Jak na věc


ac sparta praha diskusní forum

SuperFrankie14.12.2019 20:27reagovatJedna bota za všechny - nebýt schopný najít za dvacet kol stabilní stoperskou dvojici, pro to prostě neexistuje jakákoliv omluva. 🤦‍♂️

     V cíli po 154 km nejlépe dojel Michal Schuran na 11. mistě po pádu na mokru v poslední zatáčce před cílem. V Polsku na 21. ročníku Memoriálu Henryka Lasaka dojel do první dvacítky šestnáctý Tomáš Kalojíros, devatenáctý Jan Ryba a uzavřel ji František Honsa z pražské Sparty. Na horském kritérium v Dachau u Mnichova dojel nejlépe Jan Ryba na 17. místě.
    A ještě kdyby byla sebemenší šance na Musu (jakože nejspíš nebude, Slavia v něm asi vidí potenciálního útočníka do Evropy, jehož absence je letos stala body v LM), tak bych vůbec neváhal.
    Na měsíc září máme připravený videoseminář, který bude všem zájemcům dostupný ZDARMA. Probereme témata laktát, laktátová křivka, zažité stereotypy v tréninku, trénink atd. Věnovat se budeme také vašim dotazům. Stačí, ...[zkráceno]
    Kratochvíl nevim, mě se líbil ještě když hostoval ve druhý lize, teď mi přijde, že trochu stagnuje, než jeho, to už bych spíš šáhnul do vlastních zdrojů...
    Sparťan Tomáš Kalojíros dojel na 23. místě v 1.a 2 etapě při etapě Tour of Slovenia. Přímý přenos ze závodu vysílal Eurosport každé odpoledne od středy do neděle. František Honsa se jako nejmladší účastník závodu umístil na 10. místě v kategorii do 23let.


waaw14.12.2019 21:22reagovat📺 TISKOVKA | „Soupeři už si nevypracovávají tolik příležitostí a my jsme nadále hodně nebezpeční dopředu. Je třeba zapracovat na útočné fázi a do jara jít s maximálním cílem poprat se o druhé místo.“ Trenér Václav Jílek po duelu v Ostravě.

    Sparkassen Giro Bochum: Jan Ryba obsadil 7.misto , vyhrál Emanuel Buchmann Bora Hanagrohe před Niels Politt Katusha a Andre Greipel. Jan Ryba získal v 10.clenné skupině náskok jednoho okruhu z kterého odjel samostatně Buchmann a Politt. Boj o třetí misto vyhrál Greipel. - video na https://www.facebook.com/spartaprahacycling/
    I přes to co předvádíme se držíme v popředí a to je doslova zázrak.Nemám náladu hodnotit kdo v kterém zápase hrál pod psa.Jedno ale je jasné.Hráče máme dobré ale netvoří tu správnou spartanskou partu kdy jeden zaskočí za druhého ale spíše přihlíží jak to spoluhráči nejde!!!!!!!Doma to tak není markantní ale venkovní zápasy to je něco.Podle mne pokud se nezlepší vztahy mezi hráči tak se nikam neposuneme.
    Schranzovi úplně chybí hra jeden na jednoho, toho bych nebral, jeho současná produktivita se mi zdá trošku jako úlet, to Vindheim mi přijde výrazně kvalitnější...
    Z ligy bych ještě zvážil Budínského, jinak z ligy už nevim koho. Útočníka v tuhle chvíli hledat nebudeme, leda by odešel Tetteh, pokud bude Drchal zdráv, bude naše jednička on a vsadim botu, že bude produktivnější než Komličenko.


SuperFrankie14.12.2019 20:33reagovatVíš co se s ní stalo?U Kayi se rozhodlo, že v klubu skončí.

    To je zas kravina, viď? To jsme viděli loni, jak tragickej Ščasný, kterej za posledních 10 zápasů uhrál fantastickejch 8 bodů, balil kufry...a to měl k dispozici mnohem silnější mančaft a méně zraněnejch.
    Mě by Potočný momentálně neurazil, podobně jako Budínský, zmíněný Sendim o pár řádků níže. Dříve bych ani o jednom vůbec neuvažoval, ale v současné chvíli bych je klidně bral.
    Osobně bych si tu hodně přál Hellebranda, upozorňoval jsem na to, že když ještě párkrát zopakuje výkon z Jablonce, sáhne po něm Slavia a bohužel to vypadá, že budu mít pravdu.
    I am very happy to read this post.Thanks for sharing this beautiful post.Getting new information.Required information are included in your blog and I am very happy to read this post.Do you want to perform well at your essay competitions,take custom ...[zkráceno]
    má v lize 30 plus 15, to neni špatný...Takhle, myslim, že když vezmem místo něho Vodháněla, má to větší logiku, nebo někoho ze zahraničí, ale zároveň když takovejhle uličník přijde, nebudu se zlobit...
    Presto si ale myslim, ze jeste muze dojit k nejakemu prekvapeni v souvislosti s necekanym odchodem. Agenti jsou nevyzpytatelni a pokud nekdo dostane nabidku, muze zmizet raz dva


Sendi15.12.2019 11:59reagovatmá v lize 30 plus 15, to neni špatný...Takhle, myslim, že když vezmem místo něho Vodháněla, má to větší logiku, nebo někoho ze zahraničí, ale zároveň když takovejhle uličník přijde, nebudu se zlobit...

    Jedna bota za všechny - nebýt schopný najít za dvacet kol stabilní stoperskou dvojici, pro to prostě neexistuje jakákoliv omluva. 🤦‍♂️
    Snad to nebude vnímáno jako spam, ale jako tip pro váš trénink: Každý, kdo na úvodní straně webu www.cykloseminare.cz zaregistruje svůj e-mail k odběru novinek, získá přístup k videosemináři zaměřeného na techniku ...[zkráceno]
    Píšeš, že by každej jinej trenér balil kufry. Tak ti píšu, že nebalil. Naopak, kdyby to tu Rosa vedl tak, jak to navrhuješ ty, tak už sem nikdo nepůjde trénovat. Výsledky vcelku odpovídají současné kvalitě Sparty a stavu, ve kterém se dlouhodobě nachází. Výkony jsou o něco lepší než na jaře.
    Bral bych ho hned. Podle mě přesně ten tip, kterej by to za nepříznivýho stavu dokázal zbláznit. Problém je, že Karl nás při přestupech zatím vždycky voholil.
    Překvapení nečekam, nemyslim, že jsme v situaci kdy nám tam líta nabídky na hráče, co vim, tak určitě na Hložka. Tak nějakj počítám s odchodem Kangy. To co říkáš je myslim možný právě u Tetteha.


Sendi15.12.2019 11:25reagovatTak jako mě by se tu Bucha a Janošek taky líbili no, ale my jsme na tom v záloze i směrem do budoucna taky dobře. Oproti Plzni navíc pěstujeme v akademii i budoucí hvězdy, v tom máme výhodu. Každopádně Plzni patří řada velmi zajímavejch hráčů po hostovačkách, to jo.Kratochvíl nevim, mě se líbil ještě když hostoval ve druhý lize, teď mi přijde, že trochu stagnuje, než jeho, to už bych spíš šáhnul do vlastních zdrojů...

    Přidáno 2. 01. 2017 ke článku: Jan Rajchart vytvořil nový rekord trati při novoročním závodu o velkou cenu Eko komíny s.r.o. a odnesl si prémii 10 000,- Kč. > Reakce
    Já taky, ale ověřili jsme si, že to neni prdel. DMK je skvělej fotbalista a nedal to tu...Uvidíme kam sáhneme, třeba ten Vodháněl hraje za zoufalou bohemku a jak herně tak v číslech vypadá super...
    Jinak ano. Byla to taková klasika z Frankieho šuplíku ”Sparta má hroznej kádr a hroznýho trenéra, nemá na víc než 3. místo; přesto je každá bodová ztráta nepřijatelná!”. Ten je v jeho sparťanské komodě o jedno patro výš než slavný šuplík ”Hlavně ať Jílek dostane čas, já osobně ho budu vyhazovat až na konci srpna”.
    Já nechápu pořád tu potřebu tohle srovnávat se Zdenálem. Na tom snad kruci panuje všeobecná shoda, že měl vypadnout po tom podzimu a Rosa v tomhle udělal chybu, ne?
    Sparťan Tomáš Kalojíros v poslední 5.etapě odjel v tříčlenné skupině a 100 km dlouhý únik byl dojet pelotonem až 8 km před cílem v cíli byl na 34.místě Michal Schuran. Celkově byl Tomáš Kalojíros na 47. místě.


artaxerxes15.12.2019 5:49reagovatKaždý půlrok nový trenér - koncepce fakt hodná Sparty. A že není vidět progres? Podívej na výsledky - 3 měsíce jsme neprohráli.

    Jedině v balíčku s Malinským . Ne vážně, já jsem radši když je v týmu co nejmíň debilů, abych s tím týmem cejtil nějaký sympatie, cejtil sounáležitost. Nejen k tý zastřešující formě, což je samozřejmě Sparta jakožto klub, ale i k jejímu ”obsahu”, naplnění - což jsou lidé v klubu a jeho filozofie a směřování.
    Tak já si myslim, že Nita odejde, takže golmana budem shánět. Neni myslim v lize nikdo dostupnej, kdo by byl lepší než Heča, takže logicky půjdem po mladšim. Sami máme solidní mladé golmany a je otázka, kdyby některý z nich dostal šanci v nejvyšší soutěži, zda by byl lepší než Trmal nebo Jedlička. Třeba Hugo Bačkovský má exkluzivní hru nohama, je sice nevysokej, ale zas by tu fungoval jak třetí stoper, což by se hodilo...
    Určitě půjdeme po některém ligovém křídle, nabízí se Vodháněl, kterého Saňák trénoval v Boleslavi, dál Ba Loua, Jovović, eventuelně Lingr. Blbý je, že ti nejlepší jsou leváci a těch máme jak sraček.
    A tak to já si zase myslim, že za dobrýho hráče chlup pustíme, horší bude, aby fakt byl dobrej. Takhle s odstupem se jako fatální chyba jeví, že jsme neudělali toho Brabce, mohli jsme v tý defenzivě bejt výrazně dál. Já bych se u toho stopera praštil přes kapsu, at je to nějakej bourák.


Jülken15.12.2019 10:00reagovatDno.

    Není lehký vybrat, ale byla by škoda to přestat zkoušet. Chce to poučit se z chyb při výběru posil v minulosti a snažit se lépe anticipovat, jak by daný hráč zvládal naší specifickou ligu. Osobně bych byl rád, kdybychom se opět poohlíželi po někom z Balkánu, tam by se určitě správný magor pro českou ligu našel.
    Ten by mě určitě neurazil )) Ale nevěřím, že dáme za hráče víc jak 100mio (ani to momentálně nevidím moc reálně), ikdyž je to relativně jistá investice jako Stanciu.
    📺 TISKOVKA | „Soupeři už si nevypracovávají tolik příležitostí a my jsme nadále hodně nebezpeční dopředu. Je třeba zapracovat na útočné fázi a do jara jít s maximálním cílem poprat se o druhé místo.“
    Stoper ze zahraničí i mladý gk z u21 by mi dávali smysl a doufejme, že se trefíme do správných hráčů. Těmi křídly už si tak jistý nejsem, dokázal bych si předtsavit, že na tuto pozici bychom mohli najít kvalitnějšího hráče v zahraničí.
     Že je to vítězný typ ? OK, hledejme vítězný typy, ale ať nejsou úplně vymletý - fakt takombinace existuje. Kader, Krejda nebo i Brabec byly taky vítězný typy a přitom to nebyli magoři a dobytci. Za mě NE!


captain_obvious15.12.2019 10:30reagovatTo už bylo včera 🤷🏻‍♂️ Jinak ano. Byla to taková klasika z Frankieho šuplíku ”Sparta má hroznej kádr a hroznýho trenéra, nemá na víc než 3. místo; přesto je každá bodová ztráta nepřijatelná!”. Ten je v jeho sparťanské komodě o jedno patro výš než slavný šuplík ”Hlavně ať Jílek dostane čas, já osobně ho budu vyhazovat až na konci srpna”.

     a 4. misto Petr Fiala oba AC Sparta Praha v závodu na 72 km a ve finálovém závodu za dernami byl Petr Fiala třetí . V hlavním závodě se podařilo odjet Janu Rybovi odjet ve trojici závodníků na 15 okruhů, ale jeden z trojice spadl a hlavní pole únik dojel.
    Tak jako mě by se tu Bucha a Janošek taky líbili no, ale my jsme na tom v záloze i směrem do budoucna taky dobře. Oproti Plzni navíc pěstujeme v akademii i budoucí hvězdy, v tom máme výhodu. Každopádně Plzni patří řada velmi zajímavejch hráčů po hostovačkách, to jo.
    Hrozná nuda v te zimě, Kanga si dnes o tu kartu říkal cely zapas. Nevím jestli byl horší zapas nebo ten ozraly idiot na sektoru A7, co pořad řval na kotel sparty a picoval na rozhodčího. Nejlepší moment byl asi když někdo z kotle sparty hodil svetlici na atletickou dráhu a trefil nějakou holku do boty.


captain_obvious15.12.2019 12:03reagovatA ještě kdyby byla sebemenší šance na Musu (jakože nejspíš nebude, Slavia v něm asi vidí potenciálního útočníka do Evropy, jehož absence je letos stala body v LM), tak bych vůbec neváhal.

    v silniční cyklistice, které se konalo v Trnavě společně s Mistrovstvím Slovenska. Po 11 letech veze AC Sparta Praha dvě medaile ze závodu jednotlivců zásluhou stříbrného Tomáše Kalojírose v Elitě a Františka Honsy v kategorii do 23 let. Tomáš Kalojíros zaútočil na medaili již na 15 km trati, kdy odjel ve tří členné skupině ke které se dotáhla ještě čtveřice závodníků. Skupina spolupracovala a únik vydržel až do cíle. Ve spurtu Tomáš po 186 km podlehl pouze Františku Sisrovi. V kategorii do 23 let 19letý František Honsa nezaváhal v posledním okruhu a odjel ve čtveřici závodníků, která dotáhla únik až do cíle, kde dospurtoval na 3.místě.
    Třetí královská etapa na 87km zavedla závodníky do národního parku Mount Wugong, kde čekali 3 okruhy po 29km s těžkým 9km dlouhým stoupáním. V selektivní etapě zůstal v první skupince 13 závodníků František Honsa a dojel si pro 2. místo, když se mu ve dvou podařilo poodjet v klesání 5km před cílem. Jan a Pavel Stöhrovi přijeli ve 2. skupině s minutovou ztrátou a Jan Stöhr dojel na 18. místě. František Honsa se tímto posunul na celkové 2. místo se ztrátou pouhých 3 vteřin.
    Určitě v zimní přípravě uvidíme řadu mladších hráčů, bohužel si Kozák jr. zrakvil na repre kotník, ale jinak bych dal šanci Marečkovi, Karabcovi, Benadovi, Horákovi, Šimáčkovi a jednomu ze stoperů plus Sziewieczkovi. Škoda, že Vitík ještě potřebuje osvalit, jeho čísla jsou exkluzivní a typologicky přesně takovýho hráče v áčku potřebujeme.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00