Jak na věc


aerobic s monikou

Pozvánka na soutěž v aerobiku, která se uskuteční v Jičíně

    Cvičební, rehabilitační guma, která neobsahuje latex ani těžké kovy. Vhodná k rehabilitaci, k cvičení, protahování. Délka pružné gumy 2 m a šíře 15 cm. Rozlišení podle barev a odporu gumy v tabulce.
    Speciální podložka pro sportovní cvičení, fitness,aerobic, relaxace.Tato masážní podložka na nohy slouží k odstraňování problémů pohybového ústrojí,...
    Jičín - Aerobic club Jičín zve všechny příznivce aerobiku na celorepublikovou soutěž v pódiových skladbách Bohemia Aerobic Tour 2019, která se koná tuto neděli 14. dubna v Jičíně ... »» celý článek
    Jičín - Aerobic club Jičín přibírá do svých řad šikovné dívky od 5 let s pohybovými předpoklady a smyslem pro rytmus. V přípravce děti trénují technickou průpravu aerobiku a seznámí ... »» celý článek
    Jičín - Aerobic club Jičín zve všechny příznivce aerobiku na soutěž jednotlivců ve cvičení dle lektora, která je organizována v rámci Bohemia Aerobic Tour. Soutěž se koná v sobotu ... »» celý článek
    Pevný pěnový válec o rozměrech 90x15 cm, vhodný pro cvičení jógy a pilates, zlepšení flexibility a hybnosti ztuhlých svalů a kloubů, uvolňuje svalovou ztuhlost.


Úspěchy aerobiku T. J. Sokol Jičín

    Naše akademie nabízí pro děti aerobik ve všech jeho podobách. Děti mají možnost docházet jednou až dvakrát týdně rekreačně nebo i vícekrát týdně a věnovat se tak aerobiku sportovnímu a soutěžit v kategoriích sportovní aerobic, aerobic team show, aerobic wellness show a fitness team. Stavba tréninkové jednotky je zaměřena především na rozvoj flexibility, vytrvalosti, rychlosti, síly, baletní i gymnastické průpravy. Výběr cviků i tempo je přizpůsobeno věku dětí. Lekce jsou připraveny pro děti od čtyř let.
    Jičín - V neděli 26. května proběhlo v Praze Mistrovství České republiky v soutěžním aerobiku master class (SAMC). Jedná se o postupovou soutěž jednotlivců ve cvičení podle lektora, ... »» celý článek
    Jičín - Jarní sezona aerobiku je z důvodu velkého počtu soutěží náročná nejen pro trenérky, ale především pro samotné závodnice. Je chvályhodné, co vedle školních a jiných povinností ... »» celý článek
    Posledním DVD hejbejse v kolekci Jaro 2011 je Step Body. K zařazení do naší jarní kolekce mne vedla právě jeho velká obliba u mnoha mých spokojených klientek i snaha oživit tento styl mezi nováčky aerobního cvičení. Při tréninku vystupujete na vyvýšenou plochu a posilujete tak svalstvo hýždí a stehen, trénujete šedou kůru mozkovou a zvyšujete si celkovou fyzickou kondici.
    Je určeno právě vám, kteří rádi cvičíte na hudbu a máte neustálou chuť upevňovat své zdraví, kondici a krásu. V první části, která má aerobní charakter, se naučíme jednoduchou sestavu.


Aerobik T. J. Sokol Jičín na soutěžích

    Nelekejte se, nebudeme celou hodinu jen dřít J Není možné procvičovat pouze břicho, zařazeno je vždy i posilování zad, hýždí a prsních svalů. Jde nám o zpevnění středu těla a o rozvoj rovnováhy. Pokud budete chodit pravidelně, Vaše břicho bude krásně vyrýsované, pas užší a zadeček menší.
    Komplexni cvičení, kde se kombinuje taneční aerobik a posilování celého těla. Za 30 minut se naučíte choreografii, která Vás bude bavit, ve 2. půlce zaposilujete s vlastní vahou nebo s náčiním. Tyto lekce jsou vysoce efektivní, budete odcházet s mokrým tričkem a dobrým pocitem.
    Tak jako roste chuť k jídlu, tak rostou i vaše nároky na cvičení, a proto je toto DVD určeno středně pokorčilým. Rychlejší tempo, delší a lehce náročnější choreografie a posilování.
    Cvičební DVD, je určeno pro ženy a dívky, které chtějí zažít pocit ženství, který je spojený s radostí z pohybu. Vlastní choreografie Latino aerobiku není náročná a je uzpůsobená především pro domácí cvičení.
    Velká plastová bedýnka pro step aerobic s protiskluznou úpravou. Tři nastavitelné výšky po 5cm. Rozměry bedýnky 87,5 x 32,5 x 15 - 20 - 25 cm. Nosnost do 100 kg.


Pozvánka na soutěž Bohemia Aerobic Tour v Jičíně

    BASIC AEROBIC. Zkušení lektoři vás naučí základní kroky aerobiku a jejich skládání do jednoduchých choreografií.Nebudete potřebovat nic jiného než trochu místa a cvičební podložku. Celé cvičení je opravdu jednoduché a bez problémů by ho měl zvládnout i úplný začátečník. Stačí jen sebrat odvahu a začít!
    Švihadlo se speciálně zatíženým lankem, díky kterému je možno dosáhnout mnohem rychlejších otáček s menší námahou, než s normálním švihadlem. Délka je 290 cm. Vhodné pro aerobic nebo kondiční trénink.
    Jičín - V sobotu 18. května proběhlo v Náchodě páté, a tedy poslední kolo celorepublikové soutěže Bohemia Aerobic Tour 2019. Z oddílu aerobiku T. J. Sokol Jičín zde v pěti stepových ... »» celý článek
    Cvičící gumová osma pro posilování, rehabilitaci, aerobní cvičení. 4 stupně tuhosti. Vhodná pro rozšiřování kloubního rozsahu, pro protahování svalových partií. Roztažnost 38 - 165 cm.
    V našem Fitness Centru Chrpa na Roztylech, Praha 4, si můžete vybrat z nejrůznějších skupinových lekcí. Věnovat se Vám budou profesionální, vždy usměvavé cvičitelky a zdatní cvičitelé. Na jedné straně zde máte ojedinělou možnost zacvičit si Taneční Aerobik, na straně druhé nabízíme i nejnovější formy cvičení jako je např. Zumba. Pro toho, kdo hledá klidnější hodiny, je tu Pilates nebo Power yoga.


Powerjóga pro každý den - 2 DVD

    Jičín - V podzimní sezoně pořádají organizátoři celorepublikové soutěže Bohemia Aerobic Tour závody jednotlivců ve cvičení podle lektora. Závodnice se vždy snaží probojovat mezi ... »» celý článek
    Kvalitní žíněnky EVA pro aerobic se dají spojovat jako puzzle - můžete tak vytvořit libovolně velkou žíněnku. Díky použitému materiálu a povrchové úpravě se žíněnka vyznačuje dlouhou životností a nenáročnou údržbou. Více druhů barev. Cena za 1 ks.
    Tento díl je připraven ve stejném stylu jako oba předchozí: aerobní část, posilování a formování jednotlivých partií, strečink a relaxace. Aerobní část je tedy znovu o něco náročnější, a to nejen o nové kroky, ale i o rychlejší způsob učení.
    Cvičící gumolano s rukovítky a rozpětím 180 cm ( L ) a 190 cm ( XL ). Gumový pás pro posilování a rehabilitaci. Střední tuhost. Vhodná pro rozšiřování kloubního rozsahu, pro protahování svalových partií.
    Švihadla 466 se liší svým materiálem. Švahadlo z kůže nebo z lanka a nebo z PVC. Při používání posilujete nejenom nohy, ale také celé tělo a srdce. Švihadla jsou vhodná pro aerobická cvičení. Tvarované rukojeti pro kvalitnější držení při skocích.


Další písničky pro malé zpěváčky - zpěvník + CD

    Vysoce kvalitní a odolná žíněnky EVA cross s rozměry 120 x 60 x 1 cm pro aerobic, pilates, jógu. Podložka s jemnou strukturou, jedna strana hladká, druhá s prolisem.
    Tyto lekce neobsahují choreografie! Zahřejeme se dynamickým posilováním. Zařazeny bývají výpady, squaty (dřepy), prvky z aerobiku nebo z tabaty. Zapojíme svaly celého těla. Na těchto hodinách se určitě nudit nebudete.
    Cvičební guma různých velikostí. Posilovací guma vhodná pro posilování, rehabilitaci a aerobic s velmi výmluvným názvem. Střední tuhost. Vhodná pro rozšiřování kloubního rozsahu, pro protahování svalových partií.
    Jičín - V neděli 31. března byla odstartována celorepubliková soutěž Bohemia Aerobic Tour 2019 prvním závodem v Nymburce. Sportovní výkony si poměřilo 83 týmů v kategoriích step, ... »» celý článek
    DĚTSKÝ AEROBIK zvyšuje pružnost, sílu a odolnost dětí, vede ke zlepšené pohybové koordinace, působí preventivně proti onemocnění a pomáhá kontrolovat dětskou obezitu.
    Cvičební DVD, je určeno pro všechny ženy a dívky všeho věku, kteří si chtějí zavzpomínat na aerobik. Choreografie je uzpůsobena tak, abyste ji mohli cvičit doma, protože je prostorově nenáročná.


Activa disc podložka 40 cm - modrá

    Kvalitní žíněnky EVA se dají spojovat jako puzzle - můžete tak vytvořit libovolně velkou žíněnku různých barevných kombinací. Díky použitému materiálu a povrchové úpravě se žíněnka vyznačuje dlouhou životností. Cena za 10 ks.
    Jičín - Čtyřicet závodnic z oddílu aerobiku Tělocvičné jednoty Sokol Jičín se v předposledním prázdninovém týdnu po dobu pěti dní scházelo přímo v sokolovně na Husově třídě, aby ... »» celý článek
    Jičín - V sobotu 1. června se v Kutné Hoře uskutečnilo finále celorepublikové soutěže Bohemia Aerobic Tour 2019. Z oddílu aerobiku T. J. Sokol Jičín do něj postoupilo všech pět ... »» celý článek
    Zpevňuje zádové, břišní a hýžďové svalstvo. Rozvíjí ohebnost, rovnováhu, koordinaci a dýchání. Zlepšuje držení celého těla. Pomáhá při bolestech zad a krku. Je to dobrá prevence před osteoporózou. Věnuje se svalstvu, které je při klasickém cvičení opomíjeno. Cesta k relaxaci, boj proti stresu. Pilates je vhodným doplňkem k rehabilitacím.


Týmy aerobiku T. J. Sokol Jičín soutěžily v Náchodě a Pardubicích

    Step aerobik je jedním z dlouhodobě nejoblíbenějších dynamických stylů cvičení, je unikátní vertikálním stylem tréninku, který využívá výstupy na jednoduchý plastový schůdek neboli step.Můžete si vyzkoušet základní i otočené postavení stepu, taneční bloky i posilovací trénink.
    Poskytujeme tréninkové lekce, sportovní a rekreační aerobik, fitness pro děti i dospělé, kondiční tréninky pro sportovní oddíly a mnohé další zejména v Praze. Pořádáme sportovní tábory a soustředění, poskytujeme služby osobních trenérů a výživové poradenství.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00