Jak na věc


betonové ploty montáž

Nejenom prodej, ale také montáž

    Při manipulaci a převozu betonového plotu je nutné dodržet následující pravidla,aby nedošlo k poškození betonového plotu. Plotové dílce je nutno skladovat,přenášet a převážet pouze ve svislé poloze. Při skladování a převozu je nutné mít pevnou základnu pod deskou a musí být zabezpečená proti pohybu. Při přenášení desku uchopíme za boční strany,ne za ozdobné konce a stále udržujeme svislou polohu desky.
    Betonové ploty jsou vyráběné vybrolitou technologii s přidáním průmyslové armatury a použitím certifikovaných surovin do betonu a proto mají betonové ploty tak dobré vlastnosti, pevnost, tvrdost, odolnost proti povětrnostním vlivům,mrazu, vodě atd.
    Betonové ploty mají velké množství využití: betonové oplocení rodinných domů, průmyslové oplocení objektů, stavba dělicích stěn, až po dekorativní oplocení zahrad apod. Mezi hlavní přednosti toho, proč jsou betonové ploty tak oblíbené, patří zejména nenáročná údržba a velmi dlouhá životnost přesahující 30 let. V tomto ohledu je jasné, proč je právě betonové oplocení vyhledáváno i těmi nejnáročnějšími klienty, kteří si potrpí na skutečnou kvalitu. Prohlédněte si jak vypadá hotový betonový plotový systém u našich zákazníků.


Široký sortiment betonových plotů

    Navíc vám v souvislosti se stavbou betonového plotu nabídne naše společnost i možnost odborné montáže betonového plotu, čímž máte jistotu, že oplocení bude perfektně sedět na svém místě, a betonový plot tak jasně splní svůj účel.
    V našem katalogu nabízíme několik variant betonových desek, které se mohou různě kombinovat, až vznikne betonové oplocení podle Vašich představ a přání. Stavba betonového plotu je velice rychlá a jednoduchá, protože betonové plotové desky se usazují mezi sloupky ve tvaru H. Plotové dílce zapadají na dorazu sloupku, a tak není zapotřebí betonáž základové desky tzv. bezzákladové betonové oplocení, čímž se sníží cena betonového plotu a ušetříte tak nemalé finanční prostředky.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00