Jak na věc


autorizovaný servis praček hotpoint ariston brno

Pouze autorizovaný ŠKODA servis Vám garantuje…

    Firma Anatechnic, s.r.o. byla založena v dubnu roku 2006, jako nástupnická společnost Jiří Karen – servis reprografické a polygrafické techniky, zabývající se prodejem a servisem kancelářské techniky Konica-Minolta, Canon, Hewlet Packard. Postupně se její nabídka rozšířila a v současné době nabízí kompletní řešení v oblastech plnobarevného laserového tisku, multifunkčních strojů, inkoustových a laserových tiskáren, kopírovacích strojů a faxů. Součástí nabídky je také pronájem kancelářské techniky, správa sítí a výpočetní techniky, včetně dodávek spotřebního materiálu.
    Volkswagen Service® patří automaticky a bezplatně k základní výbavě vozů Volkswagen. To znamená servis par excellence pro Vás a Váš vůz - vynikající kvalita, péče, mobilita, bezpečnost, komfort.
    Příprava vozu, včetně případných oprav či výměny dílů, probíhá za naprosto férových podmínek. Vždy vám nabídneme to nejvýhodnější řešení a transparentní vyúčtování s osobním vysvětlením každé položky.
    Jsme registrovaným partnerem společnosti  Riechle & De-Massari AG a Intelek s patřičnou certifikací pro instalaci síťových produktů do 10G  firem Freenet a Solarix a to jak v oblasti  metalických tak optických sítí.
    Právě pro Vás, zákazníky, jsme se zavázali splňovat vysoké standardy výrobce v oblasti vybavení, odborného proškolení pracovníků a zavedených systémů jakosti. Jsme držiteli certifikátu ISO9001:2015 pro oblast poskytovaných komplexních služeb servisu Volkswagen.


Napište nám pár informací o Vása my se o zbytek postaráme

    Nyní poskytujeme svým zákazníkům kompletní řešení potřeb pro práci s dokumentem a odbornou pomoc při výběru nejvhodnějšího zařízení pro výpočetní techniku, servery, síťová řešení, rozmnožování dokumentů, tisk, archivaci, rozesílání, skenování, atd. Jsme Vám odhodláni pomoci při optimalizaci tiskových a provozních nákladu na chod kanceláře

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00