Jak na věc


aaa auto bazar české budějovice vykup vozu

AAA AUTO (Hradec Králové - Plotiště nad Labem)

    Potřebujete rychle auto a nemůžete dát dohromady příslušnou hotovost? Spolehněte se na naše finanční služby. Jsou transparentní a jednoduché. Pojištění a financování vozů s námi vám přinese klid a jistotu. Díky spolupráci s významnými partnery připravujeme bezpečné úvěry s nulovou akontací a volitelnou výší splátek či bezúročné půjčky. Zajistíme i financování vozu přímo od majitele nebo z jiného autobazaru. Možný je i zpětný úvěr nebo úvěr s garantovanou odkupní cenou pro zánovní vozy.
    Zaměřujete se na výběr v konkrétním segmentu spolehlivých značek automobilů? Lákají vás ojeté vozy Škoda? V našich pobočkách a on-line nabídce na vás čeká na 2 400 škodovek, od úsporných Fabií až po elegantní SUV Yeti. Dáváte přednost silným motorům či užitkovosti? Pak pro vás máme ojeté vozy Ford s příznivými cenami.
    Náš autobazar AAA AUTO působí na tuzemském trhu už od roku 1992 a za tu dobu jsme realizovali odkupy a prodeje více než 1 750 000 ojetých aut. Soustředíme se na důkladné prověřování 107 mechanických parametrů vozidel. Díky tomu můžeme našim zákazníků nabízet Carlife® garanci na mechanický stav vozu, 24měsíční komplexní pojistku kryjící většinu elektrických a mechanických závad. Máte zájem o neopotřebovaná auta s bezpečným a komfortním provozem? Naší specializací je výkup a prodej zánovních vozů s málo najetými kilometry a po jednom až dvou majitelích.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00