Jak na věc


účtenková loterie mobilní aplikace

Obsah bezpečnostního emailu od Google

    je krátce po půlnoci (00″03 hod. 14,08,2019 a nevzali jste mi účtenku ze dne 27,07,2019 s odkazem že účtenku s tímto datem …… atd. Kdy ji mám tedy podat?, když poslední slosování bylo 15,07,2019
    To je zajímavé. Lídl, Kaufland, tyto účtenky nelze zaregistrovat. Jsem docela naštvaná, jelikož opravdu vyplňuji správně a ověřuji si to. Nějaká výmluva že nesouhlasí čas a něco mě rozčiluje. Proč to jde v obyčejné sámošce a v super marketu ne?? Velice mě to zajímá. Pravidla jsou přeci pro všechny stejná.
    Při registraci a zavedení účtu v účtenk.loterii jsem uvedla výběr případných výher v SAZKA Praha. Prosím o radu, zda je možné změnit zasílání na můj bankovní účet a jak. Děkuji
    Je možné, že obchodník vaši účtenku neodeslal do systému EET. Případně zkuste účtenku znova vložit do systému. Pozor, telefon občas chybně přečte údaje z účtenky.
    Lidé starší osmnácti let budou moci posílat účtenky a soutěžit o ceny. Jednou měsíčně se budou losovat výhry, první los proběhne 15. listopadu. Hlavním lákadlem má být automobil a milion korun.


25 komentářů k: Účtenkovka cz – účtenková loterie

    Smazání ani úprava již odeslané účtenky aktuálně nejsou možné. Správce Účtenkovky již podal podnět na úpravu mobilní i webové aplikace, aby byla umožněna práce s účtenkou, byl předán na MFČR.
    Výhru lze předat nebo vyplatit pouze hráči, který má zřízen hráčský účet. Nemá-li hráč hráčský účet, bude současně s informací o výhře informován o skutečnosti, že výplata/předání výhry je vázáno na jeho zřízení ve lhůtě 30 dní od dne informování hráče o výhře.
    Dobry den. Podpora Účtenkovky na to říká: Tato varianta je sice možná, ale velmi nepravděpodobná. Můžete jim zaslat scan Vaší účtenky a oni mohou prověřit jestli je již registrována pod nějakým účtem. Email podpory je: info@uctenkovka.cz
    Prosím o radu, jak je možné z mobilního telefonu vymazat neplatné účtenky a na konci měsíce, vymazat zaregistrované účtenky. Dne 1.11.2017 jsem si zaregistroval účtenku, ale v seznamu mobilní aplikace se neobjevila, poslední je z 31.10.2017
    Uvedl jsem svou mailovou adresu s chybou. Při registraci účtu mi stále naskakuje tato adresa a musím ji opravovat. Lze smazat resp. opravit chybu? Děkuji.


Jak přehrávat Youtube videa na pozadí, či s vypnutým displejem mobilu či tabletu

    Ministerstvo financí spustí účtenkovou loterii pod názvem Účtenkovka. Lidé v ní mají šanci každý měsíc vyhrát jednu z více jak 21 000 cen v hodnotě od 100 do 1 000 000 korun.  Stačí jen zaregistrovat účtenku vydanou obchodníkem, který eviduje tržby podle zákona o evidenci tržeb.
    Dobrý den, chci se zeptat, zda se dá dovolat na linku účtenkovky a řešit konkrétní problém s operátorem. Mně se to nepodařilo. Mám podežření, že si mou účtenku zaregistrovala prodavačka, která mi zboží prodávala. Jak se toto řeší??? Tato účtenka je už zaregistrovaná, ale ne ode mě! Tuto účtenku vlastním já a můžu jí doložit.
    Zde je celkem obsáhle popsáno jak si výhry vyzvednout či nechat poslat na bankovní účet: https://echo24.cz/a/SAZAm/vyzvednut-si-vyhry-z-uctenkovky-neni-jen-tak-jsou-treba-tri-piny-a-overeny-podpis

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00