Jak na věc


american truck simulator kamiony hry ke stažení zdarma bez registrace

Jarza Dragon napsal 2. 3. 2016 v 20.06

    Jiří Bigas: Zdravím, díky moc za reakci na můj příspěvek. Aby nedošlo k mýlce, tak celkově se mi vidcast moc líbil. Jen jsem vyjádřil mé zklamání a zejména z toho, že se autoři hry o multiplayeru ani okrajově nezmínili a že jste se Vy na to trochu víc nepozeptal. Ale jinak to bylo OK. Možná bych redakci tímto navrhl jestli by se na to SCS zeptali při nějaké další příležitosti (třeba na E3)... Přeju hodně zdaru Vám Jirko i celé redakci Hrej.
    Ahojte, moc pěkný rozhovor. Jen mám takový dojem, že jsme se vlastně skoro nic nového nedozvěděli. Autoři hry často nechtěli odpovědět nebo odpověděli tak, že vlastně neodpověděli. Hodně mě mrzí, že na otázku k multiplayeru odpověděli jen stroze NE a že se s tím Jirka spokojil a nezeptal se co říkají tvůrci na fanouškovský multiplayerový mod a proč multiplayer neplánují (pro mě třeba osobně je chybějící mulťák velkým mínusem hry)... Jsem zvědav jak a jestli někdy z ETS nebo ATS bude to simulátorový GTAčko, nebo zůstane u zbožného přání a budou zase chrlit jeden díl za druhým jako doposud a přidávat jen nový mapy.
    Vydali jsme se do kanceláří pražských vývojářů ze studia SCS Software a povídali si o hře American Truck Simulator i dalších titulech. V debatě došlo také na otázky od našich čtenářů.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00