Jak na věc


aeronet právě dnes

Karel Schwarzenberg: Soros je největší nadějí pro demokracii ve východní Evropě

     V roce 2018 rozpoutala Kalouskova klika pseudodemokratických stran pod vedením Karla Schwarzenberga útoky proti Babišovi (opět společné karty, organizované pochody na Václavském a Staroměstském náměstí, kde se pohybují stále titíž lidé a za pomoci zpravodajství České televize vytvářejí atmosféru celonárodního povstání). A v čele opět Kalousek, nyní už i Pospíšil, TOP 09 dirigovaná Karlem Schwarzenbergem a...


Nejčtenější články za poslední měsíc

    Ja to tak nevidim. Babise tam US protektor a globaliste nechteji, jako tam nechteji Zemana, ackoliv byli zvoleni z vule lidi. Je mozne je odstranit mozna jenom pucem a destabilizaci zeme, o coz se pilne pokouseji stale. Proto ty kauzy a stvanice, demonstrace s plakaty v angline. Kolik myslite, ze je v politice a statni sprave byvalych STBaku? Vidite a nikomu nevadi, vadi jenom Babis. Jak on ublizil republice, ze ho chteji smejdi sejmout? Je to pracovity a inteligentni clovek, ktereho jsme na tom postu po sametu jeste nemeli. Ti co ho chteji odstranit z politiky mu nesahaji ani po kolena. Tenhle prolhany a nedemokraticky ksindl, ktery si rika opozice vam imponuje? Babis uz prosadil vic veci, co vsechny vlady od sametu. To lidi vidi a proto ho voli. Prestante proto volice Babise urazet, jste stejny smejd jako pravdolasky a neumetelska opozice, vydavajici se za bezuhonou a cistou, ktera ovsem chce jenom sve dobro a dostat se k penezovodum, od kterych byla odriznuta. Od zacatku vlady Babis
    Slonková a Kubík jsou přes Neovlivní.cz financováni Open Society Foundation Praha - opět Sorosem. A před časem Aeronet přišel se závažnou zprávou, která může objasnit demonstrace proti Zemanovi, Babišovi za pomoci České televize i u nás. 


Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google.

    Nečekaný útok na britskou libru a jejím rozkolísáním vynesl zvrácenému šílenci Sorosovi obrovské bohatství. Dnes, sice beze zbraně, ale díky penězům je větší hrozbou než vůdce Al Kaidy Usáma bin Ládin. Pro ty, co nevěřícně kroutí hlavou: Václav Klaus ho vyrazil z naší země. V Izraeli je to persona non grata a Izrael moc neoplývá naivitou. V USA byla obrovská petice, aby i tam ho vyhlásili personou non grata. Tam se dal do spolku s Obamou, Clintonovou a Madeleine Abrightovou. (Zajímavé je, že Soros je žid, pro Izrael je to vetřelec, Albrightová je židovka a část rodiny Trumpa jsou ortodoxní židé). A před týdnem Trump také označil Sorose jako největšího zločince, nad kterým drží ochrannou ruku rozvraceči USA v čele Clintonovou a rodinou Obamů. A můžeme pokračovat na opačném pólu: Rusko a Putin s ním vyrazili dveře, Orbán a Maďarsko s ním vyrazili dveře a Izrael tento tah Maďarska podporoval.
    Ženština je prostitutka, žádná snoubenka! Zaměstnanec Agrofertu Petr Protopopov ho věznil, drogoval a vnucoval mu na Krymu prostitutku! Chudák Andy, z pilota Boeingu 737 takový pád, jak Iveta Bartošová. :-(
    Další ze série závažných zpráv. Shrňme nejdříve u nás: Václav Klaus vyrazil se Sorosem (osobním přítelem Havla a Albrightové) dveře i s futrem. Od té doby se proti Klausovi rozpoutala mediální nenávist. Babiš si politicky přisadil, vozil se po Klausovi aby se odlišil a naopak Sorose opět do České republiky zval.


Soros podporoval chartisty, Klaus překazil jeho plán, říká fyzik ...

    Každý si vzpomíná, jak právě tento rok (2017) na jaře přední politici v ČR jako např. Andrej Babiš, nebo kandidát na prezidenta Jiří Drahoš, nabízeli Sorošovi přesun jeho Středoevropské univerzity do Prahy. Jenže zatímco neziskovky jako třeba ta Billa Gatese se věnují pomoci lidem a humanitární činnosti v Africe a podobně, Open Society Foundations je tvrdá lobbistická pěst, kterou George Soros rozbíjí státní režimy, korumpuje evropské poslance, financuje neziskovky a spouští revoluce a změny vlád. Znovu se potvrzuje, jakou obrovskou mocí disponuje dům Rothschild v celé Evropě. George Soros disponuje kapitálem právě tohoto domu, což jsou ve skutečnosti peníze Rothschildů. 
    Já vám nevím, kam se tato země dostala, když lidem přestalo vadit, že zde vládnou ještě větší lupiči než kdykoliv předtím. Tato země nepamatuje, aby ji vládl člověk s tak neuvěřitelnou mediální mocí a s takovým kapitálem, který díky vrcholné státní funkci, přístupu k informacím a uplatnění moci může naprosto beztrestně násobit z veřejných rozpočtů. Kdy už se té tupé 30% mase rozsvítí, že Babiš šel do politiky pomáhat Babišovi a ne občanům, kteří si myslí, že stbák chce, aby jim "bylo líp"? Pro Babiše je důležité, aby ovládal státní cirkus, včetně MF, MS a NSZ co nejdéle – vyhnul se tak kriminálu a udržel Agrofert u penězovodu st. zakázek, pobídek, daň. úlev a dotací v řádu miliard.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00