Jak na věc


autorizovaný servis praček hotpoint ariston brno

Certifikát autorizovaného inspektora:

    Volkswagen Service® patří automaticky a bezplatně k základní výbavě vozů Volkswagen. To znamená servis par excellence pro Vás a Váš vůz - vynikající kvalita, péče, mobilita, bezpečnost, komfort.
    Jsme registrovaným partnerem společnosti  Riechle & De-Massari AG a Intelek s patřičnou certifikací pro instalaci síťových produktů do 10G  firem Freenet a Solarix a to jak v oblasti  metalických tak optických sítí.
    Nyní poskytujeme svým zákazníkům kompletní řešení potřeb pro práci s dokumentem a odbornou pomoc při výběru nejvhodnějšího zařízení pro výpočetní techniku, servery, síťová řešení, rozmnožování dokumentů, tisk, archivaci, rozesílání, skenování, atd. Jsme Vám odhodláni pomoci při optimalizaci tiskových a provozních nákladu na chod kanceláře
    Právě pro Vás, zákazníky, jsme se zavázali splňovat vysoké standardy výrobce v oblasti vybavení, odborného proškolení pracovníků a zavedených systémů jakosti. Jsme držiteli certifikátu ISO9001:2015 pro oblast poskytovaných komplexních služeb servisu Volkswagen.


Pouze autorizovaný ŠKODA servis Vám garantuje…

    Příprava vozu, včetně případných oprav či výměny dílů, probíhá za naprosto férových podmínek. Vždy vám nabídneme to nejvýhodnější řešení a transparentní vyúčtování s osobním vysvětlením každé položky.
    Firma Anatechnic, s.r.o. byla založena v dubnu roku 2006, jako nástupnická společnost Jiří Karen – servis reprografické a polygrafické techniky, zabývající se prodejem a servisem kancelářské techniky Konica-Minolta, Canon, Hewlet Packard. Postupně se její nabídka rozšířila a v současné době nabízí kompletní řešení v oblastech plnobarevného laserového tisku, multifunkčních strojů, inkoustových a laserových tiskáren, kopírovacích strojů a faxů. Součástí nabídky je také pronájem kancelářské techniky, správa sítí a výpočetní techniky, včetně dodávek spotřebního materiálu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00