Jak na věc


azyl pro milence brno

Diskrétní azyl pro milence Ostrava

    Objednávka je jednoduchá a naprosto anonymní. Stačí nám napsat e-mail, poslat SMS či zavolat na naše tel. číslo. Žádná jména, kontaktní údaje nebo další informace. Nikdy nekontaktujeme klienty zpět ani neshromažďujeme kontaktní údaje!
    Jen v Mileneckém Azylu 5P najdete VIP pokoj se saunou a s whirlpoolem! Celý prostor máte jen sami pro sebe, tak je na Vás a Vaší fantazii, jak využijete čas! Obvzláště teď, když je venku zima a brzy se stmívá, Vaše drahá polovička jistě ocení horkou saunu a teplou vířivku!
    Vítáme Vás na stránkách  Mileneckého Azylu 5P. Jsme tady pro Vás otevřeni Non Stop. A kde nás najdete? Milenecký Azyl 5P leží jen pár kroků od náměstí Kinských na Praze 5 - Smíchově, v ulici V lesíčku 8.
    Pokoje již od 300,- Kč na hodinu a k tomu celá řada služeb, které si můžete doobjednat! Pro stálé klienty výhodná VIP nabídka nebo další akce, slevy a výhody.
    Masáže přímo na pokoji, výborné občerstvení, nápoje či snídaně s donáškou na pokoj. Pro Vaši spokojenost uděláme maximum, pokud tedy chcete přichystat květinu pro dámu, láhev kvalitního sektu nebo máte jiná přání, rádi je za Vás uskutečníme.


De Luxe Azyl OstravaMoravskoslezský kraj

     Milenecký Azyl - Milenecký Azyl 5P - Milenecký Azyl Praha - Milenecký Azyl na Smíchově - Milenecký Azyl V lesíčku - Azyl pro milenece - VIP Pokoj - Sauna - whirlpool - vířivka - Hodinový Hotel - Hodinový Hotel 5P - Hodinový Hotel Lesíček - Hodinový Hotel Praha - Hodinový Hotel Praha 5 - Hodinový Hotel na Smíchově - Hodinový Hotel a Milenecký Azyl.
    Milenecké azyly a hodinové hotely jsou samozřejmě především místem, kde se nevěrní partneři nemusí obávat odhalení. Rozhodně však ale nejsou jedinou klientelou, která náš milenecký azyl v Ostravě využívá. Velice často se setkáváme s mladými, ale také staršími páry, které jednoduše nemají prostor na to, aby si užili romantiku a intimní chvíle doma. Ať už v soukromí brání spolubydlící, rodiče nebo naopak vlastní děti, u nás najdou vždy pohodlí a dostatek klidu. Dalšími častými návštěvníky jsou také manželské páry, které jednoduše chtělí zpestřit a okořenit svůj milostný vztah něčím novým a nevšedním. Ať už je váš důvod návštěvy jakýkoliv, my vás nebudeme ani soudit ani vyslýchat a dopřejeme vám dostatek soukromí. Máme za sebou spokojenou klientelu, která se k nám často s radostí vrací.


Nadstandardní služby na míru Vašim představám

    Na druhou stranu, Milenecký azyl není určen výhradně jen milencům! Jsou vítáni i manželé nebo dlouholetí partneři, kteří ovšem upadli do domácího stereotypu.. Právě pro takové dvojice je náš pokoj VIP šitý na míru! Okořeňte si nudný vztah horkou saunou, kde budete jen sami dva stejně jako ve vířivce! Vše ostatní je už jen na Vás, ale nudit se rozhodně nebudete. V každém případě Vaše drahá/ý jistě ocení milý nápad a Váš "zamrzlý" vztah znovu zajiskří! Milenecký Azyl je otevřen všem!
    Milenecký Azyl 5P nabízí i příjemné posezení v baru, kde si můžete dopřát alko či nealko občerstvení za příjemné ceny. V případě zájmu, donáška občerstvení na pokoj.Přijďte třeba jen na kávu a pak se uvidí...
    Nechce se Vám do centra ať už kvuli parkování, velkému provozu nebo kvuli tomu, že Vás někdo uvidí? Právě jste objevili to pravé skryté místo, Milenecký Azyl, kde Vás nikdo nepotká a zaparkujete přímo v ulici před Hodinovým hotelem.


Azyl pro milence v KroměřížiZlínský kraj

    Milenecký azyl je místo, kde si můžete klidně a diskrétně užít příjemné chvíle bez jakýchkoliv obav a nepříjemností. Azyl pro milence funguje podobně jako hodinový hotel, ovšem v naprosté anonymitě a diskrétnosti. Nejen, že po vás nebudeme vyžadovat doklady, ale ani žádné osobní údaje, při rezervaci stačí udat vámi zvolenou přezdívku, kterou se prokážete na recepci. Při příchodu se nemusíte obávat nepříjemných a trapných situací, náš personál je naprosto diskrétní a profesionální, klientů se nikdy na nic neptáme a jednoduše jim oproti uhrazené částce zapůjčíme klíče od předem domluveného pokoje, který si sami při rezervaci můžete vybrat. V nabídce ovšem máme také celou řadu doplňujících služeb (například masáže na pokoji), které si můžete objednat předem či přímo na místě.
    Jen u nás máte celý prostor  sami pro sebe za naprosto bezkonkurenčně nízkou cenu! Přijďte v páru, ve třech nebo ve skupince přátel, kapacita vířivky i sauny je až pro 6 osob, nikdo jiný Vaše soukromí rušit nebude, tak je jen na Vás a na Vaší fantazii jak využijete čas k odpočinku a relaxaci v Mileneckém Azylu 5P.
    Pro rezervaci  pokoje  nebo  VIP pokoje  volejte číslo níže, v kteroukoliv denní či noční hodinu. Dovoláte se přímo na recepci, kde Vám náš personál ochotně poradí a pokoj rezervuje. Protože si náš Milenecký Azyl zakládá na naprosté diskrétnosti, pokoj stačí rezervovat na křestní jméno nebo přezdívku, nemusíte se prokazovat doklady!
    Rezervace přijímáme maximálně den před příchodem, nebo na poslední chvíli v den příchodu. V případě dotazů nás kontaktujte telefonicky. Na SMS nereagujeme!


Apartmán Azyl Hodolany OlomoucOlomoucký kraj

    Atypický pokoj s vlastním sociálním zařízením jen za 250 Kč na hodinu. Jste neustále ve spěchu? Právě Vám se bude náš pokojík líbit..  (upozornění: je menší než ostatní pokoje)
    Úklid pokojů i společných prostor je naší prioritou. Narozdíl od mnoha konkurenčních zařízení se u nás nestane, že budete mít ustláno na ložním prádle, které již před Vámi používaly další páry!


PODMÍNKY A DŮLEŽITÉ INFORMACE PRO NÁVŠTĚVNÍKY MILENECKÉHO AZYLU

     10 důvodů proč k nám a ne jinam.1) Cena za pokoj 500 Kč je limitní, za nižší cenu už nelze provést úklid a výměnu ložního prádla a ručníků, pokrýt náklady na čistící a hygienické prostředky, na personál, energie, atd…. To vše stojí peníze, kdo nabízí cenu nižší jednoduše podvádí musí něco vynechat ! Náš azyl pro milence to je profesionalita, čistota, diskrétnost (ve vysoce konkurenčním prostředí jsme již přes 20 let díky tomu máme know-how). Nejedná se o byt, garsonku, rodinný dům atd.2) Jsme čtyřhvězdičkový pražský hotel, musíme dodržovat velmi přísné hygienické předpisy. Jsme pod kontrolou Hygienické stanice hlavního města Prahy (to se neplatí pro priváty, garsonky, rodinné domy atd..)3) Žádný kamerový systém, registrace nebo kontrola dokladů 100% anonymita.4) Na recepci hotelu řeknete jen „pokoj pro azyl“, zaplatíte a dostanete klíč od pokoje. Při odchodu stačí klíč jen odložit na recepci.5) Je pro Vás čistota důležitá ? Nechcete ležet na ložním prádle po předchozích ho
    Nevyžadujeme osobní údaje či předložení dokladů. Zákazníky nikdy nekontaktujeme. Telefonní čísla a e-maily hostů neukládáme, neshromažďujeme, neprodáváme! Žádný kamerový systém.
    Vyberte si níže jeden z našich útulných pokojů, které jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, pohodlnou postelí a samozřejmě také televizí. Ubytovat se můžete na jednu hodinu, delší čas nebo také samozřejmě na celou noc.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00