Jak na věc


brossini design držovice sebastiniho

Komentáře a recenze firmy BROSSINI DESIGN

    2. Zpracováváme kompletní projektovou dokumentaci ke stavebnímu povolení včetně všech specialistů od požárního řešení po přípojky inž. sítí.
    Zabýváme se kompletním návrhem a designem interiérů bytů, rodinných domů a komerčních prostor s důrazem na jedinečné, originální a praktické řešení. Veškeré naše návrhy v případě zájmu dokážeme též přeměnit do posledního navrženého detailu ve skutečnost.
    Jestliže máte zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat a zeptat se na cokoliv, co vás zajímá.
    Slevové a dárkové kupony jsou velmi silným nástrojem na podporu prodeje. Jejich smyslem je motivace zákazníka, aby vás kontaktoval anebo navštívil vaši prodejnu.
    Pro mladou rodinu jsme provedli kompletní návrh rodinného domu včetně návrhu interiéru. Projekt a realizace uvažuje s použitím luxusních a dekorativních povrchů a materiálu jako je provedení kuchyňe z dýhy a vysokého laku, na podlaze v obývacím pokoji, chodbě a zádveří je použita moderní odolná stěrka apod.
    3. Finální vizualizace má velmi blízko k hotové realizaci, takže klientovi přesně napoví co má od výsledku očekávat.


Novostavba vily, Olomoucký kraj

    Titul musí být jasný a krátký. Typické tituly jsou “Levný pobyt v Jizerkách!”, “Ušetřete na topení! ” Sezónní sleva!“ apod. Pokud pole zčervená, je titul příliš dlouhý. To samé platí pro text nabídky.
    Zabýváme se kompletním návrhem a architekturou rodinných domů, bytových objektů a komerčních prostor s důrazem na jedinečné, originální a praktické řešení. Veškeré naše návrhy v případě zájmu dokážeme též přeměnit do posledního navrženého detailu ve skutečnost.
    Požadavek na obnovení přístupových údajů ověříme s kontaktní osobou ve Vaší firmě. Případně volejte na zelenou linku 800 900 501 (pracovní dny od 7:00 do 17:30).
    Na přání klienta jsme provedli návrh interiéru vstupní části, obývacího pokoje a kk v menším panelovém bytě na okraji Prostějova. V navrhovaném prostoru byl navržen kompletně nový nábytek, osazena nová vynylová podlaha, byly provedeny drobné stavební a sádrokartonové úpravy stějně jako osazení nové pohledové stěrky za sedací soupravou.
    Stěrka v návrhu na podlaze v provedení epoxidovém, přecházející na zdivo v provedení vápenocementovém - vše v imitaci betonu.


Milujeme architekturu interiéru....

    1. Před každou realizací vytvoříme cenovou nabídku vycházející přesně z navrženého projektu interiéru, stanovujeme oboustranné podmínky a domlouváme termíny k Vaší spokojenosti.
    Titul musí být jasný a krátký. Zde je pár ukázek: „100 Kč na Váš další nákup! Slevový kupon v hodnotě 100 Kč, Sleva 100 Kč na Váš nákup! 2+1 zdarma! 1+1 zdarma! Sleva 10 % na Váš nákup!“ apod.
    3. Na finále od nás dostanete výkresovou dokumentaci pro samotnou realizaci včetně specifikací všech použitých materiálů.
    2. Naším cílem je především nekompromisní dodržení návrhu a důraz na kvalitu provedení všech detailů.
    2. Na základě požadavků, našich zkušeností a citu vytvoříme návrh (vizualizaci), který posléze upravujeme do posledních detailů až k Vaší úplné spokojenosti.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00