Jak na věc


čsob pojišťovna aréna pardubice program

VÍTÁME VÁS V ENTERIA ARENĚ PARDUBICE

    V jižní části druhého nadzemního podlaží sídlí správa haly a je zde další restaurace, na východní straně jsou VIP sektory, na severní pak restaurace Hattrick s již zmíněným kvalitním výhledem na ledovou plochu.
    V prvním nadzemním podlaží je hlavní vstup do enteria areny. Fanshop HC Dynamo a pokladny jsou situovány hned u hlavního vchodu. Po vstupu do arény přes turnikety, se dostanete na ochoz arény, který je průchozí kolem celého jejího obvodu. Pokud se vydáte vpravo, směr východní strana arény, budete míjet stánky s občerstvením a dojdete k Bully baru, který nabízí větší komfort ke konzumaci občerstvení. Přes západní stranu arény, kde jsou další dva stánky s občerstvením, se vrátíte zpět k turniketům.
    Enteria arena, je multifunkční komplex dvou hal ve vlastnictví Rozvojového fondu Pardubice a.s., který nabízí svým návštěvníkům vysoký komfort. Hlavní i tréninková hala jsou domácím prostředím pro hokejový klub HC Dynamo Pardubice, sledge hokejový klub SHK Mustangové Auto IN , ženský hokejový klub HC Tesla Pardubice a Krasobruslařský klub Pardubice.


Nenašli jste, co jste hledali? Napište nám.

    Enteria arena Pardubice je špičkově vybavená multifunkční hala, která patří díky svému zázemí a technickému vybavením nejen k vysokému evropskému nadstandardu, ale je i plně srovnatelná s úrovní nejlepších hal v zámoří.
    Hokejová škola Dynama Pardubice se neuskuteční pouze na ledové ploše malé haly ČSOB Pojišťovna ARENY, během týdne se mohou účastníci těšit na bohaté sportovní vyžití.
    V nejnižším podzemním podlaží arény jsou umístěny šatny, ošetřovna, vrátnice a technické zázemí provozovatele. Spojovací chodbou, v tomto podlaží, lehce trefíte do malé tréninkové haly.
    Ve třetím nadzemním podlaží jsou na východní straně prostory pro novináře (Press centrum), na severní straně je kabina pro videorozhodčí i režie velkoplošné obrazovek.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00