené pokračuje neméně oblíbeným Tureckem a jeho známou rivierou. Poslední nabízenou zemí jsou exotické Spojené Arabské Emiráty, které se rok od roku stávají žádanější a navštěvovanější, hlavně pro tu jistotu stálého počasí s příjemnou denní teplotou a bez srážek prakticky po celý rok.
    Cestovní kancelář Fischer vydává každý rok několik katalogů s nabídkou letní dovolené u moře. Dnes se podíváme na katalog pro letní sezonu 2014 a to konkrétně na nabídku zájezdů a dovolené do Španělska a na Kanárské ostrovy. Představení slev a bonusů od CK Fischer je samozřejmě součástí recenze.
    Katalog zájezdů a zimní dovolené od cestovní kanceláře Fischer s názvem "Zimní dovolená u moře". Ohřejte se v zimě na prosluněných plážích nejhezčích letovisek na Kanárských ostrovech v Turecku, Egyptě, nebo ve Spojených Arabských Emirátech. Letecké zájezdy z katalogu cestovní kanceláře Fischer, jsou pro vás připraveny na období listopad 2011 až duben 2012, v rozmezí těchto termínů můžete vybírat zimní dovolenou od Fischera a těšit se tak na sluníčko a teplé moře.


Projekt Dobrovolné registrace občanů České republiky při cestách do zahraničí (DROZD)

    Projekt Dobrovolné registrace občanů České republiky při cestách do zahraničí (DROZD) umožňuje účině organizovat pomoc českým občanům, kteří poskytnou na dobrovolném základě informace o svém plánovaném pobytu v zahraničí. Informace poskytuje cestovatel vyplněním jednoduchého formuláře složeného ze čtyř částí:
    Ti z vás, kteří si objednají dovolenou v klubovém hotelu, navíc získají poukaz v hodnotě 750 korun na celodenní vstupenku do Aquapalace Praha. Chystáte li se v létě na dovolenou do Španělska nebo na Kanárské ostrovy, určitě byste neměli tento katalog vynechat.


Zájezdy CK Fischer v katalogu "Zimní dovolená u moře".

    Slevy a výhody nového katalogu cestovní kanceláře Fischer startují klasikou a to v podobě slevy první moment, pokud si objednáte letní dovolenou z katalogu cestovní kanceláře Fischer do 30 dubna roku 2012, získáte slevu až 15 tisíc korun pro dvě dospělé osoby na jedné cestovní smlouvě anebo jedno dítě zcela zdarma. V prvním momentu můžete také získat výhodu nejnižší zálohy a jen 990 korun na osobu. Pokud se rozhodnete vybrat si dovolenou takto v předstihu, ale přeci jen je to pro vás dost brzy a máte obavy, nemusíte, další výhoda v rámci prvního momentu je změna termínu, destinace anebo hotelu a to týden před odletem zcela zdarma. Poslední avšak neméně zajímavou výhodou v rámci akce první moment je sleva u partnerské cestovní kanceláře Nev Dama a to 10% na veškeré lyžařské zájezdy z nabídky této cestovní kanceláře, proč tedy neušetřit dvakrát. Další slevy a výhody na vás čekají v novém katalogu letní dovolená 2012 od cestovní kanceláře Fischer, který najdete ve formátu PDF níže pod gal
    Pokud máte jakýkoli dotaz ohledně vaší dovolené, nebo chcete poptat konkrétní zájezd od konkrétní cestovní kanceláře, tak právě zde je pro vás tento formulář. Napište nám jakou představu o dovolené máte, kam chcete jet, s jakou CK, jaké máte požadavky nebo do jaké ceny se chcete vejít. Operátoři rezervačního centra vás budou kontaktovat a svou poptávku můžete vyřídit přímo s nimi.
    Zájezdy a dovolenou z katalogů tisíců cestovních kanceláří poskytuje Dovolená.cz. Ve vyhledávači najdete kompletní katalogovou nabídku všech pojištěných a prověřených cestovních kanceláří z České republiky, Německa, Rakouska a Polska.


Oblíbené zahraniční cestovní kanceláře

    Poskytnuté informace slouží Ministerstvu zahraničních věcí k poskytování rychlé pomoci občanům v nouzi a účinně organizovat pomoc v případě přírodních katastrof i sociálních nepokojů. Systém umožňuje rozesílání hromadných e-mailů a SMS všem zaregistrovaným osobám, které se v daném cizím státě nacházejí, a tím jim poskytovat důležité informace nebo je včas varovat před hrozícím nebezpečím.Poskytnuté osobní údaje Ministerstvo zahraničních věcí ČR uchovává a využívá jen ke shora uvedeným účelům a po plánovaném ukončení cesty do zahraničí jsou z databáze automaticky vymazány.
    Katalog letní dovolené od cestovní kanceláře Fischer, o kterém bude dnešní recenze, se zaměřuje na dvě skvělé země. První z nich je Španělsko, zde se můžete těšit na destinace Mallorca, Menorca, Ibiza, Formentera, Costa de la Luz a Almeria. Druhou zemí jsou Kanárské ostrovy, na Kanárech můžete navštívit destinace Gran Canaria, Tenerife, La Palma, Lanzarote a Fuerteventura. Katalog o 356 stranách má opravdu co nabídnout.
    Další z nových katalogů cestovní kanceláře Fischer je plný zájezdů a dovolené v letní sezoně roku 2012 a to v měsících květen až říjen. V tomto období si můžete z nového katalogu od Fischera vybrat letní dovolenou na Kanárských ostrovech, ve žhavém Španělsku anebo v romantické Itálii. Jedná se o letecké zájezdy s odletem ze všech velkých letišť v republice. Kvalita a perfektní zákaznický servis cestovní kanceláře Fischer, vás mile překvapí, nechte se tedy hýčkat a projděte si nabídku letní dovolené od Fischera.


Máte dotaz k zájezdu či dovolené?

    Rodiny s dětmi budou mít určitě radost z nabídky klubových hotelů pro děti, ano jedná se o oblíbený dětský Funtazie klub od CK Fischer a Baby Funtazie klub. Baby Funtazie klub je určen pro děti do 4 let věku a klasický Funtazie klub je určen pro děti ve věku od 4 let, které jsou plně samostatné. Hledáte li hlavně klubové hotely, zde je seznam. Mallorca a hotel Funtazie & Active Blau Mediterraneo Club, Menorca a hotel Funtazie klub Sol Milanos Pinguinos, Ibiza a hotel Funtazie & Active Sirenis Club Playa Imperial, Costa de la Luz a hotel Funtazie klub Barcelo Punta Umbria Beach Resort a Fuerteventura s hotelem Funtazie klub Barcelo Jandia Playa.
    Katalog nabízí řadu slev a výhod, mezi ty nejlepší lze řadit nízkou zálohu na dovolenou, u CK Fischer je to pouze 1490 korun na osobu. Při nákupu dovolené First minute, tedy v dostatečném předstihu se vám bude hodit možnost změny termínu, hotelu či destinace a to ještě týden před odletem. Sleva za včasné objednání letos u Fischera startuje na částce 19 320 korun za osobu a to při nákupu dovolené v termínu do 30. 4. 2014. Rodiny s dětmi zajisté potěší sleva ve formě dítěte zdarma. Dítě zdarma u CK Fischer znamená jedno dítě do 15 let zcela zdarma a až dvě další děti jen za cenu letenky.
    Věnujte prosím pozornost tomuto důležitému vzdělení, ohledně krachu CK Parkam Holidays. Dozvíte se zde informace a pokyny pro klienty CK Parkam Holidays kteří již neodcestovali na svou dovolenou.


Důležitá informace "Krach CK Parkam Holidays" čtěte informace pro klienty !!!!!

    Pokud máte jakýkoli dotaz ohledně vaší dovolené, nebo chcete poptat konkrétní zájezd od konkrétní cestovní kanceláře, tak právě zde je pro vás tento formulář. Napište nám jakou představu o dovolené máte, kam chcete jet, s jakou CK, jaké máte požadavky nebo do jaké ceny se chcete vejít. Operátoři rezervačního centra vás budou kontaktovat a svou poptávku můžete vyřídit přímo s nimi.
    Vážení klienti,je nám velmi líto, ale společnosti I. PARKAM HOLIDAYS s.r.o. se přes veškerou snahu nepodařilo zajistit úhradu letecké přepravy klientů, kteří měli odletět dne 1.7.2011 na zájezd do Bulharska a Řecka.Společnost I. PARKAM HOLIDAYS s.r.o. se i přes velkou snahu po 12-ti letech své činnosti ocitla v úpadku. Dne 1.7.2011 bude podán insolveční návrh na Městském soudu v Praze. Cestovní kancelář I.PARKAM HOLIDAYS s.r.o. je pro případ úpadku pojištěna u GENERALI pojišťovny a.s.P. P. Nikolov, jednatel společnosti

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00