Jak na věc


betonový sloupek na betonové ploty

Prodej betonových plotů v Hodoníně

    Jsme český výrobci kvalitních betonových plotů. Naší hlavní výhodou je, že se vyloženě specializujeme pouze na výrobu, proto dokážeme vyrábět kvalitní výrobky. V případě potřeby jsme schopni rozšířit sortiment desek dle dohody.  Naší vizí je, zaměřovat se na to, co děláme, na 100 %. Pokud mají naši klienti zájem o realizaci, jsme schopni jim doporučit partnerské firmy, které jím se stavbou plotu pomohou, aby bylo vše podle jejich přestav.
    Poskládat betonový plot z desek a sloupků, je pro Vás ideální řešení, pokud hledáte kvalitní, cenově dostupné a dlouhodobé řešení. Manipulace s betonovými částmi plotu je jednoduchá. Stačí zahloubit betonové sloupky, do kterých se zasouvají betonové desky. Desky si můžete vybrat v tvaru a dekoru, který se Vám líbí.
    Zadali jste nám požadavek na vzhled a výšku plotu a už se těšíte na to, až se za ním vysvlečete do plavek? Než se bez skrupulí budete koupat v bazénu, třeba i bez nich, bude ještě chvíli trvat. Vlastní dopravou dovezeme jednotlivé díly betonového oplocení k vám domů. Vykopeme otvory podle délky a výšky sloupků a vsadíme první z nich. Následuje vyvážení a betonáž polosuchou směsí. A pak už to jde ráz na ráz: postupně vsadíme a zafixujeme lepidlem všechny desky. Nádherný a bytelný plot je na světě a vypadá skvěle. Jak by ne, když celý postup máme certifikovaný.


Český výrobek z kvalitního betonu!

    Sloupek průběžný má dvě drážky na bocích, každá na jednu desku, sloupek koncový jednu drážku na jednu desku, zbývající prostor je vyplněn betonem. Nabízíme následující výšky sloupků na výšku betonového plotu:
    Kromě výstavby betonových plotů v Hodoníně a okolí vám na objednávku vyrobíme a dovezeme betonovou směs, popřípadě různé druhy štěrků, písků a drtí. Všechny objednávky vyřizujeme do 48 hodin.
    Betonové desky jsou nejdůležitější součástí betonového oplocení. Vyrábíme desky v několika základních dekorech a tvarech. Jedná se o cenově dostupné a pěkné řešení. Máme velké skladové zásoby ihned k odběru.


Kromě sloupků vyrábíme i desky a po domluvě jsme schopni vyrobit i další vzory desek.

    Potřebujete okolo zahrady, domu či firemního areálu nové oplocení? Využijte naše dlouholeté zkušenost s výrobou a stavbou betonových plotů v Hodoníně. Nechte se inspirovat novými vzhledovými trendy a technickými vlastnostmi moderních betonových směsí. Vyrábíme z nich plotové desky, které mají díky stabilní ocelové výztuži maximální pevnost. Postupně tak vzniká nádherné betonové oplocení se zesíleným profilem. Dekor si vyberete sami. Třeba atraktivní štípaný kámen v oblouku a s mřížkou. Nebo skládaný kámen pískovec, jemné cihličky či skládané dřevo. A výška plotu je taky na vás, záleží na zvědavosti sousedů nebo prostě jen na vašem pocitu bezpečí. Můžete si nechat postavit i třímetrový plot.
    Beton, ze kterého jsou betonové ploty vyrobeny, je tvořen z čistě přírodních materiálů, v důsledku čehož zákonitě dochází ke kolísání jeho vlastního přirozeného složení. V návaznosti na další faktory působící během výroby a skladování betonových plotů, primárně povětrnostní podmínky, může dojít ke kolísání barevných odstínů a taktéž k vzniku tzv. výkvětů, tj. vystoupení volného vápna obsaženého v cementu na povrch betonového plotu. Zabránit vzniku drobných barevných odlišností a vápenných výkvětů, v souhrnu působení všech negativních vlivů, je i za použití nejpokrokovějších chemických přísad technologicky nemožné. Barevné rozdíly a výkvěty můžou být různé intenzity, v žádném případě však nemají vliv na kvalitu a užitné vlastnosti betonového plotu.


Složení betonového plotu – protože není beton jako beton

    Každá betonová deska je dlouhá 200 cm a široká 4,5 cm. Základní obdélníková betonová deska je vysoká 50 cm, výška rádiusové betonové desky záleží na zvoleném vzoru (Momentálně disponujeme rádiusovou betonovou deskou pouze se vzorem štípaného kamene – výška 61 cm). Soklová betonová deska má výšku 25 cm.
    Pokud máte zájem o další vzory či tvary, které nejsou v naší základní nabídce, můžete se podívat na naši rozšířenou variantu produktů, na jejíž výrobu jsme schopni přistoupit. Vše záleží na domluvě.
    Zaměření, výroba, doprava a montáž betonového plotu na Hodonínsku s dekorem podle vašeho výběru. Jsme skvělí ve výstavbě odolného betonového oplocení, uvnitř kterého si celá vaše rodina užije klid a pohodu. Objednejte si dovoz betonové směsi, štěrků, písků či drtí v rámci Jihomoravského kraje.
    Betonové ploty jsou ochranné, hezké, jednoduché, odolné vůči mrazu a pověternostním podmínkám. Základní betonové ploty skládáme ze tří betonových komponentů –
    Případné barevné rozdíly a vápenné výkvěty není proto možné uznat jako chybu zboží. Působením povětrnostních vlivů a běžným mechanickým namáháním zpravidla dojde k vyrovnání barevných rozdílů a zmizení výkvětů. Podle nás je to, za krásný betonový plot, férová nabídka.


Proč si vybrat naše betonové ploty?

    S výrobky Beton-cz jsme velice spokojeni. Oceňujeme rychlost dodávky bez několika týdenní dodací lhůty, kterou nám nabízeli ostatní společnosti. Petr N.
    Objednejte si provedení STANDARD nebo EXCLUSIV. Ten má zcela unikátní povrch bez pórů, hladký a vyšperkovaný nějakým půvabným barevným odstínem. Nechcete přece bydlet za plotem bez výrazu. A nebojte se, že bez nějaké újmy nepřečká ani jednu zimu. Díky speciálnímu chemickému ošetření má špičkovou odolnost proti mrazu i slunečním paprskům.
    Naší obrovskou výhodou oproti konkurenci je velký skladovací prostor. Máme k dispozici i větší množství sloupků a desek ihned k odběru. Díky tomu jsme velmi flexibilní a zároveň si zakládáme na efektivitě naší výroby.
    Umíme vyrábět rychle, ale přesto dbáme na vysokou kvalitu našich výrobků. Kvalitní beton, krátké dodací lhůty a individuální přístup, to je to, co nás odlišuje.
    Princip je jednoduchý: mezi dva průběžné sloupky se svisle vsunou betonové desky a na konci plotu mezi průběžný a koncový sloupek. Počet desek a výška sloupků závisí od Vámi zvolené výšky plotu. Betonové ploty nabízíme v čtyřech základních výškách :


Betonové ploty: Betonové sloupky

    Toto řešení oplocení získává v poslední době velké oblibě, zejména kvůli jednoduchosti montáže, ale také pro dlouhodobou životnost. Pokud chcete mít své oplocení z kvalitního betonu úplně bez práce, můžeme Vám doporučit naši partnerskou stavební firmu, která Vám plot na klíč postaví.
    Jsme ryze český výrobce. Naše produkty dosahují nejvyšších kvalit. Specializujeme se na výrobu betonových plotů s příslušenstvím a betonových výrobků všeho druhu na zakázku. Vyjdeme vstříc Vašim individuálním potřebám.
    Samozřejmě při použití rádiusové horní desky jsou betonové ploty o něco málo vyšší (11 cm). Taktéž je možné výšku betonového plotu regulovat pomocí soklové 25 cm vysoké desky.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00