Jak na věc


autodoprava mraček

Vozidlo Scania G 480 s hydraulickou rukou

    Z důvodu usnesení vlády ČR ze dne 6.4.2020JE PRODEJNA STAVEBNIN OD 9.4.2020 OTEVŘENAJAK PRO OBČANY, TAK PRO SMLUVNÍ PARTNERY, ŽIVNOSTNÍKY A STAVEBNÍ FIRMY.
    Autodopravu zajišťujeme nákladním vozidlem MAN s kontejnerovou nástavbou o nosnosti 8t. Dále nabízíme nakládku i složení Vámi určeného materiálu hydraulickou rukou s maximálním dosahem 7,5m. Specializujeme se na oblast Prahy a okolí. Nákladní...
    Zemní práce provádíme pásovým bagrem Takeuchi 260. Hmotnost bagru je 6000 kg a pohybuje se na gumových pásech. Lžíce 35, 60, 80 + svahovací lžíce 140. Cena 800Kč / hodina. Zemí práce provádíme též pásovým minibagrem Caterpillar...
    Všechny vaše dotazy vám rádi zodpovíme na  tel. čísle +420 608 090 888 nebo emailem. Zašlete nám vyplněnou  poptávku  služeb, a  my  vám  ochotně  vypracujeme  nezávaznou cenovou nabídku přepravy.
    Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Kontejnerová dopravaAutodoprava

    Rádi pro Vás zajistíme stěhování, dopravu a rozvoz vašeho zboží po hl. m. Praze a blízkém okolí. Doprava po Praze tvoří 80 procent naší činnosti. Zárukou kvality a rychlosti je naše dokonalá znalost pražského prosředí a dopravy.
    V oblasti silniční nákladní autodoprava zajišťujeme služby svým zákazníkům již od roku 1996, za tuto dobu jsme získali v této oblasti mnoho cených zkušeností a odborných znalostí.
    Autodoprava je další z činností naší firmy. Pro převoz sypkých stavebních materiálů využíváme nákladní vozy MAN a Scania. Pro převoz stavebního materiálu vlastníme nákladní automobil MAN a Scania s hydraulickou rukou.
    Zajišťujeme přepravu palet, přepravu stavebních materálů, přepravu nábytku z prodejen, přepravu zásilek, přepravu zboží, přepravu osob, rozvoz zboží, odvoz starého nábytku, odvoz odpadu a odvoz spotřebičů. Vyklízení domácností a kanceláří. Pro uspokojení i těch nejnáročnějších zákazníků jezdíme NON-STOP. Jezdíme po celé ČR a EU. Využijte naše služby a poznejte Vašeho spolehlivého autodopravce.
    Děkujeme za případnou budoucí spolupráci s naším kolektivem. Pokud máte zájem o volná místa v autodopravě na území Prahy, potom nás neváhejte kontaktovat na emailu či telefonu.


Pořešíme.cz - Vaše autodoprava Praha

    Naše autodoprava vznikla v roce 1999, naším hlavním působištěm je Praha, ale i Brno, Opava, Ostrava, Plzeň a jiné jsou města, kam dovezeme vaše zakázky. Jsme menší firma specializující se na přepravu vozidly o celkové hmotnosti do 3,5 tuny. Disponujeme výhradně novými nebo zánovními spolehlivými vozy (Ford Tranzit, Volkswagen Crafter, Volkswagen Caddy Maxi, a další). Zajištujeme transport veškerých nákladů, vytěžovací přepravu, stěhování, dopravu chlazených potravin, expresní kurýrní služby a přepravu osob v rámci Prahy, ČR a zemí EU. Garantujeme maximální flexibilitu a spolehlivost našich řidičů, kteří se ochotně přizpůsobí vašim požadavkům. Samozřejmostí je též pojištění přepravovaných zásilek. Naše autodoprava je cenově zajímavá, podívejte se na náš ceník.
    Autodopravu zajišťujeme nákladním vozidlem MAN s kontejnerovou nástavbou o nosnosti 8t. Dále nabízíme nakládku i složení Vámi určeného materiálu hydraulickou rukou s maximálním dosahem 7,5m. Specializujeme se na oblast Prahy a okolí. Nákladní auta používaná pro autodopravu parkujeme v Praze 12 – Modřany/Točná. Kompletní ceník odvozu a likvidace odpadu, suti, stavebních materiálů, palet, písku, betonu, štěrků, zeminy a dalších služeb najdete ZDE. Nabízíme kontejnery o objemech 6 m3. Při větších objemech a delší spolupráci poskytujeme slevy.
    Nakládku a vykládku materiálu zajišťujeme hydraulickou rukou, která je součástí nákladního auta. Dosah hydraulické ruky je 7,5 metru a nosnost na plný výložník až 900 kg.  Délka hydraulické ruky je počítána od středu vozidla. Úložná plocha je...
    V ceně levného stěhování je započítána: prohlídka našeho technika, přistavení vozu s posádkou, balící práce, demontáž a montáž nábytku. Soboty, neděle a svátky bez příplatků.


Naším cílem je spokojený zákazník

    Jsme česká rodinná firma a pro naše zákazníky nabízíme komplexní řešení pro přepravu. Od počátku je naším cílem spokojenost zákazníka. Hlavně v autodopravě je důležíté mít spolehlivého partnera, který dodržuje dohodnuté časy a při nakládce/vykládce i během přepravy vynaloží veškeré potřeby pro bezpečí nákladu. Individuální přístup ke každému zákazníkovi naší autodopravu posouvá neustále vpřed.
    Rádi pro Vás zajistíme stěhování, dopravu a rozvoz Vašeho zboží po celé ČR,od Aše až po Třinec. Dle vašeho přání zvolíme nejkratší nebo nerychlejší trasu dopravy. Pokud si budete přát, můžeme zvolit trasu po neplacených úsecích (nebudete muset platit zbytečně poplatky za mýto, zde naleznete ceník autodopravy k nahlédnutí).

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00