Jak na věc


bílé dřevěné obložení stěny v bytě

Dřevěné stěny pro módní a útulný vzhled interiéru , Hyperbydleni.cz

    Vlákejte do svého domova surovou estetiku prostřednictvím obložení z regenerovaného dřeva. Hrubost a drsnost tohoto materiálu skvěle vynikne v kontrastním prostředí, třeba vedle skla či zrcadel.
    Impozantních výjevů můžete dosáhnout pomocí úzkých dřevěných lamel. Ty se dají skládat do nejrůznějších geometrických i abstraktních obrazců, které stěnám propůjčí atraktivní 3D efekt.
    Vysoce vybraným a elegantním vzhledem se pyšní obložení, které budí dojem, že je vytvořeno z jediného kusu dřeva a že je jen minimálně upraveno. Přírodní odstín a viditelné suky i letokruhy podpoří tento přímočarý, poctivý design. Ideální doplněk ke skandinávskému či industriálnímu stylu.
    Sázkou na jistotu se stává obložení z dřevěných prken v bílém odstínu. Tento dekor je nejen okouzlující, ale dostatečně všestranný, takže jej lze užít napříč interiérovými styly. Bílá barva navíc zajistí optické rozjasnění a zvětšení prostoru.


Dřevěné stěny pro módní a útulný vzhled interiéru

    V současných minimalistických interiérech obvykle vládnou leštěné chladivé povrchy z materiálů, jako je kámen, beton či kov. Výborným protipólem, který v prostoru nastolí harmonickou atmosféru, se stane povrch s hřejivým působením a výraznou strukturou. Tím se může stát například stěna složená z úzkých lamel.
    Dřevěné obložení stěn je obvykle součástí rustikálního dekoru. Tento estetický a zároveň praktický prvek však můžete zvolit i v případě, že dáváte přednost ultra-modernímu stylu. Čisté a střídmé minimalistické interiéry přítomnost dřeva zútulní a zabydlí. Kromě toho můžete vybírat z množství dekorů dřevěného obložení, z nichž každý má své osobité kouzlo.
    Naučte se brát strop jako takzvanou pátou stěnu a věnujte mu dostatečnou pozornost. Při obkládání stěn dřevem proto i stropu dopřejte krásu tohoto přírodního materiálu. A čím stěny obložit? Nechte se inspirovat tímto interiérem, kde skvěle posloužila podlahová prkna. Ta dekorují všech pět stěn, avšak strop je veden v odlišném duchu pro zachování dynamické energie.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00