Jak na věc


africka psovita selma v křížovce

MLSK 2007 - DŘEVORUBEC SE STAL SLAVNÝM

    Nacházíte se ve vyhledávání křížovkářského slovníku, který právě zobrazuje veškeré shody, které nalezl pro hledaný výraz malá africká šelma. Pokud zde nevidíte žádnou odpověď, kterou hledáte, zkuste nejdříve překontrolovat, zda jste zadali správně hledanou frázi. Všechny nalezené odpovědi si můžete prohlédnout v přehledové tabulce.
    Vše o 46. až 50. kole JLA zjistíte kliknutím na JLA 2018, křížovkáři řešili barvířskou nádobu, brousek, fajfku, formanskou truhlici a křivák, hádankáři a logici taje a úlohy spojené s barvíři, brouskaři, fajfkaři, formany a křiváčkáři.
    Našli jste na těchto stránkách správnou odpověď k výrazu africká malá šelma? Dejte nám palec nebo sdílejte tuto stránku na Facebooku jako užitečnou. Za každou zmínku budeme velice vděční.
    Vše o 11. až 15. kole JLA zjistíte kliknutím na JLA 2011, křížovkáři řešili lachtana, bobra, sovici, medvědici a dželadu, hádankáři a logici hádanky a úlohy spojené s ploutvonohými, bobry, sovami, medvědy a úzkonosými opicemi.
    Vše o prvých pěti kolech JLA zjistíte kliknutím na JLA 2009, křížovkáři řešili pět maskotů LOH 2008, hádankáři taje z oblasti sportů a logici úlohy s tématikou vody, lesu, ohně, země a oblohy.


JEMELÍKOVA LUŠTITELSKÁ AKADEMIE - JLA 2019

    ŠIKMO DOLŮ ZPRAVA DOLEVA: 20. Cizí zkratka středoevropského času. – 21. Ema. - 22. Spatřit převora. – 23. Korýši + anglicky „rasismus“. - 24. Anglicky „škrobič“; nevěrecky; žebro u hudebních nástrojů. – 25. Kdo má právo učinit neplatným nějaké usnesení; ?2?; lokalita v Horním Egyptě. – 26. Francouzské platidlo; citoslovce; gastroturky; japonský gymnasta. - 27. Španělsky „odvzdušňovací otvor (v potrubí)“; špička; kožich. – 28. Sem; stará řecká jednotka hmotnosti; jízda; stará jednotka osmotické aktivity; dříve. - 29. Mezinárodní kód Spojených arabských emirátů; zděděná vlastnost; anglická zkratka pojezdového radiolokátoru; stará afghánská jednotka délky; termoplast; znavení seděním; zkratka Pražské tělovýchovné unie. - 30. V esperantu „meč“; skvadra; český šperkař + řecký malíř; jemná tkanina; zpívaná slabika; zkratka pro „budiž vynecháno“ (z latiny); domorodý název pro nadpřirozenou bytost. – 31. ?7?; v hudbě „rozpustile“; patřící českému kameramanovi; hornina.
    Vše o 21. až 25. kole JLA zjistíte kliknutím na JLA 2013, křížovkáři řešili bodloka, želvu, žaka, kapy- baru a surikatu, hádankáři a logi- ci taje a úlohy spojené s ostno- ploutvými rybami, želvami, pa- poušky, kapybarami a promyko- vitými.
    Na této stránce jsou výsledky na dotaz malá africká šelma v aktuálním křížovkářském slovníku. Slovník se neustále rozrůstá. Pokud ti zde nějaká definice chybí nebo o nějaké víš, POŠLI NÁM SVOJI DEFINICI právě skrze tento formulář.


MLSK 2008 A JLA 2010 - Z KOSTELA A KAPLÍ VZNIKLY TAKÉ OBRAZY

    Milí přátelé, před vámi je 16. kolo akademie, jehož řešení zašlete nejpozději do 14. března 2012 na adresy: Vladimír Jemelík, Kotlanova 3a, 628 00 Brno nebo jemelik@volny.cz. Jeho zadání máte i na webových stránkách www.schak.cz a www.jemelik.cz, odkud si můžete stáhnout některé soutěžní obrazce a najdete tam soutěžní podmínky a podrobnější informace o soutěži. V této soutěži o ceny v eurech (nyní je v bancích 1820 eur) může každý zájemce začít od kteréhokoliv kola, zkuste to třeba od tohoto prvního kola čtvrtého ročníku.
    Kolem paovcí a dželad procházíme k výběhům jelenovitých a dostáváme se do míst, odkud je vidět ... (1), který patří mezi největší psovité šelmy. Podobá se ovčáckému psu, na rozdíl od něj ho charakterizuje mohutnější postava, ... (2) se širokým čelem, jinak postavené oči a zašpičatělé boltce. ... (1/1) je zvíře neobyčejně pohyblivé, denně při ... (3) běžně naběhá 10 až 30 km, někdy i 120 km. V situaci ... (4) se ... (4/1) těchto šelem chová jako sehraný ... (5). Jejich potravu tvoří převážně ... (6), ... (7), srnci, ... (8) a prasata, případně volně se pasoucí ... (9). ... (1/1) disponuje pestrou škálou dorozumívacích prostředků, vedle pachových podnětů jsou to především signály zrakové - ... (10) - a hlasové. Pověstným vytím se dokáže ... (4/1) svolávat na desetikilometrovou vzdálenost.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00