Jak na věc


beton suchá směs

Cement Hranice, akciová společnost - výroba

    V této kategorii naleznete vše pro betonářské práce doma i na zahradě. Důležitá součást naší nabídky ve které naleznete betonové směsi různých pevnostních tříd. Betonovou směs si tedy můžete vybrat pro schody, překlady, stropy, opěrné zdi nebo pro přípravu podkladu před položením dlažebních kostek, vyplnění pracovních výkopů nebo při provádění podlahových potěrů, spádovou vrstvu balkonu, lodžie nebo terasy.
    © Fasady-Shop.cz 2011 Všechny ceny včetně DPH - Fasádní barvy, zateplení, omítky | Mapa stránek | Pronájem chaty a chalupy | Výroba zahradního nábytku | Alza.cz e-shop, top CZ e shop
    Realizujte své betonářské práce ve spolupráci s námi a vyrazte do některé z prodejen PRO-DOMA pro suchou betonovou směs nebo se o jejích vlastnostech a potenciálním použití pobavit s některým z našich vyškolených odborníků. Pokud vás čeká betonování, neváhejte nás kontaktovat!
    Dodavatele v této kategorii je možné vyhledávat v mapě pomocí geovyhledávače. Zadáním místa stavby (a kliknutím na tlačítko „HLEDAT“) se zobrazí jednotlivé firmy seřazené podle silničních vzdáleností včetně údajů o trasách a přibližných časech dopravy. Abecední seznam a fulltextový vyhledávač je pro vyhledávání konkrétní firmy, výrobku či služby.


Chcete získat nabídku nejbližších firem?

    Spektrum betonářských prací je široké a zahrnuje práce od tvorby základů, přes pilíře, rošty, podpěry či schodišťové konstrukce, až po výplně, výztuhy a celou řadu dalších prvků. Ať již se chystáte na jakoukoliv z nich, právě pro vás je určena suchá betonová směs k přípravě mrazuvzdorného betonu třídy C 16/20, který lze použít jak v interiérech, tak v exteriérech. Tento suchý beton charakterizuje možnost zpracovávání bez míchání i zrychlená doba zrání. Směs se snadno zpracovává, vždy však musí být dodržena některá základní pravidla – rozmezí teplot od +5°C do +25°C, zabránění předčasnému vysychání vlhčením, zhutnění a zpracovávání do 60 minut. Suchý beton PRO-DOMA je navržen pro zpracovávání dle normy dle ČSN EN 13670.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00