Jak na věc


.george.csas.cz přihlášení na účet george přihlášení

George.csas.cz – přihlášení na účet – Česká spořitelna

    Otevřete si stránku george.csas.cz Tato stránka slouží přímo pro přihlášení na Váš účet internetového bankovnictví. Je to vlastně stránka, která se Vám zobrazí pokud kliknete na stránce č.1 na odkaz internetové bankovnictví.
    Napřed vložte Vaše desetimístné klientské číslo, stejně jako kdysi na servis24. Máte? Teď klikněte na pokračovat a vložte stéjné heslo jako jste vkládali do servis 24.
    Nové internetové bankovnictví George od České spořitelny je tu už od minulého roku a má nahradit stávající bankovnictví Servis24. Zatím ho používá asi polovina klientů spořitelny. Jak poznáte že máte přejít na nové bankovnictví? Příjde Vám SMS zpráva ohledně konce bankovnictví servis24 a o tom, že se máte nově přihlásit na bankovnictví George.
    Škudlínek je tu od toho aby Vám ušetřil. Pomůže Vám vybrat tu správnou banku, půjčku nebo poradí, kde nakoupit dovolenou ve slevě. Obsah postupně přibývá, takže doufáme, že časem zde najdete všechno co budete potřebovat k tomu, aby jste na tom byli finančně lépe.
    Místo odkazu zaplatit, teď hledejte odkaz Nová platba, je modrý a je na úvodní stránce. Pokud nejste zrovna na úvodní stránce klikěte na vlevo nahoře na logo George. Vypadá takto:


Jak si zašlu potvrzení na email?

    Kdysi jste byli zvyklí na text Zaslat potvrzení na e-mail. Dnes se formulace opět trochu změnila a tu samou funkci najdete pod textem E-mailové potvrzení. Dokud nezašketnete u textu takzvaný checkbox, tak nepůjde vložit email na který chcete potvrzení poslat. Nově si George bohužel nepamatuje ani Váš email a musíte ho vkládat ručne, tedy pokud chcete potvrzení poslat na Váš email.
    Teoreticky adresář vůbec nemusíte hledat a pokud si pamatujete název šablony, stačí vepsat tento název do pole příjemce, George by ho měl najít a vyplnit platební údaje za Vás. Pokud některou z Vašich šablon neumíte najít, zkuste kontaktovat podporu George na telefonním čísle: 956 777 438.


Česká spořitelna: přihlášení na účet George csas.cz vs servis24.cz

    George Go je nová aplikace České spořitelny pro internetbanking do Vašeho telefonu. Stáhnou ji mohou uživatelé jak Andoridu tak iOS (Apple) Zatím nemá aplikace moc dobré hodnocení a spořitelna v komentářích slibuje brzkou změnu a opravu chyb.Chválím zejmena komunikaci v komentářích na stránkách aplikací i když jsou to většinou komentáře typu: přidáme v další aktualizaci a stále aplikaci vyvíjíme vydržte. Nevím proč někdo vypouští do světa aplikaci, která nemá všechny funkce, které člověk našel ve staré aplikaci. Proč tedy přecházet na novou aplikaci když to neumí? Nemohli ve spočitelně s vydáním aplikace ještě chvíli počkat? Hodnocení aplikace George Go na google play je 3,5 hvězd a hodnotilo ji skoro 3500 lidí a itunes je to hodnocení 4,1, ale zatím jen od 700 lidí.
    Servis24.cz je internetové bankovnictví České spořitelny. Do konce tohoto roku jej ještě můžete používat, pak ale ČS převede všechny klienty pod nové internetové bankovnictví George. Doporučujeme už se na přechod pomalu začít připravovat. Vzhled je totiž o dost jiný než aktuální bankovnictví. Je samozřejmě pěknější a má lepší UX (uživatelská přívětivost) ale pokud už jste na něco zvyklí, tak je změna vždycky k horšímu, ale garantujeme vám že si na nové bankovnictví zvyknete rychle. Nevím jak to bude vymyšleno po ukončení servisu24, ale řekl bych že po ukončení provozu servis24.cz bude uživatel jednoduše přesměrován na nový web george (george.csas.cz).


Napsat komentář Zrušit odpověď na komentář

    Po přechodu ze servis24.cz je to trochu šok, nic nevypadá, tak jak vypadalo. Vše důležité ale najdete hned na úvodní stránce. Na levé straně vidíte Váš běžný účetní zůstatek. Graf je možná zbytečná novinka. Pod grafem vidíte důležitý odkaz a to Nová platba na servis24 to byl odkaz Zaplatit. Nová platba má stejnou funkčnost jako zaplatit. Pošlete přes ni ale kromě domácí platby, také zahraniční platbu. A nakonec na pravé straně máte hned na úvodní stránce Vaši historii transakcí. Na servis 24 jste ji našli pod odkazem historie. Nově tedy nemusíte na nic klikat a vše důležité máte hned na úvodní stránce internetového bankovnictví.
    Zlatý servis24. učit se na stará kolena nový program, opravdu jste pomohli starým lidem kteří byli zvyklí na servis24,nyní mám problém se přihlásit a když se to povede nic nenajdu a s placením je také problém .prostě Vy si to změníte a klientů se neptáte na změnu služby. Pro staré lidi je obtížné cokoli změnit.
    Souhlasím,jelikož přihlásit se je katastrofa,to aby člověk si vzal dovolenou.Od pondělí to skouším a má trpělivost je u konce,nezdařilo se.Zlatý serv.24.


Ušetřil jsem ročně 11000 Kč, jak?

    Hned v úvodu si můžete vybrat jestli je platba v rámci České republiky (domácí platba) nebo platba do zahraničí. Nově pak musíte zadat příjemce platby, napište třeba celé jméno, v budoucnu si ho George zapamatuje a pak už nebudete muset vypisovat číslo účtu, kdysi jste tuto funkci museli zaškrtávat jako: Uložit platbu jako šablonu s názvem . Pak následuje již zmiňované číslo účtu. V servis24 byli tři pole, dnes je to vše v jednom, takže pokud vypisujete účet s pomlčkou vložte jej vkuse. Můžete uvést celé číslo účtu i s lomítkem a kódem banky a nebo kliknout na odkaz Kód banky a banku vybrat. Pak následuje pole pro částku, kterou chcete odeslat. Dole pod částkou vidíte stav Vašeho účtu, takže hned vidíte jestli si platbu můžete dovolit. Dále následují Varibilní, specifiký a konstatní symbol nebo zpráva pro mě a zpráva pro příjemce. Není Vám něco jasné? Podívejte se na video návod o tom jak poslat jednorázovou platbu.
    Na stránce https://bezpecnost.csas.cz/ se můžete podívat na novou krásnou přihlašovací stránku internetového bankovnictví. Bohužel Česká spořitelna zapomněla na svoje dosavadní stránky servis24.cz a jeho design nechala bez povšimnutí. Je to škoda, protože internebanking servis 24 dodnes používá většina klientů banky a bude je používat minimálně do konce tohoto roku. Úprava do podobného přijemného vzhledu by dobrému koderovi nezabrala ani den a pěknější vizuál by se určitě vyplatil. Níže se můžete podívat na naši vizualizaci toho jak by vypadalo přihlášení na osobní účet servis24.cz v designu George. Změna by to byla obrovská.
    Šablony už bohužel neexistují, ale nelekejte se. Šablony nyní najdete pod názvem Adresář. Na adresář se dostanete buď v detailu platby vpravo nahoře je ikonka adresář.


Jak se teď pořádně zorientovat?

    Co to ten George tedy je? Je to nové chytré internetové bankovnictví České spořitelny. Co to znamená? Bankovnictví servis24 už bylo zastaralé, zkuste si schválně vyhledat nějakou svoji starší platbu. George je krok kupředu. Jak designově, tak funkčně. A hlavně nemusíte se bát, že příjdete o nějaké své uložené kontakty, nebo platební historii. Všechny data se automaticky převedou do George. Velký plus dávám Spořitelně za to, že přihlašovací údaje jsou stejné jako do servis 24. Novinkou bude aplikace George Go, kterou si již můžete stáhnout do svého mobilního telefonu a díky které můžete mít svůj účet pod kontrolou odkudkoliv a kdekoliv. Chválím také za to, že George Go dokáže uchovat například váš otisk prstu (pokud váš telefon tuto funkci má) takže nemusíte nudně zadávat Vašeho dlouhá bezpečností hesla, takže vstup na Váš účet bude zase o něco snadnější. Ještě je důležité dodat, že zatím na Georgovi fungují jen osobní účty, podnikatelské účty se budou převádět až někdy ke konci roku.
    Maximální výše limitu plateb při potvrzení autorizačním SMS kódem je nastavená na 200 000 Kč denně aje možné ji zvýšit jen pokud používáte tzv. Bankovní identitu. Menší limit nastavit nejde
    Otevřete si stránku www.george.cz je to informační web o internetovém bankovnictví, pokud se George bojíte nebo moc nechápete jeho funkčnost, doporučuji si web projít, popřípadě pokračovat ve čtení zde, najdete zde vše co budete potřebovat. Na to, aby jste se dostali do svého internetvého bankovnictví (internetbanking) stačí nahoře vpravo kliknout na odkaz internetové bankovnictví a kliknout na George. Viz. obrázek níže.
    Inkaso se dělá úplně stejným způsobem. Pokud budete chtít změnit částku, interval nebo jakýkoliv jiný údaj, jděte opět do odkazu trvalá platba a v tabulce klikněte na platbu kterou chcete změnit, nabídka se rozevře a v ní najdete odkaz, který se jmenuje změnit, poté opět uložte.


Už mi přišla SMS zpráva ohledně přihlášení, co teď?

    Nechápu proč na novém webu není jasně označeno u akčního buttonu o co se jedná. Nevím proč místo slova internetové nenapsat přihlášení. Že by to člověku nedošlo, že se přihlašuje do internetového bankovnictví? A koho napadne dát do růžového pozadí červený button? George asi není pro starší lidi. Jasně, ta šedá se tam taky moc nehodí, ale účel splní stoprocentně lépe než ta růžová.
    Co si myslím, že je špatně je to, že česká spořitelna pořádně nepropaguje internetovou adresu george.cz. Servis24.cz už každý zná a po zadání této adresy se nedostanete nikam jinam než na přihlašovací obrazovku pro vstup na Váš bankovní účet, ale co se stane, když napíšete george.cz (adresu kterou nikdo nezná?) Neobjeví se přihlašovací stránka, ale informační stránka o novém bankovnictví. Problém je v tom, že nejdůležitější button (akční button, který ale vůbec není akční) na výběr bankovnictví nejde na webu vidět a ztrácí se. Navíc není pořádně akční. Mělo by tam být napsáno například Vstup do internetového bankovnictví nebo přihlášení. A mělo by být zelené nebo červené. Modrá prostě není vidět. Druhý akční prvek je už lepší, je červený a je v něm napsáno Přihlásit se do George, tohle je super, ale! Je na růžovém podkladu.. Níže přikládám opět pidi změnu designu, která ale usnadní orientaci o 100%.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00