Jak na věc


betonový plot dolní bojanovice

FCC BETON s.r.o. – prodej a montáž betonových plotů Hodonín

    Potřebujete okolo zahrady, domu či firemního areálu nové oplocení? Využijte naše dlouholeté zkušenost s výrobou a stavbou betonových plotů v Hodoníně. Nechte se inspirovat novými vzhledovými trendy a technickými vlastnostmi moderních betonových směsí. Vyrábíme z nich plotové desky, které mají díky stabilní ocelové výztuži maximální pevnost. Postupně tak vzniká nádherné betonové oplocení se zesíleným profilem. Dekor si vyberete sami. Třeba atraktivní štípaný kámen v oblouku a s mřížkou. Nebo skládaný kámen pískovec, jemné cihličky či skládané dřevo. A výška plotu je taky na vás, záleží na zvědavosti sousedů nebo prostě jen na vašem pocitu bezpečí. Můžete si nechat postavit i třímetrový plot.
    Kromě výstavby betonových plotů v Hodoníně a okolí vám na objednávku vyrobíme a dovezeme betonovou směs, popřípadě různé druhy štěrků, písků a drtí. Všechny objednávky vyřizujeme do 48 hodin.
    Zadali jste nám požadavek na vzhled a výšku plotu a už se těšíte na to, až se za ním vysvlečete do plavek? Než se bez skrupulí budete koupat v bazénu, třeba i bez nich, bude ještě chvíli trvat. Vlastní dopravou dovezeme jednotlivé díly betonového oplocení k vám domů. Vykopeme otvory podle délky a výšky sloupků a vsadíme první z nich. Následuje vyvážení a betonáž polosuchou směsí. A pak už to jde ráz na ráz: postupně vsadíme a zafixujeme lepidlem všechny desky. Nádherný a bytelný plot je na světě a vypadá skvěle. Jak by ne, když celý postup máme certifikovaný.


Bydlete v bezpečí díky našemu betonovému oplocení

    Objednejte si provedení STANDARD nebo EXCLUSIV. Ten má zcela unikátní povrch bez pórů, hladký a vyšperkovaný nějakým půvabným barevným odstínem. Nechcete přece bydlet za plotem bez výrazu. A nebojte se, že bez nějaké újmy nepřečká ani jednu zimu. Díky speciálnímu chemickému ošetření má špičkovou odolnost proti mrazu i slunečním paprskům.
    Zaměření, výroba, doprava a montáž betonového plotu na Hodonínsku s dekorem podle vašeho výběru. Jsme skvělí ve výstavbě odolného betonového oplocení, uvnitř kterého si celá vaše rodina užije klid a pohodu. Objednejte si dovoz betonové směsi, štěrků, písků či drtí v rámci Jihomoravského kraje.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00