Jak na věc


aeronet právě dnes

Karel Schwarzenberg: Soros je největší nadějí pro demokracii ve východní Evropě

    Ženština je prostitutka, žádná snoubenka! Zaměstnanec Agrofertu Petr Protopopov ho věznil, drogoval a vnucoval mu na Krymu prostitutku! Chudák Andy, z pilota Boeingu 737 takový pád, jak Iveta Bartošová. :-(
    Slonková a Kubík jsou přes Neovlivní.cz financováni Open Society Foundation Praha - opět Sorosem. A před časem Aeronet přišel se závažnou zprávou, která může objasnit demonstrace proti Zemanovi, Babišovi za pomoci České televize i u nás. 
    Já vám nevím, kam se tato země dostala, když lidem přestalo vadit, že zde vládnou ještě větší lupiči než kdykoliv předtím. Tato země nepamatuje, aby ji vládl člověk s tak neuvěřitelnou mediální mocí a s takovým kapitálem, který díky vrcholné státní funkci, přístupu k informacím a uplatnění moci může naprosto beztrestně násobit z veřejných rozpočtů. Kdy už se té tupé 30% mase rozsvítí, že Babiš šel do politiky pomáhat Babišovi a ne občanům, kteří si myslí, že stbák chce, aby jim "bylo líp"? Pro Babiše je důležité, aby ovládal státní cirkus, včetně MF, MS a NSZ co nejdéle – vyhnul se tak kriminálu a udržel Agrofert u penězovodu st. zakázek, pobídek, daň. úlev a dotací v řádu miliard.


Soros podporoval chartisty, Klaus překazil jeho plán, říká fyzik ...

    Podle informací našeho zdroje navštívil George Soros v září tohoto roku Prahu a otevřel si bankovní účet v UniCredit Bank v centru Prahy. K otevření účtu použil svůj americký cestovní pas. Přibližně ve stejnou dobu si u téže banky otevřel účet i Karel Schwarzenberg naproti svému českému diplomatickému pasu.
    4.4.2017 přišel ministr financí Andrej Babiš s návrhem, aby se škola přesunula do české metropole. "Neměli bychom jim pomoct a mít je v Praze? Rád o tom budu jednat," napsal Babiš  na svůj Twitter. A česká vláda by mohla univerzitě nabídnout nevyužitý areál pražské Invalidovny. "Oni by si ji opravili a mohli by tam sídlit," uvažuje Babiš.  Podporu mu vyjádřil  Jan Hamáček z ČSSD. "Já bych určitě nebyl proti," řekl.
    Další ze série závažných zpráv. Shrňme nejdříve u nás: Václav Klaus vyrazil se Sorosem (osobním přítelem Havla a Albrightové) dveře i s futrem. Od té doby se proti Klausovi rozpoutala mediální nenávist. Babiš si politicky přisadil, vozil se po Klausovi aby se odlišil a naopak Sorose opět do České republiky zval.


Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google.

     V roce 2018 rozpoutala Kalouskova klika pseudodemokratických stran pod vedením Karla Schwarzenberga útoky proti Babišovi (opět společné karty, organizované pochody na Václavském a Staroměstském náměstí, kde se pohybují stále titíž lidé a za pomoci zpravodajství České televize vytvářejí atmosféru celonárodního povstání). A v čele opět Kalousek, nyní už i Pospíšil, TOP 09 dirigovaná Karlem Schwarzenbergem a...


Nejčtenější články za poslední měsíc

    Ja to tak nevidim. Babise tam US protektor a globaliste nechteji, jako tam nechteji Zemana, ackoliv byli zvoleni z vule lidi. Je mozne je odstranit mozna jenom pucem a destabilizaci zeme, o coz se pilne pokouseji stale. Proto ty kauzy a stvanice, demonstrace s plakaty v angline. Kolik myslite, ze je v politice a statni sprave byvalych STBaku? Vidite a nikomu nevadi, vadi jenom Babis. Jak on ublizil republice, ze ho chteji smejdi sejmout? Je to pracovity a inteligentni clovek, ktereho jsme na tom postu po sametu jeste nemeli. Ti co ho chteji odstranit z politiky mu nesahaji ani po kolena. Tenhle prolhany a nedemokraticky ksindl, ktery si rika opozice vam imponuje? Babis uz prosadil vic veci, co vsechny vlady od sametu. To lidi vidi a proto ho voli. Prestante proto volice Babise urazet, jste stejny smejd jako pravdolasky a neumetelska opozice, vydavajici se za bezuhonou a cistou, ktera ovsem chce jenom sve dobro a dostat se k penezovodum, od kterych byla odriznuta. Od zacatku vlady Babis
    Nečekaný útok na britskou libru a jejím rozkolísáním vynesl zvrácenému šílenci Sorosovi obrovské bohatství. Dnes, sice beze zbraně, ale díky penězům je větší hrozbou než vůdce Al Kaidy Usáma bin Ládin. Pro ty, co nevěřícně kroutí hlavou: Václav Klaus ho vyrazil z naší země. V Izraeli je to persona non grata a Izrael moc neoplývá naivitou. V USA byla obrovská petice, aby i tam ho vyhlásili personou non grata. Tam se dal do spolku s Obamou, Clintonovou a Madeleine Abrightovou. (Zajímavé je, že Soros je žid, pro Izrael je to vetřelec, Albrightová je židovka a část rodiny Trumpa jsou ortodoxní židé). A před týdnem Trump také označil Sorose jako největšího zločince, nad kterým drží ochrannou ruku rozvraceči USA v čele Clintonovou a rodinou Obamů. A můžeme pokračovat na opačném pólu: Rusko a Putin s ním vyrazili dveře, Orbán a Maďarsko s ním vyrazili dveře a Izrael tento tah Maďarska podporoval.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00