Jak na věc


běžecký desetiboj facebook

Běžecký kroužek Františkovy Lázně

    Kroužky jsou určeny všem, kteří mají rádi běh a chtějí žít zdravě – nebojte se, to neznamená jen podle zásad správné výživy, ale podle zásad zdravého životního stylu. Protože běžecké kroužky jsou hlavně o tom: dobře si zaběhat, dobře se při tom pobavit, něco společného prožít. Běžecké kroužky jsou i pro ty, kteří se připravují na závody pořádané PIMem, ať už jako jednotlivci nebo členové týmů či štafet. I když pro týmy, respektive pro firmy máme speciální nabídku, kterou například v loňském roce využilo O2 a hned jeho tým ovládl soutěž týmů v rámci Mattoni Grand Prix Praha. A to nejdůležitější nakonec – BĚHÁNÍ V BĚŽECKÝCH KROUŽCÍCH JE ZCELA ZDARMA, a dokonce vám časem přinese i další výhody.
    Běháte rádi? Běháte sami, ale rádi byste běhali v kolektivu, protože: neradi běháte sami ve tmě; víte, že je dobré běhat intervalové tréninky, dlouhé výběhy, ale sami se k tomu jen těžko donutíte; víte nebo tušíte, že běh v kolektivu vás samovolně povznese na vyšší úroveň; … Tak přesně pro vás jsou Běžecké kroužky Běžecké školy.
    Každý běžecký kroužek má svého vedoucího, což je člověk, na nějž se můžete obrátit, abyste věděli, kam přijít, kdy tam přijít, kudy se běhá, jak se běhá, kolik lidí a v jakém složení do kroužku dobíhá…

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00