Jak na věc


číštění komína ceník

Službu můžete objednat ještě dnes!

    Aplikace speciálních přípravků, popřípadě nano přípravků, které chrání podlahy před mechanickým poškozením, vrátí společně s naší prvotřídní technologií podlahovině její původní podobu a lesk. Naším cílem je, aby bylo možné udržovat podlahoviny pouze čistou vodou bez použití jakýchkoli chemických přípravků. Tak si co nejdéle udrží neutrální pH. Vyberte si typ podlahy, který potřebujete ošetřit, a neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoli dotazem.
    Protože mnoho firem, které se zabývají čištěním kanalizace, tuto skutečnost vůbec nezná (nebo těží ze zákazníkovy neznalosti), může zákazník doplatit na vizi nízké ceny za hodinu práce čistícího stroje s nižším výkonem, která trvá neúměrně dlouho. V závěru pak zaplatí za čištění kanalizace mnohem více než za výkonnější a o něco dražší vůz, který tu samou práci provede mnohem rychleji. Doporučujeme proto volbu vhodného zařízení pečlivě zvážit v poměru velikosti zakázky a ceny za hodinu, popř. se poradit s odborníkem. Můžete se podívat na náš ceník čištění kanalizace pdf i dalších služeb, které poskytujeme. Kontaktujte nás a rádi Vám vytvoříme individuální nabídku!
    Podívejte se, jak probíhá vyčištění kanalizace tlakovou vodou pomocí kombinovaného čistícího vozu. Ukázka je z čištění kanalizace prováděného na zámku Kačina u Kutné Hory. Další naše videa naleznete v pravém sloupci pod nadpisem Kanalizace pohledem kamery.


Čištění kanalizace a vyčištění kanalizace

    Kromě klasického čištění kanalizace poskytujeme i komplexní služby a čištění všech dalších kanalizačních zařízení za nízkou cenu. Vyčištění kanalizace provádíme od malých profilů (včetně čištění odpadů), přes čištění potrubí běžné kanalizace, po např. čištění stok velkých průměrů, čištění jímek, čištění nádrží, vpustí a veškěré další kanalizace. Jak čištění kanalizace provádíme si můžete také přečíst pod čištění kanalizace veřejné sítě, případně čištění domovní kanalizace. K čištění kanalizace naše firma používá špičková kanalizační vozidla využívající moderní ekologické technologie současného čištění kanalizace.
    Průmyslové čištění poskytuje Ormonde již od svého vzniku. Jedná se o průmyslové čištění jak pro smluvní partnery, tak pro jednorázové zákazníky. Pod pojmem průmyslové čištění se skrývá celá řada prací, při kterých je využíván zejména sací bagr, vysokotlaké vodní zařízení nebo kombinovaný kanalizační vůz. V současném světě investic do ekologie se průmyslové čištění stává běžnou součástí nejenom těžkých provozů. Detailní výčet poskytovaného průmyslového čištění se nachází výše.
    Provádíme jakékoliv čištění splaškové kanalizace nebo čištění dešťové kanalizace a stokové kanalizační sítě i silně zanesené kalem, pískem, stavebními materiály apod.
    K čištění odpadů se pro vysokou mobilitu zařízení používá mechanické čištění odpadů spirálou. Tam, kde to podmínky dovolují, lze použít i účinější čištění kanalizace vodním paprskem. Více v sekci Čištění odpadů.


Co zahrnuje renovace a čištění podlah?

    Pro zajištění nejkvalitnějších služeb průmyslového čištění máme experty v regionech České republiky: Ostrava, Opava, Třinec, Brno, Olomouc, Přerov, Zlín, Pardubice, Praha, Ústí nad Labem, České Budějovice, v polských regionech Katowice, Krakow, Warszawa, Wroclaw, Szczecin, Gdansk, Lublin, Lodž a Bydgoszcz, na Slovensku ve městech Bratislava, Košice, Trnava, Nitra, Zvolen, Žilina. Naši experti mají spoustu zkušeností pro čištění technologií, odprášení hal, čištění nádrží, čištění potrubí, čištění jeřábů, čištění jeřábových drah, čištění ventilačních systémů, výměny katalyzátorů, čištění tepelných výměníků, čištění nádob, čištění sil, čištění reaktorů, čištění průmyslové kanalizace a dalších služeb specializovaného průmyslového čištění.
    Jsme předním poskytovatelem řešení pro průmyslové čištění, které je navrženo tak, aby poskytovalo nejlepší kvalitu, maximální efektivitu a snížilo výrobní náklady pro naše zákazníky. Provozujeme nejnovější ADR a ATEX sací bagry, kombinované kanalizační vozy, vysokotlaké vodní agregáty, nízkotlaké vodní agregáty, vysoce výkonná zařízení na čištění kanalizace a technologii ultrazvukového chemického čištění.
    Realizujeme čištění čistíren odpadních vod, ať už městských, obecních nebo domovních. Dále pak odsávání a likvidace usazených kalů, čištění nádrží, čištění kalových jímek, přečerpávacích nádrží, apod.
    Výkon tlakového čerpadla umístěného ve vozidle je daný nejen maximálním tlakem vody, ale i průtokem litrů za minutu. Tyto dvě veličiny spolu při čištění kanalizace úzce souvisí a vytvářejí v závislosti na sobě výkon, který se promítne na materiál v kanalizaci. Od výkonu čerpadla a volbě vhodné trysky se odvíjí rychlost čištění kanalizace.


Čištění kanalizace a co všechno umíme vyčistit?

    Naše rychlé čištění kanalizace umožňuje recyklace nasáté odpadní vody přímo v cisterně (přefitrování), která oddělí vodu od kalu a ta je použita k opětovnému čištění. Při čištění kanalizace tedy není nutné neustále doplňovat vodu z hydrantu, jako u běžných čistících nebo kombinovaných vozidel. Odpadají tak prostoje při čerpání vody, celkově se šetří množství vody potřebné k čištění kanalizace a cisterna může být v provozu celý den. Tím provede podstatně více práce a stoupá její hodinová efektivita. Čištění kanalizace tak vyjde levněji a je provedeno za kratší dobu. Šetříme tak zákazníkovu peněženku i jeho čas.
    Kdo jsme?Úklidová firma Uklizený dům nabízí profesionální úklidové služby. Realizační tým úklidové firmy disponuje mnohaletými zkušenostmi z oboru a ví, že zákazníci očekávají perfektní výsledky.
    Je Vaše kanalizace ucpaná nebo zanesená? Naše čištění kanalizace a technika pomůže vyřešit Vaše problémy. Čištění kanalizace provádíme nejen v lokalitě Praha, ale i po celé České republice. Kontaktujte nás a my Vám vyhotovíme individuální nabídku na čištění kanalizace.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00