Jak na věc


automatizace výroby ostrava

Kabelově propojené řídicí jednotky pro Vaše rolety od společnosti BECKER

    Ve dne i v noci, v létě i v zimě – u Vás doma se vše točí okolo Vás. Okolo Vašeho pohodlí. Vaší bezpečnosti. A okolo jistoty, že máte vše pod kontrolou. Automaticky nebo stisknutím tlačítka pohodlně regulujete, kdy se Vaše rolety otevřou nebo zavřou. Přitom máte řadu možností: kabelově propojené systémy a dálková ovládání, jednosměrná a obousměrná řešení, pohony s mechanickým nebo elektronickým koncovým vypínáním…
    Špičkové technologie zvyšují kvalitu vlastního návrhu i návrhu našich obchodních partnerů, kterým poskytujeme naše výrobní kapacity a know-how ve výrobě průmyslové elektroniky. Naše technologie umožňuje přizpůsobit se nejnovějším trendům v oblasti průmyslové automatizace.
    To Vám rádi pomůžeme zjistit – společně s našimi partnery ze specializovaných obchodů. Protože jedno je pro nás zvláště důležité: Váš dobrý pocit, že jste se rozhodli správně. Kromě vysoké kvality našich produktů se proto můžete díky společnosti Becker spolehnout na kompletní servis – od optimálního poradenství až po odbornou montáž.


Automatizace pro klasickou energetiku

    Jsme spoluzakladateli oboru automatizace ve světě a zaměřujeme se na automatizaci v oboru klasické energetiky. Realizujeme malé až střední zakázky a pracujeme s vlastním řídicím systémem SandRA, konkrétně s řadami Z200, Z210 a Z110. Používáme i komponenty a aplikace českých i zahraničních firem. Našimi dodavateli jsou: SIEMENS, B&R, WAGO, WOODWARD a Wonderware (InTouch), z českých firem pak Geovap (Reliance) a Moravské přístroje a.s. (ControlWeb).
    Společnost ZAT a.s. je vysoce spolehlivý partner nejenom v oblasti světově úspěšných řídicích systémů, ale i jako certifikovaný výrobce a dodavatel zdravotnických přístrojů dle ISO 13485. Disponuje dlouholetým know-how ve zdravotnictví u nás i v zahraničí.
    Jsme spoluzakladatelem oboru automatizace ve světě. V divizi Automatizace technologických procesů realizujeme malé až střední zakázky dle specifických požadavků zákazníka. Nasazujeme vlastní řídicí systém SandRA, používáme výhradně prověřené produkty českých i zahraničních výrobců. Dodáváme do segmentů, kde je požadována vysoká odbornost, spolehlivost a životnost řídicího systému. Garantujeme špičková řešení, rychlé nasazení i reakci na nestandardní situace. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis. Naše řídicí systémy vyvíjíme v kontextu Průmyslu 4.0.


Automatizace rolet se společností Becker

    Vyrábíme průmyslovou elektroniku, kterou využíváme nejen v oblasti výroby lékařských přístrojů nebo pro projekční aplikace v rámci automatizace. Naše produkty se uplatňují na zahraničních trzích např. v Turecku, Číně, Jižní Korei nebo Rusku.
    SandRA (Safe and Reliable Automation) je moderní řídicí systém třídy Distributed Control System (DCS), navržený pro náročná průmyslová odvětví vyžadující vysokou spolehlivost a dlouhou dobu života řídicího systému.
    Dodáváme systém kontroly a řízení pro velké jaderné reaktory, malé jaderné reaktory a související jaderné technologie včetně souvisejících služeb. V minulosti jsme realizovali řadu projektů nejen v České republice, ale i v zahraničí. Patříme mezi čtyři firmy na území EU, které vyvíjí, vyrábí, projektují a dodávají vlastní řídicí bezpečnostní systém pro primární část jaderných elektráren. Česká republika tak patří díky ZAT mezi světové dodavatele nejpokročilejších řídicích bezpečnostních a nebezpečnostních systémů pro jadernou energetiku.


...ale denní praxea navýšení kapacitních možností výroby

    Široká škála nabízených technických prostředků a možných uspořádání architektury systému umožňuje použít ho jak pro řízení rozsáhlých technologických celků typu energetického výrobního bloku, tak pro řízení malých technologií jako jsou čističky odpadních vod, regulační stanice apod.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00